26 Mayıs 2020, Salı 16:47:17

Oyuncu Emre Kınay'dan ilginç THY çıkışı

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede normalleşme sürecinde Türk Hava Yolları'nın (THY) yeniden uçuşlara başlayacak olmasına tepki gösteren Emre Kınay, "THY sosyal mesafesiz bilet satıyorsa ki satıyor biz de tiyatroları açabiliriz demek ki” ifadelerini kullandı.
  • Sorun zaten senin gibi dava düşmanı birini iyi partinin belediye başkan adayı göstermiş olması
  • Hayatiniz tiyatro emre kinay bak isine hayde
  • Tiyatroyada tatlıbal başkan gibibir babayiğit sendikacı gelse bu sorunları çekmezler di. Allah başımız dan eksik etmesin yokluğu ile bizi sınamasın.
  • Elzem olan Seyahat mi daha öncelikli ihtiyaç yoksa Tiyatroya mı gitmek diye sormak lazım Emre Bey’e. İkisinin zamanlamasının aynı olmasını beklemesi bana pek mantıklı gelmedi.
  • Tiyatro degil...bunu anlamayan gezizekalidir
  • Butun yorumlari okudum ve insanimizin (ki bircogu da havaci) kitap okuma aliskanliginin olmamasi nedeniyle okudugunu anlamadigini uzulerek gordum. Emre bey THY bilet satmasin damiyor; THY koltuk araliksiz bilet satmasin diyor. O kabinde calisan Kabin Memuru olarak eminim sizde full ucakla ucmak istemezsiniz .
  • Bir değil. Ulaştırma zorunlu ama tiyatro keyfidir. Kafe, restoran ve çay bahçeleri bile kapalıyken bu ne lahana ne turşu derler. Sağlığın siyaseti olmaz. Şu an sanırım daha fazla akıl gerek bizlere kafe, tiyatro söylemleri değil. Her işin altına siyaset karıştıracak kadar garip bir haldeyiz. Yazık bize...
  • Öncelik tiyatrolar dijital platformlarda canlı olarak yapılabilir bir çok konser örneğinde olduğu gibi ama uçuşlar yapılamaz ve uçuşlar zorunlu bir ihtiyaç ailesine kavuşmak isteyen iş için seyahat etmek zorunluda olan bir çok insan var tiyatronun bir aciliyeti yok üstelik alternatifide var. Tiyatro salonlarındaki önlemler ile uçaklardaki önlemleride bir tutamayız. Thy HES kodu ile bilet satışı yapacak artık yani uçuş yapacak yolcunun sağlık problemi olmaması gerekiyor. Maskeler sperlikler zorunlu olacak.Uçakta HEPA fitresiz hava temizleme sistemi var sürekli içerideki hava temizleniyor bu sadece uçaklarda var tiyatro salonlarında bunu yapmak mümkün değil insan eleştirmeden önce düşünür bakar nasıl önlemler alınıyor bende bunu yapabilir miyim diye sonra yazar
  • Adam sonuna kadar haklı
  • Sorun sosyal mesafe değil... sorun tiyatronun akp’nin oylarını düşürmesi

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede normalleşme sürecinde Türk Hava Yolları'nın (THY) yeniden uçuşlara başlayacak olmasına tepki gösteren Emre Kınay, "THY sosyal mesafesiz bilet satıyorsa ki satıyor biz de tiyatroları açabiliriz demek ki” ifadelerini kullandı.

Salgının ilk günlerinde tiyatroların hemen kapatılmaması adına bir hayli direnen ve Duru Tiyatro'da gösterilerini elinden geldiğince sürdürmeye çalışan Emre Kınay konulan yasakların ardından temsillerine ara vermişti. Sözcü'nün aktardığına göre, sosyal medya hesabından süreci takip eden ve tiyatroların da normalleşme sürecinde açılması gerektiğini sürekli olarak söyleyen Kınay, THY’nin uçuşlarına başlayacağını duyurmasının ardından sosyal mesafesiz bilet satmaya başladığını iddia ederek bunun kendilerine yapılan bir haksızlık olduğunu söyledi ve şu ifadeleri kullandı:

Kınay ayrıca takipçilerinden bu haksızlığın duyurulması için kendisine yardımcı olmalarını da istedi.

Alınan kararların çifte standart oluşturduğunu söyleyen Emre Kınay sözlerini şöyle sürdürdü:

“Havalandırma ve kabin şartları içinde olmasına rağmen herkes yanyana oturup uçabilecekse herkese yanyana oturup maskesiyle tiyatro izleyebilir bu bir uygulamaya itirazdır, paylaşınız! Bu kadar saçmalık yeter!”

Oyuncu Emre Kınay'dan ilginç THY çıkışı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (146)

Asker ~ 2 ay önce
Sorun zaten senin gibi dava düşmanı birini iyi partinin belediye başkan adayı göstermiş olması

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km ~ 2 ay önce
Hayatiniz tiyatro emre kinay bak isine hayde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sendika ~ 2 ay önce
Tiyatroyada tatlıbal başkan gibibir babayiğit sendikacı gelse bu sorunları çekmezler di. Allah başımız dan eksik etmesin yokluğu ile bizi sınamasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hangisi öncelikli? ~ 2 ay önce
Elzem olan Seyahat mi daha öncelikli ihtiyaç yoksa Tiyatroya mı gitmek diye sormak lazım Emre Bey’e. İkisinin zamanlamasının aynı olmasını beklemesi bana pek mantıklı gelmedi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ulasim elzem ~ 3 ay önce
Tiyatro degil...bunu anlamayan gezizekalidir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OKUDUGUNU ANLAMAMAK ~ 3 ay önce
Butun yorumlari okudum ve insanimizin (ki bircogu da havaci) kitap okuma aliskanliginin olmamasi nedeniyle okudugunu anlamadigini uzulerek gordum. Emre bey THY bilet satmasin damiyor; THY koltuk araliksiz bilet satmasin diyor. O kabinde calisan Kabin Memuru olarak eminim sizde full ucakla ucmak istemezsiniz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asla ~ 3 ay önce
Bir değil. Ulaştırma zorunlu ama tiyatro keyfidir. Kafe, restoran ve çay bahçeleri bile kapalıyken bu ne lahana ne turşu derler. Sağlığın siyaseti olmaz. Şu an sanırım daha fazla akıl gerek bizlere kafe, tiyatro söylemleri değil. Her işin altına siyaset karıştıracak kadar garip bir haldeyiz. Yazık bize...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Murat Kaya ~ 3 ay önce
Öncelik tiyatrolar dijital platformlarda canlı olarak yapılabilir bir çok konser örneğinde olduğu gibi ama uçuşlar yapılamaz ve uçuşlar zorunlu bir ihtiyaç ailesine kavuşmak isteyen iş için seyahat etmek zorunluda olan bir çok insan var tiyatronun bir aciliyeti yok üstelik alternatifide var. Tiyatro salonlarındaki önlemler ile uçaklardaki önlemleride bir tutamayız. Thy HES kodu ile bilet satışı yapacak artık yani uçuş yapacak yolcunun sağlık problemi olmaması gerekiyor. Maskeler sperlikler zorunlu olacak.Uçakta HEPA fitresiz hava temizleme sistemi var sürekli içerideki hava temizleniyor bu sadece uçaklarda var tiyatro salonlarında bunu yapmak mümkün değil insan eleştirmeden önce düşünür bakar nasıl önlemler alınıyor bende bunu yapabilir miyim diye sonra yazar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğru ~ 3 ay önce
Adam sonuna kadar haklı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sorun ~ 3 ay önce
Sorun sosyal mesafe değil... sorun tiyatronun akp’nin oylarını düşürmesi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akepe: samata bilime karsi parti ~ 3 ay önce
Adamlar modernligin yeniligin onundeki engel ...
Dogru ~ 3 ay önce
Nede olsa ekremin üzerine yok tiyatroda , seçimden önce ve seçimden sonra... hadi başka kapıya. Akp den önce kaç tiyatro salonu bardı şümdimkaçtane bilmeden konışma
Güldük baya ~ 3 ay önce
Çok Ama çok ezik bir yorum:)
Harekat 58 ~ 2 ay önce
Karşı cenahın böyle durumlarda bile akıl tutulması yaşayıp cehaletini bir kez daha ispatlamaları bana Ak partiye daha çok destek vermeme sebep oluyor.
Osman ~ 2 ay önce
çok okuyan araştıran bilime sanata önem veren en önemlisi insana saygı gösteren hiç bir toplum bunlara oy vermez ha cehalete de oy vermez orası ayrı

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000