18 Mart 2017, Cumartesi 11:35:56

Orly Havalimanı'nda silah sesleri

Paris'te Orly Havaalanı'nda silah sesleri duyuldu.
  • İÇİMİZDEKİ SATKIN MEDYA..! Dili lal olmuş..? EN UFAK OLAYDA..! RESMEN ATIP, TEMİZE HAVALE EDİYOR..? Türkiye de olsa avrupaya şikayet ediyor..!! SAHTE İNSAN HAKLARI SAVUNUCUSU, İKİ YÜZLÜ AVRUPA NIN TÜRKIYE MEDYA BARONLARI...?? SATILMIŞ MEDYA BU OLAYLARDA SUSKUN'..?? VATANIN EKMEĞİNİ YİYEN..! RESMİ HAİNLER BUNLAR..!!
  • Fransada can güvenliği yok, tamamen ilkel insanlarla dolu sürekli vahşetin katliamların olduğu bi yermiş bu fransa. Bundan snra güvenlik gerekçesiyle fransaya kimse gitmesin. Artık bizdede hristiyanofobi başladı
  • Fransanin bahari.
  • Paris orly de alim var mi?
  • Pariste asker ugurlumasidir o parisli genclerin
  • Iyi okuyun bu haberi yabanci hayranlari !!
  • Türk vatandaşları gitmesin! Güvenli değil !
  • Hani bizim solcu cengaverlerçıkıp canlı yakalanamazmıydı ne saklanıyordu diye yorumlar yokkk.Küserim ama.Türkiyeyi kötülemeye gelince mangalda kül yok, ecnebiye yemiyor dimi.
  • 15 temmuz 1983 de Asala nın Orly deTürk Hava yollarına bombalı saldırısını ne çabuk unuttunuz.Tarihe Orly katliamı diye geçti.Abrupanın merkezi ve en güvenli meydanı haaa.Yerseniz.
  • Hani güvenlik nerde devlet?Hükümet istifa, erken seçim hadi.Turist gelmiycek öldük bittik.Şapkayı koyup bi düşünün.Ahanda en güvenlikli avrupa meydanı havalimanı.Sayfa sayfa Türkiyedeki haberleri veren mallar paris olunca dilleri gö.zlerine kaçmış.Hain takımı.

Paris Orly Havalimanı'nda bir saldırgan devriye gezen askerin silahını almaya çalıştı. Silah sesleri yükseldi. Saldırgan öldürüldü.

Emniyet güçleri Orly Havalimanı'nını boşalttı ve giriş çıkışları yasakladı.

UÇUŞLAR DURDURULDU

Fransa'nın ikinci büyük havalimanında uçuşlar durduruldu. Havalimanı didik didik aranıyor. Paris polisi, havaalanında başka bir saldırgan veya patlayıcı olma ihtimaline karşılık operasyonu sürdürüyor.

Fransa İçişleri Bakanlığı, Orly Havaalanı’nda görevli askerlerden birinin silahını almaya çalışan kişinin vurularak öldürüldüğünü açıkladı.

Sabah gerçekleşen olayın ardından uçuşlar iptal edilmiş ve Havaalanı boşaltılmıştı. Fransa İçişleri Bakanlığı yetkilisi, saldırganın bir mağazaya sığındığını orada polis tarafından etkisiz hale getirildiğini aktardı.

Fransa Fransa İçişleri Bakanı Bruno Le Roux ise öldürülen saldırganın havalimanına gelmeden önce bir polisi yaraladığını aktardı. Saldırganın Paris’in Kuzey Banliyosu Stains’de yol kontrolü esnasında polisi yaraladığı belirtildi. Polis saldırıda ikinci bir kişinin olmadığını açıkladı.

Öte yandan, geçtiğimiz ay Paris’te bulunan Louvre Müzesi’ne bıçakla girmeye çalışan saldırgan askerler tarafından vurulmuştu.


Orly Havalimanı'nda silah sesleri

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

ilk katılım... ~ 5 yıl önce
İÇİMİZDEKİ SATKIN MEDYA..! Dili lal olmuş..? EN UFAK OLAYDA..! RESMEN ATIP, TEMİZE HAVALE EDİYOR..? Türkiye de olsa avrupaya şikayet ediyor..!! SAHTE İNSAN HAKLARI SAVUNUCUSU, İKİ YÜZLÜ AVRUPA NIN TÜRKIYE MEDYA BARONLARI...?? SATILMIŞ MEDYA BU OLAYLARDA SUSKUN'..?? VATANIN EKMEĞİNİ YİYEN..! RESMİ HAİNLER BUNLAR..!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demekki neymiş ~ 5 yıl önce
Fransada can güvenliği yok, tamamen ilkel insanlarla dolu sürekli vahşetin katliamların olduğu bi yermiş bu fransa. Bundan snra güvenlik gerekçesiyle fransaya kimse gitmesin. Artık bizdede hristiyanofobi başladı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 5 yıl önce
Birisi sana düşmanlık yapıyor veya seni dışlıyor diye sen de ona aynı şeyi yaparsan olay sadece daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Önemli olan karşıdaki ne kadar çirkin davranışlarda bulunursa bulunsun onu takmadan yoluna devam edebilmektir. Kendimizi savunmayalım demiyorum ama onlar yapıyor diye biz de din düşmanlığı yaparsak onlardan bir farkımız kalmaz. Onlar ne kadar ayrımcı ise bizim de o kadar hoşgörülü olmamız lazım. Çünkü iyiliğe iyilik her her kişinin kârı kötülüğe iyilik er kişinin kârı.
Fa ~ 5 yıl önce
Fransanin bahari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Orly ~ 5 yıl önce
Paris orly de alim var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
T ~ 5 yıl önce
Yok varsada Turkleri almazlar ise.
Ckacak ~ 5 yıl önce
Pariste asker ugurlumasidir o parisli genclerin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yabanci hayranlari ~ 5 yıl önce
Iyi okuyun bu haberi yabanci hayranlari !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yabancı değil ~ 5 yıl önce
Bizzat yabancılarin ta kendileri. Evet yanlış olan bir şeye eleştiri yap ama onlarda böyle birşey asla yok varsa yoksa memleketi kötüle elin gavurlarina. Bu millet yıllarca ne çektiyse bunların yüzünden çekti. Değil Dikili bir ağaç bir tane çivi koymadılar
Crew ~ 5 yıl önce
Türk vatandaşları gitmesin! Güvenli değil !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Canlı yakalasaydı ~ 5 yıl önce
Hani bizim solcu cengaverlerçıkıp canlı yakalanamazmıydı ne saklanıyordu diye yorumlar yokkk.Küserim ama.Türkiyeyi kötülemeye gelince mangalda kül yok, ecnebiye yemiyor dimi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatan cephesi ~ 5 yıl önce
Aynen kardeşim bunlar vatan haini , bunlar yabancı hayranı zavallılar.
Devede Kulak ~ 5 yıl önce
Sayın troll arkadaşlar biz türkiye'yi değil akp'yi kötülüyoruz.Mesela besleyip büyüttükleri fetö terör örgütü (eskinin cemaati,hayır işleri kurumu)koskoca ülkeyi işgal ediyordu.Fransadaki olaylar devede kulak kalıyor bunun yanında.
Koş Tuvalete ~ 5 yıl önce
Vatan haini derken...Sen hemen koş tuvalete..Aynaya bak..orada görürsün gerçek vatan hainini.
Avia ~ 5 yıl önce
Sizin düşmanlığınız Akp değil sağ kesim adı ne olursa bu ANAP oldu düşman oldunuz refah oldu düşman oldunuz akp oldu gene düşman oldunuz. Hayat standardıniza bir bakın hangi dönemde refah seviyeniz arttı. Sizin bu ülkeye faydanizdan çok hep zarariniz oldu. Yargı üniversitesi ve askeri vesayet elinizdeyken yapmadığınız pislik kalmadı. Rahmetli Savcımizi odasında öldürenleri kalkıp savunmadiniz mı? İnönü zamanını bir araştırın da bu millet niye sizden medet ummuyor anlayın. Size bu ülkede yinede katlaniyoruz ya hadi şimdi pis düşünceleriniz ile kirletmeyin burayı
15 temmuz ~ 5 yıl önce
15 temmuz 1983 de Asala nın Orly deTürk Hava yollarına bombalı saldırısını ne çabuk unuttunuz.Tarihe Orly katliamı diye geçti.Abrupanın merkezi ve en güvenli meydanı haaa.Yerseniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 5 yıl önce
Ahl den daha güvenli
Zavallı adam önce kaldır kaseyi de o havaalanını bir gör sonra konuş, cahilim benim. Bi halt bilmeden aşağılık kompleksiyle parisi korumaya çalışma.Düşmanlık yapacam diye yırtınanların saflarında yarışmayın.Silahını kaptıran asker için nerdeyse şehri kapa ~ 5 yıl önce
Yanıta yanıt
Nerde devlet ~ 5 yıl önce
Hani güvenlik nerde devlet?Hükümet istifa, erken seçim hadi.Turist gelmiycek öldük bittik.Şapkayı koyup bi düşünün.Ahanda en güvenlikli avrupa meydanı havalimanı.Sayfa sayfa Türkiyedeki haberleri veren mallar paris olunca dilleri gö.zlerine kaçmış.Hain takımı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000