19 Nisan 2019, Cuma 16:44:52

Onur Air üç yeni rota açıyor

Onur Air, Rusya’da Anapa ve Nalçik ile Makedonya’da Ohrid olmak üzere 3 yeni rotaya tarifeli uçuşlar başlatıyor.
  • OHD uçuşları haftada tek gün çok az
  • Aktau ya gelin.Buranın potansiyeli çok eyidür.
  • Görülen o ki onur toparladı. Hadi hayırlısı
  • Onur air bizi zanzibara götür
  • Ohrid gibi yere haftada bir yapacağına hiç yapma daha iyi. Ohrid güzel ama 1 hafta için fazla. 3-4 gün yeterli. Gidene dönüş imkanı için haftada 2 veya 3 olmalı ki hat işlesin.

Onur Air, Rusya’da Anapa ve Nalçik ile Makedonya’da Ohrid olmak üzere 3 yeni rotaya tarifeli uçuşlar başlatıyor. Anapa ve Nalçik uçuşları her şey dahil 99 Dolar'dan, Ohrid uçuşları ise 115 Dolar'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. 

Rusya’nın ticaret ve turizm kentlerinden Nalçik’e 21 Nisan, Anapa’ya ise 14 Mayıs itibariyle uçuşlar başlatacak Onur Air, Makedonya’nın popüler tatil beldesi Ohrid’e de 20 Nisan (yarın) itibariyle uçuşlar gerçekleştirecek.
        
Anapa uçuşları haftanın iki günü İstanbul Havalimanı’ndan Anapa’ya saat 01:00’de, Anapa’dan İstanbul Havalimanı’na saat 03:40’ta gerçekleşecek. Haftanın 2 günü yapılacak Nalçik uçuşları ise İstanbul Havalimanı’ndan Nalçik’e saat 23:30’da, Nalçik’ten İstanbul Havalimanı’na ise saat 02:45’te, Ohrid uçuşları da cumartesi günleri İstanbul Havalimanı’ndan Ohrid’e saat 16:15’te, Ohrid’ten İstanbul Havalimanı’na saat 18:30’da gerçekleşecek.

Havayolunun yeni destinasyonlarının biletleri, web sitesi üzerinden, mobil uygulamalarından, çağrı merkezinden ve yetkili satış acentelerinden satın alınabilecek.

Onur Air üç yeni rota açıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

birisi ~ 3 ay önce
OHD uçuşları haftada tek gün çok az

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AKTAU YAAA ~ 3 ay önce
Aktau ya gelin.Buranın potansiyeli çok eyidür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İşler yolunda ~ 3 ay önce
Görülen o ki onur toparladı. Hadi hayırlısı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Deli uğur ~ 3 ay önce
Onur air bizi zanzibara götür

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 3 ay önce
Ohrid gibi yere haftada bir yapacağına hiç yapma daha iyi. Ohrid güzel ama 1 hafta için fazla. 3-4 gün yeterli. Gidene dönüş imkanı için haftada 2 veya 3 olmalı ki hat işlesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000