28 Nisan 2008, Pazartesi 08:55:17

Onur Air sezonu erken açtı

Neredeyse her aya bir kampanya sığdıran Onur Air bu defa da deniz mevsimini erken açtı. Onur Air denize erken girmek isteyenler için gerçekleştirdiği kampanyada 555 bileti 25 YTL’den satıyor.

İstanbul’dan Antalya, İzmir, Bodrum ve Dalaman’a 6-7-8 Mayıs tarihlerinde yapılacak seferlerde uçacak yolculara 555 adet bilet 25 YTL’den 4 Mayıs pazar günü satışa çıkacak.

Onur Air’in yeni kampanyasında sezonda tatil fırsatı bulamayan veya kıyıların sakin ve ılık havasını tercih edenlere şans tanınıyor. Onur Air Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, “Bu defa kampanyamızda 5 rakamını ön plana çıkarttık. 555 biletle 5 kentimizden, 5 Mayısı takip eden 3 gün içinde 25 YTL’den uçulacak. Amacımız yaz aylarında bilet bulmakta güçlük çekilen ve fiyatların diğer aylara oranla yüksek olduğu bu hatlara sezon başında da dikkat çekmek” diye konuştu.

Kampanya biletleri 4 Mayıs Pazar günü Onur Air’in www.onurair.com.tr adresindeki internet sitesinden, 444 66 87 numaralı çağrı merkezinden ve tüm acentelerinden satın alınabilecek. 25 YTL’den satışa sunulan biletler akaryakıt harcı ve hizmet bedeliyle birlikte 53 YTL’ye mâl oluyor.

Onur Air sezonu erken açtı

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000