17 Ağustos 2011, Çarşamba 09:55:40

ONUR AIR GAZETECİLERLE İFTARDA BULUŞTU...

Onur Air dün akşam gazetecilerle buluştu...
  • onur aır saw merkezli uçuşlar yapsa çok iyi olur.saw dan ankaraya günde 12 uçak kalkıyo uçaklar ful gidip geliyp.onur saw dan ankara,adana,antalya,izmir,gaziantep,sivas bu noktalara uçsa uçaklar ful çeker.
  • SİZ UÇAK DİYORSUNUZ, KARADENİZDE BU ÇAĞDA HAYATINDA TRENE BİNMEMİŞ, TRENE DOKUNMAMIŞ YÜZBİNLERCE İNSAN YAŞIYOR, BU KADAR
  • Adam hele bilmem kaç senedir POST HOLDER. Lakin bu camiaya pek çok ADAM YETİŞTİRMİŞTİR.
  • ONUR AİR ANKARAYA BİRAN ÖNCE GELSİN ÇOK IYI OLUR EN KISA ZAMANDA ANKARAYA BEKLIYORUZ ONUR AİRİ.
  • THY tek şirket olması nedeniyle, ESB-AHL arasında uzunca bir süredir haksız rekabet sürdürüyordu; dolayısıyla bu gelişmenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Fiyatların belirgin bir miktarda THY'den ucuz olacağı kesin. Umarım SHGM Onur Air'in talebini karşılar ve bizler de Ankara-İstanbul uçuşlarımızda alternatifler buluruz. Tebrikler!
  • Arkadaşlar! Sayın BOLLUKÇU' yu Sayın(KOLOT, ALİOĞLU, TOSUN, ÖZKAZANÇ, DOĞANER, ÇİZMECİ, KOTİL) ile karıştırmayın. Bugün ONUR AIR diye bir şirket var ise ve varlığı da hissediliyorsa bunun sebebi ONUR AIR' in suyundan içmekten geçer.
  • Onur Air 'i ESB de görmeyi çok isteriz. Özellikle ESB-AHL ye girmeleri fiyatları aşağı çeker. ESB-AHL arası 280 TL verdiğimi bilirim.
  • 79 liraya atatürk havalimanından erzuruma gidiyorlarmış. taksi ile de kadıköye ( yaklaşık 30km ) mesafeye 75 lira ödeniyormuş. arkadaşım , neden taksi ile gidiyorsun ? toplu taşıma aracını kullan sen de . . . ayrıca bahsini ettiğin destinasyon fiyatına şimdi baktım . sonuç : Uçuş Kodu Kalkış Kalkış Saati Varış Varış Saati Promosyon Ekonomi OHY 038 İstanbul(AHL) 12:10 Erzurum 14:00 134TL naber ? 134.00 TL
  • esb-ahl sanirim ic hatlardaki en karli hatlardan ve thy baska isletmecilerin bu hatta var olmasina da cok sicak bakmiyor. gercekte esb-saw anadolujet ve pegasus arasinda paylasildi. ahl'nin de thy disinda oyuncularla desteklenmesinde ve ozellikle ic-hatlarda aktarma noktasina donusen ankara'nin elinin zenginlestirilmesinde yarar var. bakalim shgm bu konuya sicak bakip, esb-ahl deki thy'nin tekelini kirabilecek mi? esb'nin artan yolcu sayisi ve meydanin kapasitesi goz onune getirilince bu konunun gundemden dusmeyecegi soylenebilir.
  • ankara-istanbul ucuslarinda eger ucuza ucmak isterseniz saw'a anadolujet ya da pegasus ile gitmeniz gerekir. ahl icin ise, thy disinda alternatifiniz yoktur. eger liberal ekonomi, serbest piyasa kurallari gecerli ise, esb-ahl arasi da yolcunun fiyat, konfor, hizmet kalitesi vs. yonunden tercihlerini tatmin edecek seceneklerin olması sarttir. bu nedenle, onur air'in bu yondeki girisimini candan destekliyorum. umarim basarirlar ve ankara bu acidan yeni bir alternatife kavusur.
Türkiye'nin en önemli özel havayolu şirketlerinden olan Onur Air, gazetecilere iftar yemeği verdi.
 
Genel Müdür Şahabettin Bolukçu'nun ev sahipliği yaptığı iftar yemeği Florya'daki Kaşıbeyaz Restaurant'ta gerçekleşti.
 
Yemeğin ardından gazetecilere kısa bir açıklama yapıp sohbet eden Bolukçu, oldukça açık konuştu.
 
Yeni açılan hangara değinen Genel Müdür, burada 450 personele iş imkanı sağlandığını ve istenilen düzeye gelindiğini ifade etti. Genel Merkezi de bu binaya taşıdıklarını belirten Bolukçu, Onur Air'ın genel durumu hakkında da bilgi verdi.
 
Filodaki uçakların Airbus'tan oluştuğunu ifade eden Onur Air Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, doluluk oranında yüzde 40 artış yaşadıklarını söyledi.
 
Şahabettin Bolukçu sözlerine şöyle devam etti: 'Atatürk Havalimanı'ndan artık Ankara'ya uçmak istiyoruz. Buna hakkımız var. Gerekli başvuruları yaptık. Cevap bekliyoruz. Günde 6 sefer düzenleyeceğiz. Halk, Ankara'ya ucuza da uçmalı. Bugün olmazda yarın, ama Ankara'ya mutlaka uçacağız' dedi. 


 
İç hatlardaki rekabete de değinen Bolukçu, 'Atatürk Havalimanı artık yeni bir iç hat oyuncusunu barındırmaz. Başarı sağlanması mümkün değil. Yolcu seçimini yaptı, uçacağı şirketi artık iyi biliyor. Bundan sonra yeni bir şirketin iç hatlarda başarı sağlaması pek mümkün görünmüyor' dedi.

Şahabaettin Bolukçu, 'mesela bir yolcu sabah uçtuğu bir şehirden akşam dönmek istiyor. Yada en geç yarın dönmek istiyor ama siz seferleri ikişer gün arayla yaparsanız yolcu sizi seçmiyor. Hergün sefer düzenleyen şirketle uçuyor. Yolcu için en önemli şeylerden biri devamlılıktır.'

'Fiyat konusu da önemli. Bir yolcu havalimanından taksiye binip Kadıköy'e gitmek istese 75 lira ödüyor. Biz ise 79 liraya Erzurum'a uçuyoruz' dedi.
 
Sabiha Gökçen'deki rekabate saygı duyduklarını ancak orada olmak istemediklerini sözlerine ekleyen Genel Müdür, 'Biz Atatürk Havalimanı'ndayız. Başka bir yere gitmeyi düşünmüyoruz. Farklı yerlere gitmek parçalanmak demek. Biz bütün olarak Atatürk Havalimanı'nda kalacağız' şeklinde konuştu.
 
Yeni seferlerin de müjdesini veren Şahabettin Bolukçu, 'Necef ve Odesa'ya uçuş başlatıyoruz. Şu anda Odesa'da bir arkadaşımız var. Anlaşmaları yürütüyor' dedi.

 
ONUR AIR GAZETECİLERLE İFTARDA BULUŞTU...

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 13 yıl önce
onur aır saw merkezli uçuşlar yapsa çok iyi olur.saw dan ankaraya günde 12 uçak kalkıyo uçaklar ful gidip geliyp.onur saw dan ankara,adana,antalya,izmir,gaziantep,sivas bu noktalara uçsa uçaklar ful çeker.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
SİZ UÇAK DİYORSUNUZ, KARADENİZDE BU ÇAĞDA HAYATINDA TRENE BİNMEMİŞ, TRENE DOKUNMAMIŞ YÜZBİNLERCE İNSAN YAŞIYOR, BU KADAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Adam hele bilmem kaç senedir POST HOLDER. Lakin bu camiaya pek çok ADAM YETİŞTİRMİŞTİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ONUR AİR ANKARAYA BİRAN ÖNCE GELSİN ÇOK IYI OLUR EN KISA ZAMANDA ANKARAYA BEKLIYORUZ ONUR AİRİ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
THY tek şirket olması nedeniyle, ESB-AHL arasında uzunca bir süredir haksız rekabet sürdürüyordu; dolayısıyla bu gelişmenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Fiyatların belirgin bir miktarda THY'den ucuz olacağı kesin. Umarım SHGM Onur Air'in talebini karşılar ve bizler de Ankara-İstanbul uçuşlarımızda alternatifler buluruz. Tebrikler!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Arkadaşlar! Sayın BOLLUKÇU' yu Sayın(KOLOT, ALİOĞLU, TOSUN, ÖZKAZANÇ, DOĞANER, ÇİZMECİ, KOTİL) ile karıştırmayın. Bugün ONUR AIR diye bir şirket var ise ve varlığı da hissediliyorsa bunun sebebi ONUR AIR' in suyundan içmekten geçer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Onur Air 'i ESB de görmeyi çok isteriz. Özellikle ESB-AHL ye girmeleri fiyatları aşağı çeker. ESB-AHL arası 280 TL verdiğimi bilirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
79 liraya atatürk havalimanından erzuruma gidiyorlarmış. taksi ile de kadıköye ( yaklaşık 30km ) mesafeye 75 lira ödeniyormuş. arkadaşım , neden taksi ile gidiyorsun ? toplu taşıma aracını kullan sen de . . . ayrıca bahsini ettiğin destinasyon fiyatına şimdi baktım . sonuç : Uçuş Kodu Kalkış Kalkış Saati Varış Varış Saati Promosyon Ekonomi OHY 038 İstanbul(AHL) 12:10 Erzurum 14:00 134TL naber ? 134.00 TL

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
esb-ahl sanirim ic hatlardaki en karli hatlardan ve thy baska isletmecilerin bu hatta var olmasina da cok sicak bakmiyor. gercekte esb-saw anadolujet ve pegasus arasinda paylasildi. ahl'nin de thy disinda oyuncularla desteklenmesinde ve ozellikle ic-hatlarda aktarma noktasina donusen ankara'nin elinin zenginlestirilmesinde yarar var. bakalim shgm bu konuya sicak bakip, esb-ahl deki thy'nin tekelini kirabilecek mi? esb'nin artan yolcu sayisi ve meydanin kapasitesi goz onune getirilince bu konunun gundemden dusmeyecegi soylenebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ankara-istanbul ucuslarinda eger ucuza ucmak isterseniz saw'a anadolujet ya da pegasus ile gitmeniz gerekir. ahl icin ise, thy disinda alternatifiniz yoktur. eger liberal ekonomi, serbest piyasa kurallari gecerli ise, esb-ahl arasi da yolcunun fiyat, konfor, hizmet kalitesi vs. yonunden tercihlerini tatmin edecek seceneklerin olması sarttir. bu nedenle, onur air'in bu yondeki girisimini candan destekliyorum. umarim basarirlar ve ankara bu acidan yeni bir alternatife kavusur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000