12 Mart 2014, Çarşamba 08:05:45

O FOTOĞRAFLAR KAFALARI KARIŞTIRDI!

Kayıp Malezya uçağının pilotlarından birinin, birkaç yıl önce kokpite iki kadın alıp şakalaştığı ve hatıra fotoğrafları çektirdiği ortaya çıktı.
  • Rahmetli Horny Co- pilot. Kadin Tourist ucagin dusmesine sebep degil. Sabah 1:30 hangi akilli Flight deck crew cockpite misafir davet eder.
  • Olamaz olamaz
  • Cabin crew ; sagolsun kokpit ekiplerimiz ucus emniyetine ait herturlu davranista bulunuyor Ama Kabin ekibine gelince Hersey ucus emniyeti Kaptan olduysan ucus embiyetine uymak zorundasin sonucu ortada kokpit ekibleri hakkinda Sivil havacaligin ve sirketimizde sahiplerinin daha duyarli olmasi dilegi ile herkese emniyetli ucuslar .....
  • Uçakta havayolunun çeşitli ülkelere ait personeli uçuyorsa ,jest olarak bir resim alınabilir pilot kabininde kaptanla.Bu son derece olağan bir durumdur,Personel havayolu kimliğini göstermek sureti ile kendini tanıtır.
  • N`olmus yani ??....Dünyada kokpite yolcu alipta resim cektiren ilk pilot mu ??? Bari oldu olacak pilotlarin ilkokul diplomalarini da aciklasinlar !!!!....Böyle sacma sapan isler ile ugrasacaginiza gidipde ucagi bulun !!! sonucda arama yapacaginiz bölge max. 1000km x 1000 km`lik bir alan

Malezyalı yetkililer yolcuların pasaport kontrollerini yeterince dikkatli yapmadığı yönünde eleştirilirken, bir güvenlik açığı da havada belirlendi.

Malezya Havayolları'na ait kayıp Boeing 777 tipi uçağın pilotlarından birinin, birkaç yıl önceki bir uçuş sırasında kokpite iki kadın yolcu aldığını ortaya çıktı. 

INTERPOL TERÖR ŞÜPHELERİNİ DEĞERLENDİRDİ

Merkezinin bulunduğu Fransa’nın Lyon kentinde düzenlenen basın toplantısında Interpol ise iki gencin Malezya’ya kendi pasaportlarıyla giriş yaptığını ancak Malezya’dan Çin’e giden uçağa, Avusturyalı ve İtalyan iki kişiye ait çalıntı pasaportlarla bindiklerini söyledi. Interpol Genel Sekreteri Robert Noble, “Bunun terör olayı değil kaçak göç sorunu olduğu sonucuna doğru gidiyoruz” dedi. Amerikan dış istihbarat servisi CIA Direktörü John Brennan ise terör ihtimalinin bu aşamada tamamen yadsınamayacağını söyledi.

O FOTOĞRAFLAR KAFALARI KARIŞTIRDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

777 Driver ~ 9 yıl önce
Rahmetli Horny Co- pilot. Kadin Tourist ucagin dusmesine sebep degil. Sabah 1:30 hangi akilli Flight deck crew cockpite misafir davet eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Olamaz olamaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Cabin crew ; sagolsun kokpit ekiplerimiz ucus emniyetine ait herturlu davranista bulunuyor Ama Kabin ekibine gelince Hersey ucus emniyeti Kaptan olduysan ucus embiyetine uymak zorundasin sonucu ortada kokpit ekibleri hakkinda Sivil havacaligin ve sirketimizde sahiplerinin daha duyarli olmasi dilegi ile herkese emniyetli ucuslar .....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şerife Didem ~ 9 yıl önce
Uçakta havayolunun çeşitli ülkelere ait personeli uçuyorsa ,jest olarak bir resim alınabilir pilot kabininde kaptanla.Bu son derece olağan bir durumdur,Personel havayolu kimliğini göstermek sureti ile kendini tanıtır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EE EEEEEE ??? ~ 9 yıl önce
N`olmus yani ??....Dünyada kokpite yolcu alipta resim cektiren ilk pilot mu ??? Bari oldu olacak pilotlarin ilkokul diplomalarini da aciklasinlar !!!!....Böyle sacma sapan isler ile ugrasacaginiza gidipde ucagi bulun !!! sonucda arama yapacaginiz bölge max. 1000km x 1000 km`lik bir alan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Chinese uydu ~ 9 yıl önce
Chinese satellite got some picture fakat. it is made in China. photograplar iyi gozukmuyor

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000