28 Haziran 2015, Pazar 07:50:51

Nikahları bin metre yükseklikte kıyıldı

Kapadokya bölgesinde, balona binerek gökyüzünde "evet" demek isteyen çiftin nikahı, sıcak hava balonunda yerden yaklaşık bin metre yüksekte kıyıldı.
  • Umarım mutlu olurlar. Hayatlarınız ne sıkıcı arkadaş şu haset dolu yorumlarınıza bakılırsa siz kebapçıda evlenme teklifi edip düğün salonunda ya da klasik kır düğünlerinde nikahı daha romantik buluyorsunuz?? aferin ilerde çok da güzel anı olacak onlara.
  • Nlcok.buyuk başarı yaa.Nikah memurunun kaslara bak Allah ayirmasin
  • Ay cok romantik dermisim....
  • Nikah memuru abi yoldan cevrilip rica edilmis gibi :)
  • Bir daha evlenirsem 1.000 m. aşağıda kıydıracağım.
  • Gayet güzel düşünülmüş bir tören olmuş. Umarım hayatları boyunca da bu şekilde renkli ve mutlu yaşamları devam eder.
  • gereksiz

Kapadokya bölgesinde, balona binerek gökyüzünde "evet" demek isteyen çiftin nikahı, sıcak hava balonunda yerden yaklaşık bin metre yüksekte kıyıldı.

Göreme beldesinde, İsmail Tuncay Yılmaz ile nişanlısı Duygu Akan için balon sepetinde nikah töreni düzenlendi. Kılıçlar vadisi girişinde genç çifti bekleyen sıcak hava balonu, gelin ile damadın gelmesiyle havalandı.

Şahitler ve nikah memurunun da bindiği balon, vadi manzarası eşliğinde gökyüzüne yükseldi.

Yerden yaklaşık bin metre yükseğe çıkan balonda, nikah memurunun sorusuna "evet" diyen Yılmaz ve Akan çifti, Göreme Belediyesi nikah memuru Yasin Temel'in kıydığı nikahla dünyaevine girdi. Evlenme cüzdanı geline verilirken, çift, bu anları gökyüzünde fotoğraf çektirerek ölümsüzleştirdi.

Damat İsmail Tuncay Yılmaz, nikah töreni sonrası AA muhabirine yaptığı açıklamada, törenin özel bir mekanda olmasını istedikleri için sıcak hava balonunu tercih ettiklerini söyledi.

Sıcak hava balonunda nikah kıyılmasını çiftlere tavsiye eden Yılmaz, "Korkacağımızı düşündük ancak çok güvenli bir uçuş oldu. Herkese balonda evlenmelerini tavsiye ediyorum" diye konuştu.

Gelin Duygu Akan de evliliğin çok kutsal bir müessese olduğunu, balonda evlenmenin ise daha da kutsal olduğuna inandığını belirterek, "Balonda evlenmek çok heyecanlı bir şey. Yukarıda duygular tarif edilemez. Olumsuz düşünülecek bir konu yok. Her şey çok güvenli ve güzeldi" dedi.Nikahları bin metre yükseklikte kıyıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Aferin ~ 4 yıl önce
Umarım mutlu olurlar. Hayatlarınız ne sıkıcı arkadaş şu haset dolu yorumlarınıza bakılırsa siz kebapçıda evlenme teklifi edip düğün salonunda ya da klasik kır düğünlerinde nikahı daha romantik buluyorsunuz?? aferin ilerde çok da güzel anı olacak onlara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Nlcok.buyuk başarı yaa.Nikah memurunun kaslara bak Allah ayirmasin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haha ~ 4 yıl önce
Ay cok romantik dermisim....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumcu ~ 4 yıl önce
Nikah memuru abi yoldan cevrilip rica edilmis gibi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zonguldak ~ 4 yıl önce
Bir daha evlenirsem 1.000 m. aşağıda kıydıracağım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tebrikler ~ 4 yıl önce
Gayet güzel düşünülmüş bir tören olmuş. Umarım hayatları boyunca da bu şekilde renkli ve mutlu yaşamları devam eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne sacma ~ 4 yıl önce
gereksiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yok ~ 4 yıl önce
Yok sen hic mi anamiyorsun tabi koylusun kesin ben kendim Istanbulda yasiyorum ve bende 1000 m yokarda evlendim cok guzel di Bende kapadokya gittim!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000