12 Ocak 2009, Pazartesi 08:58:57

MY TECHNIC KEFENİ YIRTIYOR

Dünyayı saran ekonomik krize rağmen hedeflerinden vazgeçmeyen My Technic yatırımlara devam kararı vererek teknik bakım hangarını hizmete açmıştı.
  • ÇİZMECİ ONUR FARK ETMEZ TENCERE YUVARLANDI KAPAĞINI BULDU BU İŞİN ÖBÜR DÜNYASIDA VAR BU KADAR CANI YANAN İNSAN VARKEN ULAŞTIRMA BAKANININ BU İNSANLARA SES ÇIKARMAMASI HELE HEL E SHGM MÜDÜRÜNÜN HİÇ BİR ŞEY YOKMUŞ GİBİ SESSİZ KALMASI ÇOK ENTERASAN!
  • Sn.Çizmeci, Kul hakkının ne olduğunu biliyormusunuz,siznle birlikte Sn.Kızıltan da bilmiyor,alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste,lütfen alacaklıların alacağını ödediğin zaman sizin ne kadar dürüst bir iş adamı plduğunuzu anlayacağız,Sultan havayollarını kurduğunuzda ,o zamanlar size ne kadar güvenmiştik,ama şu anda insanlara hiç güven vermiyorsunuz,sigortadan aldığınız 8,5M usd nin 1m usd sini WFA ya ayırsaydınız bu gün orada çalışanların hiçbiri işsizkalmazdı.elinizi vicdanınıza koyun lütfen alacaklıların alacağını ödeyinve de elinizi ayağınızı öpellim.sizin kadar o zamanki genel md.de ödemeleri yapmadığı için sizin kadar suçludur. Allah yine de yolunuzu açık etsin.saygılar
  • Hiçmi yüzün kızarmıyor.
  • biz bunun böyle olacağını daha evvel söylemiştik nerede bizim alacaklarımız garibanların paraları nerde sayın çizmeci?
  • Evet çizmeci inadı.Ama çalışanlar da az çekmiyor.Ayrıca Çizmeci yönetim kurulu başkanlığından çekilmiş,Bagana gelmiş.İnanmayan şirketin web sitesine baksın.Airport haber uyuma ....

Ancak bu şirket son dönemde ekonomik zorluğa düşerek maaşlar ödeyemez hale gelmişti. Yavuz Çizmeci’nin inatçı ve yılmaz tavrı şirketin yüzünü güldürmeye başladı. Ekonomik zorluğu tersine çevirmeye çalışan Yavuz Çizmeci ve ekibi SHGM’den yeni yetkiler aldı.

My Technic’in bundan sonra işi daha da kolaylaştı. My Technic daha önceki yetkilerine ek olarak Boeing 737/600–700–800 tipi uçaklara da bakım yapabilmek için yetkilendirildi.

Boeing 757-200’e de bakım yapabilmek için yetkilendirilen My Technic Airbus A–319, 320 ve 321’lere de bakım yapacak yetkiyi Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden aldı.

Bu yetkilerle birlikte My Technic’in işleri hemen açılmaya başladı. My Technic bu ay Onur Havayolları, Tailwind Havayolları ve Suudi Arabistan tescilli Suma Havayolları’na bakım yapacak.

AirportHaber Özel

MY TECHNIC KEFENİ YIRTIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

AA ~ 14 yıl önce
ÇİZMECİ ONUR FARK ETMEZ TENCERE YUVARLANDI KAPAĞINI BULDU BU İŞİN ÖBÜR DÜNYASIDA VAR BU KADAR CANI YANAN İNSAN VARKEN ULAŞTIRMA BAKANININ BU İNSANLARA SES ÇIKARMAMASI HELE HEL E SHGM MÜDÜRÜNÜN HİÇ BİR ŞEY YOKMUŞ GİBİ SESSİZ KALMASI ÇOK ENTERASAN!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anka ~ 14 yıl önce
Sn.Çizmeci, Kul hakkının ne olduğunu biliyormusunuz,siznle birlikte Sn.Kızıltan da bilmiyor,alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste,lütfen alacaklıların alacağını ödediğin zaman sizin ne kadar dürüst bir iş adamı plduğunuzu anlayacağız,Sultan havayollarını kurduğunuzda ,o zamanlar size ne kadar güvenmiştik,ama şu anda insanlara hiç güven vermiyorsunuz,sigortadan aldığınız 8,5M usd nin 1m usd sini WFA ya ayırsaydınız bu gün orada çalışanların hiçbiri işsizkalmazdı.elinizi vicdanınıza koyun lütfen alacaklıların alacağını ödeyinve de elinizi ayağınızı öpellim.sizin kadar o zamanki genel md.de ödemeleri yapmadığı için sizin kadar suçludur. Allah yine de yolunuzu açık etsin.saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kpt ~ 14 yıl önce
Hiçmi yüzün kızarmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zort ~ 14 yıl önce
biz bunun böyle olacağını daha evvel söylemiştik nerede bizim alacaklarımız garibanların paraları nerde sayın çizmeci?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 14 yıl önce
Evet çizmeci inadı.Ama çalışanlar da az çekmiyor.Ayrıca Çizmeci yönetim kurulu başkanlığından çekilmiş,Bagana gelmiş.İnanmayan şirketin web sitesine baksın.Airport haber uyuma ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000