27 Mayıs 2015, Çarşamba 08:22:22

Muş-Bursa seferleri başladı

Muş-Bursa uçak seferleri başladı. 250 bin dolayında Muşlunun yaşadığı Bursa’ya uçak seferleri başladı.
  • Havaciliktan anlamayan arkadaslar,basi ortulu bayanin isimligi yok,giydigi ayakkabi ucus ayakkabisi degil...biraz kafanizi calistirin lutfen...bariz ucucu defil
  • arkadaşım kalp kırmadıktan sonra ve çirkinleşmedikten sonra herşeyi tartışabilmeliyiz dimi. Burada kimse tesettüre karşı değilki arzu eden herşeyi giyebilir.
  • dikkat oraya yogunlaşıyor ama kıyafet ve aksesuarlarında farklılılk sonra dikkat çekiyor. Uçuş emniyeti açısından tüm yüzü net görünür kıyafet giymeli bu şekilde olması uygunsuz .
  • Tesettürlü bayan kabin memuru değil yolcu hizmetleri görevlisi ve artık bunları tartışmayın lütfen
  • Tesettürlü bayan kabin memuru değil yolcu hizmetleri görevlisi ve artık bunları tartışmayın lütfen
  • Dikkatimi çekti başörtülü hostes var?
  • Yahu bırakın kim ne giyerse giysin nekadar ufak şeyler etrafında dönüyoruz..Bırakın kim neye inanıyorsa onun gereğini yapsın
  • tesettürlü bayan yolcu hizmetleri görevlisi, kabin memuru değil.
  • Oww yeahhh, yıllardır sırada bekleyin onun bunun kapalı yiğenı kızı vs için güzel haber. Torpil hava yolları iş başında
  • Son günlerdeki yeni hat, havalanı açılışlarındaki; ellerinde boarding kartlı teyzelerin biletlerini kim aldı sanıyorsunuz?? Seçim reklamı uğruna şirketi zarara sokmakdan başka birşey yapmıyorlar..

Muş-Bursa uçak seferleri başladı. 250 bin dolayında Muşlunun yaşadığı Bursa’ya uçak seferleri başladı. Dün başlayan uçak seferlerinde ilk yolcular, Hava Meydan Mülki Amiri Hüseyin Göktürk, Havalimanı Müdürü Kemal Daştan ile Muş Kalkındırma Dayanışma ve Güzel Yaşam Derneği (Muş-Der) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koç ve dernek üyesi Fatih Sadıkoğlu tarafından çiçeklerle karşılandı. Bursa’dan uçakla Muş’a gelen Mehmet Tahir Asya, yıllardır böyle bir anı beklediklerini belirterek “Yıllardır böyle bir atılım bekliyorduk. Bursa’dan Muş’a otobüsle gelmek çok zor ve sorunluydu. Uçakla bu değişti, tüm yetkililere teşekkür ediyoruz. İyi bir isabet oldu. 26 Mayıs’ta uçakla Muş’a geldik. Herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Uçak pilotu Abdulvahap Gelen, Muş’a ilk seferi yaptığından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Muş’a gelmekten onur duyduk böyle bir uçuşu gerçekleştirdiğimiz için. İnşallah devamını diliyoruz. Muş’a hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Muş- Bursa uçak seferleri için girişimlerde bulunarak yolcuları çiçeklerle karşılayan Muş Kalkındırma Dayanışma ve Güzel Yaşam Derneği (Muş Der) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koç, şunları söyledi: “Muş Derneği olarak Bursa’dan Muş’a gelen ilk uçağımızı karşılama şerefine nail olduk. Bundan gurur duyuyoruz. İşadamları ve özellikle Şahin Sevinç’e teşekkür ediyoruz Muş Derneği olarak. Yeni Türkiye her anlamıyla eksiklikleriyle yenilenmesi gerekiyor. İnşallah daha faydalı ve hayırlı hizmetlerle emrindeyiz.”

“AMACIMIZ, MUŞ -İZMİR SEFERLERİNİ BAŞLATMAK”

Muş’ta son yıllarda çok güzel yatırımların yapıldığını ifade eden Muş Hava Meydan Mülki İdare Amiri Hüseyin Göktürk de, “Öncelikle bu seferin başta ilimize, hemşerilerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını ve devamının gelmesini diliyorum. İlimizde son yıllarda yapılan gerek duble karayolları yatırımları gerek özel hava yolları ile devletimizin yapmış olduğu ek seferler ilimizi ülkemize entegre hale getirmiştir. Artık uzak, yakın kavramlar diye böyle bir kavram göreceli olup değişmiştir. Artık ilimiz bu anlamda bu imkanların sunulmasıyla başta kamu görevlileri olmak üzere birçok kişinin tercih ettiği ve çalışmak istediği güzel yurdumuzun bir ili haline gelmiştir” dedi.

İzmir-Muş uçak seferlerinin başlaması için çalışmaları olduğunu vurgulayan Göktürk, “Türk Hava Yolları’nın bu seferleriyle haftada iki gün olan salı ve pazar günleri Bursa’da yaşayan birçok hemşerilerimiz doğrudan ilimize ulaşma imkanına kavuşmuştur. Bundan sonraki amacımız inşallah yine büyük bir nüfus yoğunluğuna sahip olan Muşluların hakim yaşadığı İzmir’e de en azından yaz aylarında özel hava yollarına ya da kamu hava yollarına ait seferleri de eklemeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.Muş-Bursa seferleri başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Havaciliktan anlamayan arkadaslar,basi ortulu bayanin isimligi yok,giydigi ayakkabi ucus ayakkabisi degil...biraz kafanizi calistirin lutfen...bariz ucucu defil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
apple 'e ~ 7 yıl önce
arkadaşım kalp kırmadıktan sonra ve çirkinleşmedikten sonra herşeyi tartışabilmeliyiz dimi. Burada kimse tesettüre karşı değilki arzu eden herşeyi giyebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
apple'e ~ 7 yıl önce
ama k/m alımlarında görünür yerlerinde dövme yada şu bu olmayacak denip kişiler inceleniyor bu arkadaşların boyunlarında dövme tarzı yada başka bir iz varsa diğerinin hakkını yemiş olmuyor mu ? (Konuya tesettür açısından bakmayın hakkanıyet açısından bakın lütfen)
ilk bakış ~ 7 yıl önce
dikkat oraya yogunlaşıyor ama kıyafet ve aksesuarlarında farklılılk sonra dikkat çekiyor. Uçuş emniyeti açısından tüm yüzü net görünür kıyafet giymeli bu şekilde olması uygunsuz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nereye bakiyorsunuz? ~ 7 yıl önce
yuzu gayet net. pass kontrol noktasindan gecebilecek kadar net.
Apple ~ 7 yıl önce
Tesettürlü bayan kabin memuru değil yolcu hizmetleri görevlisi ve artık bunları tartışmayın lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Apple ~ 7 yıl önce
Tesettürlü bayan kabin memuru değil yolcu hizmetleri görevlisi ve artık bunları tartışmayın lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 7 yıl önce
Dikkatimi çekti başörtülü hostes var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Yahu bırakın kim ne giyerse giysin nekadar ufak şeyler etrafında dönüyoruz..Bırakın kim neye inanıyorsa onun gereğini yapsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
tesettürlü bayan yolcu hizmetleri görevlisi, kabin memuru değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Btr ~ 7 yıl önce
Oww yeahhh, yıllardır sırada bekleyin onun bunun kapalı yiğenı kızı vs için güzel haber. Torpil hava yolları iş başında

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilet ücreti ~ 7 yıl önce
Son günlerdeki yeni hat, havalanı açılışlarındaki; ellerinde boarding kartlı teyzelerin biletlerini kim aldı sanıyorsunuz?? Seçim reklamı uğruna şirketi zarara sokmakdan başka birşey yapmıyorlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000