10 Ağustos 2010, Salı 10:40:14

MUHATAPSIZLIĞIN HÜZNÜ...

AirportHaber ve Airport TV Genel Yayın Koordinatörü Ali Kıdık, Türk Sivil Havacılığı'nın gelişimine katkı sağlamak amacıyla ortaya çıkan 'Türkiye Sivil Havacılık Akademisi'ni köşesine taşıdı. Peki, Kıdık oluşum için neler diyor? İşte o yazı...
  • Sayin Fevzi ALTINBULAK'a yaptiklari haksizliklarla ovunen, ellerindeki gucleri yanlis dogrultuda kullanan ve bu sekilde yorum yazma gucsuzlugunu gosteren zihniyetleri siddetle KINIYORUM. Sayin Airport Haber yonetiminden de bu sekildeki yorumlarin yayinlanmamasi konusunda daha fazla hassasiyet beklerdim! Saygilar, Engin Aksüt
  • Türküyede boş konuşanların lisansı askıya alınsaydı sana zor sıra gelirdi. Fevzi ALTINBULALK hepinizin adına bu görevi canıyla başıyla hatta büyük bir başarıyla yapıyor. Şimdilik bir yıl ceza yedi ama biz devamınıda bekliyoruz.
  • Ben size ne diyeyim.? Amac celme takma olsun diye kulaktan dolma yazdiklarinizda ne ismimi ne de bulundugum ulkeyi dogru yazamiyorsunuz! Ucus ve dinlenme surelerinin en cok ihlal edildigi bir ulkeden kalkmis bana FDR dersleri veriyorsunuz. Hakli oldugunuz tek konu da su: Ben eger Turkiye'de ucuyor olsaydim gercekten lisansim askiya alinirdi.. Bunun sebebi de dinlenme surelerinden degil sadece ve sadece dogrulari soyledigim icin olurdu! Yazdiklarinizin altina isminizi koyamamak sizi hic mi rahatsiz etmiyor?? Engin Aksüt
  • Engin bey sizin kpt Pilot olduğunuza inanmayı çok isterdim. Yirmi dört saat Airport haberi izleyip yorum yazmanın ötesinde siz ne zaman uçuş yapıyorsunuz çok merak ettim. Siz sanal pilotmusunuz ne anlayamadım. Pilotsanız uçuş ve dinlenme görev sürelerinizi bukadar boş işlerde heba etmenizi anlamadık. Türkiyede olsaydınız lisansınız askıya alınabilirdi. İngilterede uçuş ve dinlenme görev sürelerinin önemli olmadığı anlaşılmaktadır.
  • 10- Hamdi Topçunun THY hakkındaki açıklamaları,11-Ramazanda ucuz biletle uçuracaklar,12İSG'den yeni rekorlar,13-Zafer Havaalanı bölgeyi uçuracak,14-Londra Belediye Başkanı Boris Johnson'un AHL hakkındaki açıklamaları vb onlarca haberden sonra Akademinin eleştirmek için eleştirmek mantığıyla hazırladığı rapora kim inanır, kim ciddiye alır, kim muhatap alır. Sonunda yazanlarıyla başbaşa kalan rapor olarak bir köşede durur.

"Sayın bakan lütfen bizi dinleyin", "Sayın bakan lütfen bize bir randevu verin" "Akademi Bildirgesi'ne tepkisizliğe sitem". Bu ne yalvarış bu ne yakarış böyle. Bırakın Allah aşkına kendinizi bu kadar küçültmeyin. Kendilerini Sivil Havacılık Akademisi diye adlandıranların durumunu özetledim kısa olarak.

Şimdi işin özüne bakalım.

Sivil havacılığın kötü gidişatına dur demek üzere yola çıkan, yola çıkmasına rağmen sadece iki kere bir araya gelebilen, internet üzerinden iletişimle cengaverlik yapmaya kalkanların oluşumu Sivil Havacılık Akademisi.

AirportHaber ve Airport TV Genel Yayın Koordinatörü Ali Kıdık'ın yazısının tamamı için TIKLAYIN

MUHATAPSIZLIĞIN HÜZNÜ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 12 yıl önce
Sayin Fevzi ALTINBULAK'a yaptiklari haksizliklarla ovunen, ellerindeki gucleri yanlis dogrultuda kullanan ve bu sekilde yorum yazma gucsuzlugunu gosteren zihniyetleri siddetle KINIYORUM. Sayin Airport Haber yonetiminden de bu sekildeki yorumlarin yayinlanmamasi konusunda daha fazla hassasiyet beklerdim! Saygilar, Engin Aksüt

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Türküyede boş konuşanların lisansı askıya alınsaydı sana zor sıra gelirdi. Fevzi ALTINBULALK hepinizin adına bu görevi canıyla başıyla hatta büyük bir başarıyla yapıyor. Şimdilik bir yıl ceza yedi ama biz devamınıda bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Ben size ne diyeyim.? Amac celme takma olsun diye kulaktan dolma yazdiklarinizda ne ismimi ne de bulundugum ulkeyi dogru yazamiyorsunuz! Ucus ve dinlenme surelerinin en cok ihlal edildigi bir ulkeden kalkmis bana FDR dersleri veriyorsunuz. Hakli oldugunuz tek konu da su: Ben eger Turkiye'de ucuyor olsaydim gercekten lisansim askiya alinirdi.. Bunun sebebi de dinlenme surelerinden degil sadece ve sadece dogrulari soyledigim icin olurdu! Yazdiklarinizin altina isminizi koyamamak sizi hic mi rahatsiz etmiyor?? Engin Aksüt

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Engin bey sizin kpt Pilot olduğunuza inanmayı çok isterdim. Yirmi dört saat Airport haberi izleyip yorum yazmanın ötesinde siz ne zaman uçuş yapıyorsunuz çok merak ettim. Siz sanal pilotmusunuz ne anlayamadım. Pilotsanız uçuş ve dinlenme görev sürelerinizi bukadar boş işlerde heba etmenizi anlamadık. Türkiyede olsaydınız lisansınız askıya alınabilirdi. İngilterede uçuş ve dinlenme görev sürelerinin önemli olmadığı anlaşılmaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
10- Hamdi Topçunun THY hakkındaki açıklamaları,11-Ramazanda ucuz biletle uçuracaklar,12İSG'den yeni rekorlar,13-Zafer Havaalanı bölgeyi uçuracak,14-Londra Belediye Başkanı Boris Johnson'un AHL hakkındaki açıklamaları vb onlarca haberden sonra Akademinin eleştirmek için eleştirmek mantığıyla hazırladığı rapora kim inanır, kim ciddiye alır, kim muhatap alır. Sonunda yazanlarıyla başbaşa kalan rapor olarak bir köşede durur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000