30 Mart 2022, Çarşamba 09:37:23

Moskova-İstanbul biletleri uçuşa geçti

Rusya'ya uygulanan kısıtlamalardan sonra Mart ayında Türkiye'ye yönelik seferlerde uçak bileti, Özbekistan'a kıyasla üç kat daha pahalıya geldi.
  • Bakin bu yonetim kokuyle degisecek yakindir demedi demeyin tk tgs hepsinin degismesi lazim neyine guveniyorsun kabininden kokpitine harekat yolcu hizmetleri uçak alti hepsini zorla tehtitle ilave mesaiyle donduruyor personel yok ama personel de almiyor kar ustune kar var ama tehtitle zorla alana getiriyor her vardiya erkene ekibin yarisi devama diger yarisi bir gun saglam patlicaksiniz ama o gunde is isten gecmis olacak grev filan degil kuş uçmayacak uçaklarda yer yok hepsi - de fule ful gidiyor ama personele yansiyan hic bisey yok utanmasapar lojman yapicaklar eve gondermicekler ucretli kolelik sistemine dogru gidiyoruz... YONETİMİNBUDURUMAELATMAZSABİZGEREKENİYAPARİZ BİZİMDE HAYATİMİZ VAR EVİMİZE GİDEMİYORUZ SUSMAYİN UCRETLİ KOLELİGE HAYİR VARDİYAM BİTTİ EVİME GİTMEK İSTİYORUM ŞANTAJLA TEHTİTLE İŞ YAPİLMAZ. KALMAYİN BAKALİM KİMSE KALMAYİNCA NAPİCAKLAR.
  • Vnukova Antalya 5640 TL tek yön Türkiye hava yolları biletimi dün aldım oysa gidiş dönüş 3200 TL pegasus ile almıştım malum pegasus operasyonu durdurdu

Rus medyasına yansıyan haberlere göre, mart ayında Türkiye'ye uçak bileti, Özbekistan'a kıyasla üç kat daha pahalıya geldi.

Turizm verileri analiz merkezi Tutu.ru, Rusların mart ayında hangi ülkelere en sık uçak bileti aldıklarını inceledi.

En popüler 10 destinasyon arasında Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve İsrail öne çıkıyor.

Analiz, 1-22 Mart tarihleri ​​arasında satılan biletlere dayanıyor.

Avrupa uçuşları durduğu için, bazı bölgelere talep geçen yıla kıyasla önemli ölçüde arttı. Bunların başında Özbekistan, Ermenistan ve Türkiye geliyor.

Mart ayında tek yön bilet ücretleri ortalama olarak Özbekistan için 17 bin 300 ruble, Ermenistan için 27 bin 900 ruble oldu. Türkiye içinse fiyat yaklaşık 50 bin ruble oldu.

İstanbul-Moskova hattında çift yön biletler ise örneğin mayıs sonu haziran başı için 70 bin rubleyi geçiyor. (TürkRus)

Moskova-İstanbul biletleri uçuşa geçti

Facebook Yorum

Yorumlar

TGS ~ 4 ay önce
Bakin bu yonetim kokuyle degisecek yakindir demedi demeyin tk tgs hepsinin degismesi lazim neyine guveniyorsun kabininden kokpitine harekat yolcu hizmetleri uçak alti hepsini zorla tehtitle ilave mesaiyle donduruyor personel yok ama personel de almiyor kar ustune kar var ama tehtitle zorla alana getiriyor her vardiya erkene ekibin yarisi devama diger yarisi bir gun saglam patlicaksiniz ama o gunde is isten gecmis olacak grev filan degil kuş uçmayacak uçaklarda yer yok hepsi - de fule ful gidiyor ama personele yansiyan hic bisey yok utanmasapar lojman yapicaklar eve gondermicekler ucretli kolelik sistemine dogru gidiyoruz... YONETİMİNBUDURUMAELATMAZSABİZGEREKENİYAPARİZ BİZİMDE HAYATİMİZ VAR EVİMİZE GİDEMİYORUZ SUSMAYİN UCRETLİ KOLELİGE HAYİR VARDİYAM BİTTİ EVİME GİTMEK İSTİYORUM ŞANTAJLA TEHTİTLE İŞ YAPİLMAZ. KALMAYİN BAKALİM KİMSE KALMAYİNCA NAPİCAKLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet ~ 4 ay önce
Vnukova Antalya 5640 TL tek yön Türkiye hava yolları biletimi dün aldım oysa gidiş dönüş 3200 TL pegasus ile almıştım malum pegasus operasyonu durdurdu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000