07 Temmuz 2016, Perşembe 09:03:52

Moskova-Antalya biletlerine yüzde 75 zam!

Rusya Tur Operatörleri Derneği (ATOR) resmi internet sayfasında yer alan açıklamada, Türkiye’ye tur satışlarının başlamasından sonra Moskova-Antalya uçak biletlerinin ortalama yüzde 75.6 oranında zamlandığı bildirildi.
  • Fırsat bu fırsat ya hemen yapın durmayın, gelmeseler nereden kazanacaksınız acaba.Bu nasıl bi mantıktır
  • Fettah terleyecek. Kadriye hotel parası çıkmayacak.
  • Uyanıklar.Türkiye ile Rusyanın arasının iyi olması bunlara yaradı.
  • İstanbul un top 40 a girmemesi kötü Antalya 40.sirada olsa daha iyi kazanırdık...Hala akıllanmadık Hersey dahil Oteller kazandirmaz. İstanbulda 1 hafta Hostelde kalan Rus turist Antalyada hersey dahil 2 hafta kalan turistten 5 kat daha fazla gelir getirir..

Rusya Tur Operatörleri Derneği (ATOR) resmi internet sayfasında yer alan açıklamada, Türkiye’ye tur satışlarının başlamasından sonra Moskova-Antalya uçak biletlerinin ortalama yüzde 75.6 oranında zamlandığı bildirildi.

ATOR resmi internet sayfasından yaptığı açıklamada, "ATOR’un isteği doğrultusunda Aviakassa online acentesinin hazırladığı rapora göre, resmi olarak Türkiye’nin açılması ile buraya ilgi arttı. Turistlerin Türkiye’ye ilgisinin artmasının yanı sıra tarifeli uçuşların da fiyatları arttı" ifadesi kullanıldı.

Rus haber ajansı Ria Novosti’de yer alan habere göre Haziran ayı sonunda Pegasus Airlines havayolu şirketi Antalya’ya tek yön bileti 7.5 bin rubleye satarken, 1 Ağustos’tan itibaren bilet fiyatını 9,8 bin rubleye çıkaracak. Biletler yüzde 30.7 oranında zamlanmış olacak. Aynı güzergaha uçan "Azerbaycan Airlines" havayolları da Antalya biletlerini yüzde 26.4 oranında artırarak fiyatı 1 Ağustos’tan geçerli olmak üzere 13.5 bin rubleye çıkaracak.

Bu tarihten itibaren en ucuz uçuş fiyatı aktarmasız olan uçuşlar için geçerli olacak. "Aeroflot"un aktarmasız direkt uçuşu tek yön 21.4 bin ruble, Türk havayollarının fiyatı ise 48 bin ruble olacak.

St. Petersburg-Antalya uçak biletlerinin de ortalama yüzde 25 zamlandığı belirtildi. Aeroflot havayolu şirketi 1 Ağustos itibarıyla St. Petersburg -Antalya uçak biletini yüzde 37.9 zamlı satacak. Tek yön uçuş fiyatı 17.5 bin ruble olacak. Türk Havayolları Moskova- Antalya ve St. Petersburg-Antalya uçak biletlerinde yüzde 1 ile yüzde 6 oranında indirim yaptı. Pulkovo’dan yapılacak tüm uçuşlar aktarmalı olacak.

Moskova-İstanbul uçak biletleri yüzde 39 oranında zamlandı. Pegasus Haziran ayına göre bilet fiyatını yüzde 40 oranında artırarak tek yön uçuş fiyatını 8,3 bin rubleye çıkardı. Türk Havayolları da yaklaşık o seviyede fiyatı artırarak bilet fiyatını 8.5 bin ruble yaptı. Aeroflot bilet fiyatını 8.7 bin rubleye çıkardı. Ağustos ayında St. Petersburg’dan İstanbul’a direkt uçuşlar sadece Türk havayollarıyla yapılacak, bilet fiyatı ise tek yön 17 bin rubleyi geçiyor.

Öte yandan, Aviakassa verilerine göre İstanbul’un çok fazla talep görmediği belirtiliyor. Antalya birkaç günde TOP20’ye girmeği başardı ancak İstanbul hala 40. sıralarda yer alıyor.

Moskova-Antalya biletlerine yüzde 75 zam!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Natii ~ 4 yıl önce
Fırsat bu fırsat ya hemen yapın durmayın, gelmeseler nereden kazanacaksınız acaba.Bu nasıl bi mantıktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
abey ~ 4 yıl önce
Fettah terleyecek. Kadriye hotel parası çıkmayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 4 yıl önce
Uyanıklar.Türkiye ile Rusyanın arasının iyi olması bunlara yaradı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İzmirli ~ 4 yıl önce
İstanbul un top 40 a girmemesi kötü Antalya 40.sirada olsa daha iyi kazanırdık...Hala akıllanmadık Hersey dahil Oteller kazandirmaz. İstanbulda 1 hafta Hostelde kalan Rus turist Antalyada hersey dahil 2 hafta kalan turistten 5 kat daha fazla gelir getirir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sanki istanbulu sirtina alip goturcek .... Turist istanbula niye gelsin ? Cami ziyaretinemi gelsin ? Antalya Avrupanin Miami sidir . ~ 4 yıl önce
Ucuslarin Antalya havalimanina yapilmasi lazim ! 2.Terminal acilmadi dahi ... ~ 4 yıl önce
.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000