21 Mart 2009, Cumartesi 08:39:51

"Moldova-Yenişehir seferleri turizmi canlandırır"

Moldova’nın İstanbul Başkonsolosu Sergiu Goncerenco, Moldova ile Yenişehir arasında uçak seferlerinin başlaması turizmi canlandıracağını söyledi.
  • ne kadar ayip hepinize; havacilik sitesinde bile yorumlarinizi beyninizi bacak arasina koyarak yapiyorsunuz. yok natasaymis, yok seks turizmiymis.ayip vallahi. moldova dan turkiye ye calismaya gelen bayanlarin genel egitim seviyesi oldukça yuksektir. turklerin onlara bakis açisinin seviyesi dusuktur.
  • Hahah hahah hahahha cansuyuymuş hiç güleceğim yoktu
  • MOLDOVA HAKKINDA YORUM YAPAN ARKADAŞLAR LUTFEN BIR CERCEVEDEN BAKMASIN.BU KRİZ ORTAMINDA MOLDOVAN UCAGI BURSAYA INMESİ DEMEK SADECE MOLDOVAN GELECEK ANLAMINDA DEGİLDİR KOMŞU ROMANYA VE UKRANYADAN DA MİSAFİRLERİMİZ Kİ BUNLAR TİCARET AMACIYLA GELEN BAVUL TİCARETİ YAPAN BU KRİZDE BURSAYA CANSUYU OLACAK TIR.İŞİN BAŞKA BIR YÖNUDE BURSA ULUDAGA PAKET TURLAR OLACAKTIR.EGER BURDA MİLLİYETCİLİK GÖZETLİYORSA MOLDOVA VE UKRANYADAN GAGAUZ VE AHIZKA TURKLERİDE MUTLAKA BU UÇAKLA YEŞİL BURSAMIZA GELECEKTİR.LUTFEN YORUMCU ARKADAŞLAR DUŞUNEREK ARAŞTIRARAK YORUM YAPSINLAR.
  • ee adam haklı...moldovodan sebze meyve gelecek değil ...umarım ahlaksızlık dolu uçaklar gelmez
  • Bu rumuzlu arkadaşın yorumlarını genelde beğenmiyorum ama burada hak vermemek elde değil ne bekliyorsunuz Los Angeles-Bursa uçuşlarımıki başka bir ticari değer bekliyorsunuz?Tabiki ne amaca hizmet edeceği belli ister istemez bence haklıdır arkadaş.Selamlar.
  • Seks turizmi canlanacak ve zamanında karadenizde olduğu gibi nataşalar nice yuvalar yıkacaktır
  • Senin yazdigin yorumun havacilikla ne ilgisi var? Oyle bir yazmissinki sanki Moldova'dan gelen her turist fahise Bursa Turkiye'deki her erkekte fahise meraklisi gibi okunuyor. Utan kendinden. Seninde Rusya'da yakinda yuvani yaparlar bu mantikla devam edersen.
  • sen yine sacmalamissin moscow lions sana ne milletin ahlakindan,yasantisindan,sen kendi isine bak.
  • dostum sen gerçekten bısıler yazmak ıcın yazıyosun.Bole bı yorum yok yanı.Nerden geldın sen nerde buyudun!
  • Bursa yasadi desenize.Moldovadaki tum bayanlar Bursaya akın edecek.Simdiden Turk bayanlarinin eslerine,kocalarina sahip cikmalari gerekmektedir.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’na (BTSO) nezaket ziyaretinde bulunan Goncerenco, uçak seferlerinin başlamasının iki ülke arasındaki turizmi son derece hareketlendireceğine olan inancını dile getirdi.

"Moldova-Yenişehir seferleri turizmi canlandırır"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 13 yıl önce
ne kadar ayip hepinize; havacilik sitesinde bile yorumlarinizi beyninizi bacak arasina koyarak yapiyorsunuz. yok natasaymis, yok seks turizmiymis.ayip vallahi. moldova dan turkiye ye calismaya gelen bayanlarin genel egitim seviyesi oldukça yuksektir. turklerin onlara bakis açisinin seviyesi dusuktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hahah hahah hahahha cansuyuymuş hiç güleceğim yoktu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
MOLDOVA HAKKINDA YORUM YAPAN ARKADAŞLAR LUTFEN BIR CERCEVEDEN BAKMASIN.BU KRİZ ORTAMINDA MOLDOVAN UCAGI BURSAYA INMESİ DEMEK SADECE MOLDOVAN GELECEK ANLAMINDA DEGİLDİR KOMŞU ROMANYA VE UKRANYADAN DA MİSAFİRLERİMİZ Kİ BUNLAR TİCARET AMACIYLA GELEN BAVUL TİCARETİ YAPAN BU KRİZDE BURSAYA CANSUYU OLACAK TIR.İŞİN BAŞKA BIR YÖNUDE BURSA ULUDAGA PAKET TURLAR OLACAKTIR.EGER BURDA MİLLİYETCİLİK GÖZETLİYORSA MOLDOVA VE UKRANYADAN GAGAUZ VE AHIZKA TURKLERİDE MUTLAKA BU UÇAKLA YEŞİL BURSAMIZA GELECEKTİR.LUTFEN YORUMCU ARKADAŞLAR DUŞUNEREK ARAŞTIRARAK YORUM YAPSINLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ee adam haklı...moldovodan sebze meyve gelecek değil ...umarım ahlaksızlık dolu uçaklar gelmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu rumuzlu arkadaşın yorumlarını genelde beğenmiyorum ama burada hak vermemek elde değil ne bekliyorsunuz Los Angeles-Bursa uçuşlarımıki başka bir ticari değer bekliyorsunuz?Tabiki ne amaca hizmet edeceği belli ister istemez bence haklıdır arkadaş.Selamlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Seks turizmi canlanacak ve zamanında karadenizde olduğu gibi nataşalar nice yuvalar yıkacaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Senin yazdigin yorumun havacilikla ne ilgisi var? Oyle bir yazmissinki sanki Moldova'dan gelen her turist fahise Bursa Turkiye'deki her erkekte fahise meraklisi gibi okunuyor. Utan kendinden. Seninde Rusya'da yakinda yuvani yaparlar bu mantikla devam edersen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
sen yine sacmalamissin moscow lions sana ne milletin ahlakindan,yasantisindan,sen kendi isine bak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
dostum sen gerçekten bısıler yazmak ıcın yazıyosun.Bole bı yorum yok yanı.Nerden geldın sen nerde buyudun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bursa yasadi desenize.Moldovadaki tum bayanlar Bursaya akın edecek.Simdiden Turk bayanlarinin eslerine,kocalarina sahip cikmalari gerekmektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000