25 Şubat 2013, Pazartesi 08:22:04

MİLYON DOLARLIK ÖZEL UÇAKLAR

Özel jetleri çeken ABD'li fotoğrafçı Nick Gleis ünlü sahiplerinin izin verdiği kareleri paylaştı
  • O kadar da aman aman denilecek bir yonu yok. Bizim THY'nin ic hatlardaki business sinifina benziyor! Yazdiklarima katilmiyorsaniz hic business ucmamissiniz demektir!

Amerikalı fotoğrafçı Nick Gleis, dünyanın en lüks özel jetlerini fotoğrafladı. Sahiplerinin özel hayatlarını gizli tutmak istemesi nedeniyle Gleis'ın çektiği fotoğrafların yüzde 90'ının yayımlanmasına izin verilmedi. Ama bu fotoğraf serisinde, aralarında Suudi Arabistan prensi el Velid bin Talal'ın, iş adamı Donald Trump'ın ve oyuncu Jackie Chan'in jetlerinin de bulunduğu uçaklar, yine de bir fikir veriyor.

UÇAKTA TAHTI DA VAR

Konser salonu ve kuyruklu bir piyanosu bulunan uçaklara sahip olan Suudi Arabistan Prensi bin Talal'ın adeta küçük bir saray gibi görünen Boeing 747 model özel uçağında, kocaman bir yemek odası ve konforlu bir taht bulunuyor.

Donald Trump'ın 2010 yılında satın alıp baştan tasarladığı 100 milyon dolarlık uçağında ise ileri teknoloji ses sistemiyle donatılmış bir sinema salonu ve altın musluklu bir banyo var.

Jackie Chan'in isminin ve kişisel logosunun bulunduğu 14 kişilik özel jetinde ise ünlü oyuncunun Hollywood ünlülerinden oluşan arkadaş grubunun rahatlığı ön planda tutulmuş.

Gleis'ın fotoğrafladığı diğer zengin lüks jetlerde de konser salonları, koyun derisinden pilot koltukları, şef mutfakları, saunalı ve jakuzili banyolar, akvaryumlar ve özel toplantı odaları bulunuyor. 

MİLYON DOLARLIK ÖZEL UÇAKLAR

Facebook Yorum

Yorumlar

Abuzittin Abuzero ~ 9 yıl önce
O kadar da aman aman denilecek bir yonu yok. Bizim THY'nin ic hatlardaki business sinifina benziyor! Yazdiklarima katilmiyorsaniz hic business ucmamissiniz demektir!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000