11 Ocak 2013, Cuma 10:09:29

MİLYARDERLERİN YENİ OYUNCAĞI ÖZEL JETLER

Asyalı milyarderlerin özel uçak alımları, Asya'daki talepleri tırmandırarak, özel jetlerin bölgedeki payını önümüzdeki 5 yıl içinde 4 katına çıkarma yolunda ilerliyor.
  • İlginç. İnsallah bir gün hem Türkçe hem de İngilizce öğreneceğim. O zaman gelene kadar da FAA / JAA ( current on both ) lisanslarimi geri vereyim belki başkalarına lazim olur. İnsallah yapacağım ben bu işi. Belki çince de ingilizce gibi basit bir dildir onuda öğrenirim. Nacizene dusunceleriniz, iyi niyetiniz ve ozellikle İNSANLİGİNİZ icin cok tesekkur ederim. Sizin gibi guzel insanlar olmasa bizler nasil yol alirdik.
  • Ben sana Çinde ingilizce konusmak zorundasın demedim ki ;) havaciligin dili ingilizcedir dedim. Ama anlaşılan sen daha TR yi bile öğrenememişsin ingilizceyi nasıl öğrencen. Ayrica sen yes or no ingilizce ile bırak seni kokpitte geçirmelerini yolcu koltuğuna oturup su bile ikram etmezler :))
  • Eger adamsan her yerde is var sorun etmeyin. Bir çok ülkede uçtum ve hiçbir zaman " Discrimination" a uğramadım ki bu halada böyle. Bizim insanımızın sorunlari cekememezlik ve kıskançlık. Cebinde lisans taşırsın uçakta uçurursun ama " Aviator " olamassın. Sen gidemiyorsun diye başarılı insanlar da gidemeyecek diye birşey yok ;) Şartları uygun buldukları sürce birçok yetenekli ve bilgili arkadaşımız yabancı ülkelerde hakları ile görev alacaklar tıpkı şu an olduğu gibi. Havacılık evrensel hiç bir sınır içinde kalmaya mahkum değiliz. Bizden şanslısı var mı :)
  • ula gazozlar çinde uç da göreyim seni sanki gideyim bari dediğinde çinliler kucak açıp seni bekliyorlardı orası türkiyemiki herkesi her milleti uçursunlar türklere ambargo var hiç bir çin şirketi türk pasaportluyu çalıştıramıyor öyle işkembeden sallama
  • Tanimadigin belli :) Çin de ingilizcemi konuşuluyor, ilginç :) international airspace mi international hava sahasi mi ?! Neyse gidince öğreniriz be ingilizce ne de olsa yes or no degilm mi after all' ?
  • NoMad; ne demek ingilizceye gerek yok :) Havacılık jargonunun ingilizce oldugundan haberin yok herhalde. International hava Sahası üzerinde bulunan heryerde ingilizce konuşmanın zorunlu olduğunun farkinda değilsin galiba. National hava Sahası üzerinde de konusmak zorunlu ama pek buna uyan yok. İngilizceden korkuyorsan yada bilmiyorsan havacılıkla neden ilgileniyorsun ki :))
  • Çin e de gideriz ;) sorun degil bede olsa ingilizceye gerek yok.
  • Geçenlerde hiç olmazsa bir tanesi cefakar Çinli işçilere teşekkür edebilmişti... Eeee... Milenyumun piyasa ekonomisi insan kullanma üzerine kurulu n'aparsın...

Asyalıların 2017'ye kadar küresel lüks jetlerin yüzde 20'sine sahip olabileceğini söyleyen Jetsolution International Services Ltd.'ın başkan yardımcısı K.K. Yong, Güneydoğu Asya'nın General Dynamics Corp.'un Gulfstream ve Embraer SA ve Textron Inc.'in Cessna modellerini destekleyerek, özel uçak taleplerinde yeni bir dalga oluşturacağına dikkat çekti.
Jetsolution'a göre Güneydoğu Asya, Çin ve Hindistan'ın maden ve emlak projelerindeki sıçrayışı ile desteklenen servetlerinin, özel jet taleplerini artırdığını söyledi. Asyalı milyarderler işlerindeki esnekliği artırmak ve zamandan kazanmak için özel jetleri daha çok tercih ediyor.

RBC Wealth Management ve Capgemini SA Eylül'de Asya-Pasifik Bölgesi'ndeki 1 milyon doların üzerindeki yatırım yapılabilir varlığa sahip kişi sayısının 2011'de yüzde 1.6 artarak 3.37 milyona çıktığını açıkladı.

"İnsanlar zenginleştiğinde, istedikleri şeyleri almaya başlıyor" diyerek, jet taleplerindeki artışın büyük oranda servet yaratımıyla ilgili olduğunu söyledi.

MİLYARDERLERİN YENİ OYUNCAĞI ÖZEL JETLER

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

NoMad ~ 11 yıl önce
İlginç. İnsallah bir gün hem Türkçe hem de İngilizce öğreneceğim. O zaman gelene kadar da FAA / JAA ( current on both ) lisanslarimi geri vereyim belki başkalarına lazim olur. İnsallah yapacağım ben bu işi. Belki çince de ingilizce gibi basit bir dildir onuda öğrenirim. Nacizene dusunceleriniz, iyi niyetiniz ve ozellikle İNSANLİGİNİZ icin cok tesekkur ederim. Sizin gibi guzel insanlar olmasa bizler nasil yol alirdik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
onur ~ 11 yıl önce
Ben sana Çinde ingilizce konusmak zorundasın demedim ki ;) havaciligin dili ingilizcedir dedim. Ama anlaşılan sen daha TR yi bile öğrenememişsin ingilizceyi nasıl öğrencen. Ayrica sen yes or no ingilizce ile bırak seni kokpitte geçirmelerini yolcu koltuğuna oturup su bile ikram etmezler :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NoMad ~ 11 yıl önce
Eger adamsan her yerde is var sorun etmeyin. Bir çok ülkede uçtum ve hiçbir zaman " Discrimination" a uğramadım ki bu halada böyle. Bizim insanımızın sorunlari cekememezlik ve kıskançlık. Cebinde lisans taşırsın uçakta uçurursun ama " Aviator " olamassın. Sen gidemiyorsun diye başarılı insanlar da gidemeyecek diye birşey yok ;) Şartları uygun buldukları sürce birçok yetenekli ve bilgili arkadaşımız yabancı ülkelerde hakları ile görev alacaklar tıpkı şu an olduğu gibi. Havacılık evrensel hiç bir sınır içinde kalmaya mahkum değiliz. Bizden şanslısı var mı :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gazozlar ~ 11 yıl önce
ula gazozlar çinde uç da göreyim seni sanki gideyim bari dediğinde çinliler kucak açıp seni bekliyorlardı orası türkiyemiki herkesi her milleti uçursunlar türklere ambargo var hiç bir çin şirketi türk pasaportluyu çalıştıramıyor öyle işkembeden sallama

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NoMad ~ 11 yıl önce
Tanimadigin belli :) Çin de ingilizcemi konuşuluyor, ilginç :) international airspace mi international hava sahasi mi ?! Neyse gidince öğreniriz be ingilizce ne de olsa yes or no degilm mi after all' ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
onur ~ 11 yıl önce
NoMad; ne demek ingilizceye gerek yok :) Havacılık jargonunun ingilizce oldugundan haberin yok herhalde. International hava Sahası üzerinde bulunan heryerde ingilizce konuşmanın zorunlu olduğunun farkinda değilsin galiba. National hava Sahası üzerinde de konusmak zorunlu ama pek buna uyan yok. İngilizceden korkuyorsan yada bilmiyorsan havacılıkla neden ilgileniyorsun ki :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NoMad ~ 11 yıl önce
Çin e de gideriz ;) sorun degil bede olsa ingilizceye gerek yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asyalı Milyarder... ~ 11 yıl önce
Geçenlerde hiç olmazsa bir tanesi cefakar Çinli işçilere teşekkür edebilmişti... Eeee... Milenyumun piyasa ekonomisi insan kullanma üzerine kurulu n'aparsın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000