09 Mayıs 2022, Pazartesi 08:38:07

Manisa'da 2 paraşütçü metrelerce yükseklikten düştü!

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde yamaç paraşütü yaptıkları sırada düşen 2 paraşütçü yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
  • Bu paraşütçüler çok can yakacak dikkat. Hele fethiye tam bir risk altında. Defalarca yazıldı ama önlem alan kural koyan birileri maalesef yok

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde yamaç paraşütü yaptıkları sırada teknik bir sorun nedeniyle düşen 2 paraşütçü hastaneye kaldırılırken, paraşütçülerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Olay, Saruhanlı'nın Çınaroba Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre yamaç paraşütü yapmak amacıyla havalanan paraşüt pilotu C.G. ile yolcu olarak bulunan E.Y., uçuş sırasında yaşanan teknik arızadan dolayı düştü. Diğer paraşütçülerin haber vermesi üzerine olay yerine 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. Ekipler tarafından olay yerinde ilk müdahaleleri yapılan paraşütçüler daha sonra hastaneye kaldırıldı.

Saruhanlı Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan pilot C.G. ile yolcu olarak bulunan E.Y.'nin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Manisa'da 2 paraşütçü metrelerce yükseklikten düştü!

Facebook Yorum

Yorumlar

Dikkat ~ 3 ay önce
Bu paraşütçüler çok can yakacak dikkat. Hele fethiye tam bir risk altında. Defalarca yazıldı ama önlem alan kural koyan birileri maalesef yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000