17 Haziran 2009, Çarşamba 11:58:54

MALEV'DEN 1 MİLYAR DOLARLIK UÇAK SİPARİŞİ

Macaristan'ın milli havayolu şirketi Malev, yaklaşık 1 milyar dolar değerinde 30 adet yeni uçak siparişi verdi.
  • SAYIN ARKADASLAR, BURDA REKLAM ETMEK ISTEMEM AMA, GECEN GÜNLERDE KLM (HOLLANDA MILLI HAVAYOLLARI) LE UCTUM BUNA BENZER MALEV,LUFTHANSAYLAYDA UCTUM. SUNU DIYEBILIRIM, HICBIRININ SERVISI THY YOLLARINA YETISEMEZ. ISIM YAPMISLAR O KADAR. INSANIN ELINE SANDIVICE BENZER YIYECEK VERIYORLAR BIR DE SU. SAMIMI DIYORUM THY BUSSINES CLAS YEMEGI VERRMESI BIRHAYLI YAKISI KALIYOR. SERVIS SERVIS SERVIS. NE KADAR MÜSTERIYI MEMNUN BIRAKIRSAN O KADAR YOL ALIRSIN.
  • BENCE ONCE PERSONELIN MAASLARINI TAM OLARAK ODESINLER. BIRDE UCAKTA LUTFEN IKRAM VERSINLER. BUD-IST SEFERINDE 1 TANECIK MINIK BIR GOFRET VERILIYOR HEPSI BU. EGER LOW COST GIBI HAREKET EDECEKLERSE, LOW COST OLDUKLARINI ACIKCA BEYAN ETSINLER BIZDE BILELIM VE KIZMAYALIM.
  • ONCE PERSONELININ MAASLARINI TAM OLARAK ODESINLER. BIRDE ISTANBUL'A UCARKEN DOGRU DUZGUN BIR IKRAM VERSINLER. 1 ADET BAYAT CIKOLATALI GOFRET TUM IKRAM. AYIPTIR. LOW COST ISE OYLE ILAN ETSIN KENDINI BIZDE BILELIM LAF ETMEYELIM.
  • malev bundan 3 ay önce nerdeyse iflas etmiyormuydu ?

Malev, Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen Air Show Fuaı'nda SuperJet Internationale şirketi ile yapılan protokol sonucu, bu şirkete 30 adet Superjet 100 tipi yolcu uçağı siparişi verdi.

Malev Genel Müdürü Martin Gauss ve SuperJet Internationale Genel Müdürü Alessandro Franzoni tarafından imzalanan anlaşmaya göre, yeni uçakların ilk teslimatının 2011 yılında yapılması bekleniyor.

98 yolcu kapasitesine sahip Superjet 100 tipi uçaklardan geri kalanların ise 2012 yılından itibaren her yıl 6 adet olmak üzere Malev'e teslim edileceği bildirildi.

MALEV'DEN 1 MİLYAR DOLARLIK UÇAK SİPARİŞİ

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
SAYIN ARKADASLAR, BURDA REKLAM ETMEK ISTEMEM AMA, GECEN GÜNLERDE KLM (HOLLANDA MILLI HAVAYOLLARI) LE UCTUM BUNA BENZER MALEV,LUFTHANSAYLAYDA UCTUM. SUNU DIYEBILIRIM, HICBIRININ SERVISI THY YOLLARINA YETISEMEZ. ISIM YAPMISLAR O KADAR. INSANIN ELINE SANDIVICE BENZER YIYECEK VERIYORLAR BIR DE SU. SAMIMI DIYORUM THY BUSSINES CLAS YEMEGI VERRMESI BIRHAYLI YAKISI KALIYOR. SERVIS SERVIS SERVIS. NE KADAR MÜSTERIYI MEMNUN BIRAKIRSAN O KADAR YOL ALIRSIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
BENCE ONCE PERSONELIN MAASLARINI TAM OLARAK ODESINLER. BIRDE UCAKTA LUTFEN IKRAM VERSINLER. BUD-IST SEFERINDE 1 TANECIK MINIK BIR GOFRET VERILIYOR HEPSI BU. EGER LOW COST GIBI HAREKET EDECEKLERSE, LOW COST OLDUKLARINI ACIKCA BEYAN ETSINLER BIZDE BILELIM VE KIZMAYALIM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ONCE PERSONELININ MAASLARINI TAM OLARAK ODESINLER. BIRDE ISTANBUL'A UCARKEN DOGRU DUZGUN BIR IKRAM VERSINLER. 1 ADET BAYAT CIKOLATALI GOFRET TUM IKRAM. AYIPTIR. LOW COST ISE OYLE ILAN ETSIN KENDINI BIZDE BILELIM LAF ETMEYELIM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
malev bundan 3 ay önce nerdeyse iflas etmiyormuydu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000