01 Şubat 2009, Pazar 13:03:34

MAHAN AIR YİNE MAHSUR BIRAKTI

Mahan Air’in yolcuları Atatürk Havalimanı’nda yine mahsur kaldı. Havayolu şirketi adına Türkiye’de ve İran’da bilet satan acente ile arasındaki anlaşmazlık devam ederken, olan yolcuya oluyor.
  • Biz tayland a giderken hem gidis de hemde dönüşte transfer olarak tahranda mola verdik uzun saatler boyunca bekledik ama asil canımızı sıkan olay bayan erkek gecis bolumden ayri ayri geçerken görevli bayan altimdaki normal bir pantolon a okadar ters ve kotu bir şekilde baktı ve tuaf bir surat ifadesiyle bişeyler anlatamaya çalıştı ki kafamda esarp vardi !! Ama malesef kendi kadinlarinin uçaktaki tuvaletlerden çıkmış hallerini görmüyorlar ne onlrda ki makyaj nede tırnak ve ojeler var. En kötüsü ise donusumuzde valizimiz berbat bir halde geldiiiii paramparca olmus tutulacak yerii kalmamisti ve görevli birini arayip da bulmak büyük mucize olur çünkü kimse yok muhattap olacağımız birdaha aslaaa tercih etmiycez.......
  • tarhan ailesi klasiği, yaptıkları hiçbir iş sonuç vermez bunların o kadar amatörler ki havacılığın h'sini bilmeden bu işlere soyundular.. Bizde kimsenin hakkı kalmaz diye delikanlılık yaparlar herkesin ekmeği ile oynarlar..ASU Havacılıkta çalışan herkes bir şekilde işten çıkarıldı ve kimse hakkını alamadı..nerde kaldı sizin delikanlılığınız ağalar...
  • EVET HASAN KAPTAN, MD82 1 HAFTAYA KALMAZ İRANA GİDİYOR SONRA SIRASI İLE DİĞER 2X A321 UÇAĞIDA GİDECEK.
  • Best Air MD82 ucagini Mahan Air Irana Wet Lease mi vermis? Bilen var mi?
  • Tipik bir Tarhan ailesi klasiği
  • BEN BİR YOLCU OLARAK MAHAN YETKİLİSİNE SORUYORUM EĞER İKİ FİRMA ARASINDA ALIP VERCEK SORUNU VARSA BENİM NE GÜNAHIM VAR. GİTSİNLER KENDİ ARALARIN DA HALLETSİNLER SORUNLARINI YOLCUYA YANSITMALARI ABES BİR DAVRANIŞ BENCE SAYGILAR.
  • SAYIN EXCALİBURA. SORUYORUM İNSANLARI MAĞDUR EDEN MAHAN MI YOKSA ASU? ASUNUN UÇAĞI YOK ASU ARACI BİR FİRMA MAHANIN BİLETİNİ SATIP COMİSYON ALIYOR. AZICIK VİCDANI OLAN KİMİN MAĞDUR ETTİĞİNİ DOĞRU SÖYLER. SAYGILAR.
  • ben buedan fahrettine sesleniyorum eğer sorun varsa o 8 kişiyi niye uçağa aldı. sorun 17 ocakta başladı ama yolcu bir ay önce, yirmi gün önce, veya bir hafta önce bilet almışsa burda yolcunun ne günahı var. fahrettin cevap ver.
  • MADEM YOLCU SAYISI BELLİ BOYUK UÇAK NİYE GONDERMEDİ MAHAN BİDE MAHAN AİR MAĞDUR ETMEDİ DİYOR YAZILI AÇKIKLAMA VERİYOR MAHAN AİR
  • ARKADAŞIN BİRİ YAZMIŞ BEST AİR'LE İLGİLİ YORUM....ONA VE ONUN GİBİ HAİNLERE ŞU DÖRTLÜĞÜM KAPAK OLSUN....TABİİ YAYINLANABİLİRSE...... Suskunluğum asaletimdendir Her lafa verilecek bir cevabım var, Lakin; Bir lafa bakarım laf mı diye, Bir de söyleyene bakarım adam mı diye”

İran ile Türkiye arasında seferler düzenleyen Mahan Air, Asu Havacılık Turizm’in sattığı biletli yolcuları uçurmamaya devam ediyor.  İki şirket arasında anlaşma 17 Ocak tarihinde fes edilmişti. Anlaşmanın fes edildiği tarihten itibaren Asu Havacılık Turizm, Mahan Air’in bilet satışlarını durdurmuş, fakat anlaşmanın fes edildiği tarih önceden satılan biletler sorun olmaya başladı.

Mahan Air yetkilileri Asu Havacılık Turizm’in sattığı biletli yolcuyu uçurmazken, Acente ise o yolcular 17 Ocak tarihinden önce biletlerini alan yolcular Mahan Air uçurmak zorunda diyor. İki şirket arasında tartışma her geçen gün büyürken, olan yolcuya oluyor. İranlı vatandaşların Türkiye tatilleri kabusa dönüşüyor.

Mahan Air ile İstanbul’dan Tahran’a gitmek için Asu Havacılık Turizm’den bilet alan yaklaşık 30 kişi bu sabah da Atatürk Havalimanı’nda yine mahsur kaldı. Uçuş saatinden yaklaşık 2 saat önce Atatürk Havalimanı’na gelen İran asıllı 30 kişi uçağa alınmadı. Ellerinde biletleri olduğu halde uçağa alınmayan İran asılı vatandaş biletleri satın aldıkları acentenin havayolu şirketi ile anlaşmayı fes ettiği öğrenince şok oldular.

Türkiye’ye tatil amaçlı gelen İranlı vatandaşlar, iki şirket arasındaki anlaşma 17 Ocak’ta fes edilmiş. Bizler geçen hafta İstanbul’a geldik. Madem öyle Mahan air buraya gelirken niye uçurdu. Biz nasıl evimize gideceğiz şeklinde konuştular.

Öte yandan anlaşmanın fes edildiği 17 Ocak tarihinden önce acentenin Mart ayına kadar farklı tarihlerde de bilet sattığı öğrenildi.

Mahan Air

Mahan Air

©AirportHaber
UYARI

MAHAN AIR YİNE MAHSUR BIRAKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Des des ~ 7 yıl önce
Biz tayland a giderken hem gidis de hemde dönüşte transfer olarak tahranda mola verdik uzun saatler boyunca bekledik ama asil canımızı sıkan olay bayan erkek gecis bolumden ayri ayri geçerken görevli bayan altimdaki normal bir pantolon a okadar ters ve kotu bir şekilde baktı ve tuaf bir surat ifadesiyle bişeyler anlatamaya çalıştı ki kafamda esarp vardi !! Ama malesef kendi kadinlarinin uçaktaki tuvaletlerden çıkmış hallerini görmüyorlar ne onlrda ki makyaj nede tırnak ve ojeler var. En kötüsü ise donusumuzde valizimiz berbat bir halde geldiiiii paramparca olmus tutulacak yerii kalmamisti ve görevli birini arayip da bulmak büyük mucize olur çünkü kimse yok muhattap olacağımız birdaha aslaaa tercih etmiycez.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
tarhan ailesi klasiği, yaptıkları hiçbir iş sonuç vermez bunların o kadar amatörler ki havacılığın h'sini bilmeden bu işlere soyundular.. Bizde kimsenin hakkı kalmaz diye delikanlılık yaparlar herkesin ekmeği ile oynarlar..ASU Havacılıkta çalışan herkes bir şekilde işten çıkarıldı ve kimse hakkını alamadı..nerde kaldı sizin delikanlılığınız ağalar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
METE KPT ~ 14 yıl önce
EVET HASAN KAPTAN, MD82 1 HAFTAYA KALMAZ İRANA GİDİYOR SONRA SIRASI İLE DİĞER 2X A321 UÇAĞIDA GİDECEK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hasan Kpt ~ 14 yıl önce
Best Air MD82 ucagini Mahan Air Irana Wet Lease mi vermis? Bilen var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tt ~ 14 yıl önce
Tipik bir Tarhan ailesi klasiği

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YOLCU ~ 14 yıl önce
BEN BİR YOLCU OLARAK MAHAN YETKİLİSİNE SORUYORUM EĞER İKİ FİRMA ARASINDA ALIP VERCEK SORUNU VARSA BENİM NE GÜNAHIM VAR. GİTSİNLER KENDİ ARALARIN DA HALLETSİNLER SORUNLARINI YOLCUYA YANSITMALARI ABES BİR DAVRANIŞ BENCE SAYGILAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HÜSEYİN ~ 14 yıl önce
SAYIN EXCALİBURA. SORUYORUM İNSANLARI MAĞDUR EDEN MAHAN MI YOKSA ASU? ASUNUN UÇAĞI YOK ASU ARACI BİR FİRMA MAHANIN BİLETİNİ SATIP COMİSYON ALIYOR. AZICIK VİCDANI OLAN KİMİN MAĞDUR ETTİĞİNİ DOĞRU SÖYLER. SAYGILAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hüseyin ~ 14 yıl önce
ben buedan fahrettine sesleniyorum eğer sorun varsa o 8 kişiyi niye uçağa aldı. sorun 17 ocakta başladı ama yolcu bir ay önce, yirmi gün önce, veya bir hafta önce bilet almışsa burda yolcunun ne günahı var. fahrettin cevap ver.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AH ~ 14 yıl önce
MADEM YOLCU SAYISI BELLİ BOYUK UÇAK NİYE GONDERMEDİ MAHAN BİDE MAHAN AİR MAĞDUR ETMEDİ DİYOR YAZILI AÇKIKLAMA VERİYOR MAHAN AİR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DELİKANLI HAVACI ~ 14 yıl önce
ARKADAŞIN BİRİ YAZMIŞ BEST AİR'LE İLGİLİ YORUM....ONA VE ONUN GİBİ HAİNLERE ŞU DÖRTLÜĞÜM KAPAK OLSUN....TABİİ YAYINLANABİLİRSE...... Suskunluğum asaletimdendir Her lafa verilecek bir cevabım var, Lakin; Bir lafa bakarım laf mı diye, Bir de söyleyene bakarım adam mı diye”

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000