05 Mart 2015, Perşembe 13:16:17

LÜTFİ ELVAN'DAN KAZA AÇIKLAMASI

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Konya’da askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan 2 pilotun ailelerine başsağlığı diledi.
  • Düşünmeye devam, varlıklarını ispat etmeye çalışıyorlar sanırım
  • Bizler Sivil Havacı olabiliriz, ancak Şehitlerimiz'in bağlı olduğu kurumla ilgili hükumetteki bakanlık Milli Savunma Bakanlığıdır. Allahtan Tarım ve Hayvancılık Bakanına soru sormamış bu gazeteciler. Milletimizin başı sağ olsun.
  • Birak simdi dikkatleri baska tarafa cekip askeri ucaklarla ugrasmayi. Sorumlulugundaki THY Katmandu ile ilgilen ve aciklama yap. Laklaka gelince uzerinize yok.
  • Sayin bakanisuclamiyoruz. Kendisi o ucagi kullanmadi herhalde Oda bizim gibi bu konu Gunahsizdir . Bizim istedigimiz sayin bakandan Su cum, le cok agrima gitti bu konuda tedbir alacaklarini. Dusunuyorum . ( dusunuyorum Cumlesi. Yanlis ) diyorum. Kural gibi ustune gideceksin . Ucak neden camura saplandi. Neden ucak piste inerken ziplama yapmis ocugin ziplamasi demek. Ucagin inis takim. Yuvasina denk gelen Butun. Inistakim baglantilari govde ve kanat yapisi Mutlaka hasar gormustur . Gormse dahi. Kilcal catlarlar. Cesitli baglantilarda. Meydana gemistir.. Bostonda. Saygilar sunuyorum
  • Ulaştırma bakanını suçlamayın. Hava kuvvetleri komutanı genelkurmay nerede? Neden açıklama yok?
  • ''Temennimiz bir daha böyle bir hadiseyle karşılaşmamak. Bu konuda da herhalde gerekli önlemler alınacaktır diye düşünüyorum. '' açıklamaya bak yaa herhalde gerekli önlem alınır ne demek üfff insan işte bu da insan !!!
  • Dusunuyorsun, Oyleyse varsin .. Iyi varsin... Ne mutlu bize ki varsin.... Olmasaydin olmayacakti... Ama oldun ve varsin... Kaza olmus olsun ama varsin..... Galiba sacmaliyorum, gundem agir geldi.... Ne oluyor bana.....
  • Sayin elvan Tetbir alinacak diye dusunuyorum Diyorsun Daha bunun dusuncesimi var. direk demiyosunuz. Bunun tetbirini alacagiz. Neden. Demiyorsun. Icimiz kan agliyor ben oralara. Senemi vermis. Bir kisi olarak . O ucaklar bizim Cocuklarimiz. Gibi. Goruyorum. Allah kazada belada korusun. Uzaylar THY. Nin olsun. Ucak ve NDT. Uzmanin. Boston

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Konya’da askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan 2 pilotun ailelerine başsağlığı diledi. Elvan, “Temennimiz bir daha böyle bir hadiseyle karşılaşmamak. Bu konuda da herhalde gerekli önlemler alınacaktır diye düşünüyorum” dedi.

Bakan Elvan, “5. Uluslararası Demiryolu Hafif Raylı Sistemler Lojistik Fuarı”na katılmak üzere İstanbul’a geldi. Atatürk Havalimanı’nda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bakan Lütfi Elvan, Konya’da 2 pilotun şehit olduğu askeri uçak kazasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Elvan, “Gerçekten çok üzücü bir hadise. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Temennimiz bir daha böyle bir hadiseyle karşılaşmamak. Bu konuda da herhalde gerekli önlemler alınacaktır diye düşünüyorum. Allah rahmet eylesin. Ailesine, milletimize baş sağlığı diliyorum. Çok acı bir durum” dedi. Bakan Lütfi Elvan, kazanın nedeniyle ilgili ise kendilerine henüz detaylı bir bilgi gelmediğini söyledi.

LÜTFİ ELVAN'DAN KAZA AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Düşünmeye devam, varlıklarını ispat etmeye çalışıyorlar sanırım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilalo ~ 7 yıl önce
Bizler Sivil Havacı olabiliriz, ancak Şehitlerimiz'in bağlı olduğu kurumla ilgili hükumetteki bakanlık Milli Savunma Bakanlığıdır. Allahtan Tarım ve Hayvancılık Bakanına soru sormamış bu gazeteciler. Milletimizin başı sağ olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
USAMisafir ~ 7 yıl önce
Birak simdi dikkatleri baska tarafa cekip askeri ucaklarla ugrasmayi. Sorumlulugundaki THY Katmandu ile ilgilen ve aciklama yap. Laklaka gelince uzerinize yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Sayin bakanisuclamiyoruz. Kendisi o ucagi kullanmadi herhalde Oda bizim gibi bu konu Gunahsizdir . Bizim istedigimiz sayin bakandan Su cum, le cok agrima gitti bu konuda tedbir alacaklarini. Dusunuyorum . ( dusunuyorum Cumlesi. Yanlis ) diyorum. Kural gibi ustune gideceksin . Ucak neden camura saplandi. Neden ucak piste inerken ziplama yapmis ocugin ziplamasi demek. Ucagin inis takim. Yuvasina denk gelen Butun. Inistakim baglantilari govde ve kanat yapisi Mutlaka hasar gormustur . Gormse dahi. Kilcal catlarlar. Cesitli baglantilarda. Meydana gemistir.. Bostonda. Saygilar sunuyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 7 yıl önce
Ulaştırma bakanını suçlamayın. Hava kuvvetleri komutanı genelkurmay nerede? Neden açıklama yok?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bakanmışş peh ! ~ 7 yıl önce
''Temennimiz bir daha böyle bir hadiseyle karşılaşmamak. Bu konuda da herhalde gerekli önlemler alınacaktır diye düşünüyorum. '' açıklamaya bak yaa herhalde gerekli önlem alınır ne demek üfff insan işte bu da insan !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sayin Bakanim ~ 7 yıl önce
Dusunuyorsun, Oyleyse varsin .. Iyi varsin... Ne mutlu bize ki varsin.... Olmasaydin olmayacakti... Ama oldun ve varsin... Kaza olmus olsun ama varsin..... Galiba sacmaliyorum, gundem agir geldi.... Ne oluyor bana.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Sayin elvan Tetbir alinacak diye dusunuyorum Diyorsun Daha bunun dusuncesimi var. direk demiyosunuz. Bunun tetbirini alacagiz. Neden. Demiyorsun. Icimiz kan agliyor ben oralara. Senemi vermis. Bir kisi olarak . O ucaklar bizim Cocuklarimiz. Gibi. Goruyorum. Allah kazada belada korusun. Uzaylar THY. Nin olsun. Ucak ve NDT. Uzmanin. Boston

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000