28 Şubat 2011, Pazartesi 14:07:26

Libyalı isyancılar uçak düşürdü

Misrata'da orduya ait bir uçağın düşürüldüğü bildirildi.
  • Yeter arık kısa süre içerisinde yok olsun gitsin . .
  • Iyi ki PIlotlarin kafasini kiliçla uçurmamislar bu vahsi Libyalilar. Daha önce yakaladiklari Kaddafinin askerlerini bu sekilde öldürmüsler. Arap Arapi öldürüyor "BUSH" seviniyor !!!!!!!
  • Her diktatörün sonu gelmiştir... Sıra Kaddafide...
Kaddafi güçleriyle isyancılar arasındaki çatışmaların şiddetlendiği Libya kenti Misrata'da orduya ait bir uçağın düşürüldüğü bildirildi.

Reuters'a konuşan bir görgü tanığının ifadesine göre, Libya lideri Muammer Kaddafi'nin istifasını isteyen isyancılar, bu sabah saatlerinde Misrata kentindeki bir radyo istasyonunu bombalayan bir askeri uçağı düşürdü.

Muhammed isimli görgü tanığı, olayın ardından uçağın pilotlarının da rehin alındığını belirtti.

Görgü tanıkları, Kaddafi emrindeki güvenlik güçleriyle isyancı kuvvetler arasında Misrata'daki bir askeri üssü ele geçirmek için dün gece başlayan silahlı çatışmaların bugün de sürdüğünü söyledi.

İsyancılar, başkent Trablus'un 200 kilometre doğusundaki Misrata kentinin kontrolünü günlerdir elinde bulunduruyor. Libya'nın özellikle doğu kentleri üzerindeki nüfuzunu kaybeden Kaddafi'nin son kalesi olarak Trablus görülüyor.

Libyalı isyancılar uçak düşürdü

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 12 yıl önce
Yeter arık kısa süre içerisinde yok olsun gitsin . .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Iyi ki PIlotlarin kafasini kiliçla uçurmamislar bu vahsi Libyalilar. Daha önce yakaladiklari Kaddafinin askerlerini bu sekilde öldürmüsler. Arap Arapi öldürüyor "BUSH" seviniyor !!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Her diktatörün sonu gelmiştir... Sıra Kaddafide...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000