09 Ağustos 2017, Çarşamba 08:00:43

Larnaka Havalimanı'nda sahte pasaportla yakalandılar!

Üç Türk ailenin, sahte Türk pasaportları ve sahte vizelerle Almanya’ya gitmek için Larnaka Havalimanı’ndan çıkış yapmak isterken yakalandığı belirtildi.
  • Bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu;ortalık çok kirlenmiş.
  • Dilimize uygun olmayan "Türkiyeli" kelimesini bu kadar pervasızca nasıl kullanırsınız biraz okuyun öğrenin bu kelimenin sonradan bölücülük yapmak için tüketildiğini. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı 3 kişi sahte pasaportla yakalandı vs vs... Bu kadar mı zor!

Üç Türkiyeli ailenin, sahte Türk pasaportları ve sahte vizelerle Almanya’ya gitmek için  Larnaka Havalimanı’ndan çıkış yapmak isterken yakalandığı belirtildi.

Fileleftheros gazetesi ve diğer gazeteler, Rum makamlarının, Almanya’ya gitmek için Larnaka Havalimanı’ndan çıkış yapmak isteyen üç aileye yönelik yaptıkları pasaport kontrolü sırasında, pasaportların bazılarının sahte olduğunu, bazılarında ise vizelerin sahte olduğunu tespit ettiklerini yazdı.

Anne-baba ve iki çocuktan oluşan bir ailenin sahte Türk pasaportu gösterdiğini, geriye kalan 8 kişinin ise sahte vize sunduğunu yazan gazete, polisin, üç erkeği tutuklamayı ileriye götürmesinin beklendiğini; geriye kalan üç kadın ile 6 çocuğun ise Larnaka’daki bir otelde misafir edileceğini belirtti.

Habere göre Larnaka Polisi, olayın dosyasını hazırlayıp, daha ileri karar verecek olan Hukuk Dairesi’ne gönderecek.

Larnaka Havalimanı'nda sahte pasaportla yakalandılar!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Limasollu Naci ~ 5 yıl önce
Bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu;ortalık çok kirlenmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türkiyeli ne 'la? ~ 5 yıl önce
Dilimize uygun olmayan "Türkiyeli" kelimesini bu kadar pervasızca nasıl kullanırsınız biraz okuyun öğrenin bu kelimenin sonradan bölücülük yapmak için tüketildiğini. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı 3 kişi sahte pasaportla yakalandı vs vs... Bu kadar mı zor!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet DC ~ 5 yıl önce
Kıbrıslı, İsviçreli oluyor da Türkiyeli niye olmasın?
Türk ~ 5 yıl önce
Almanyalı, ingiltereli, Fransalı var mı?
. ~ 5 yıl önce
var.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000