18 Ocak 2018, Perşembe 09:37:55

Kuveyt AirShow'dan görkemli başlangıç

Bu yıl ilk kez düzenlenen "Kuveyt Havacılık Fuarı" 140 firmanın katılımıyla başkent Kuveyt'teki Kuveyt Uluslararası Havalimanı’nda başladı.
  • Kuveyt denilen yer (ülke bile değil) petrol zengini. İstediği herşeyi yapıyor. Diğer ülkelerde avanta vardır diyerek fuarlara katılıyorlar. Oradan da biraz mama yiyiyorlar. Zavallı araplar ya bunun farkında değil ya da ne yaptıklarını bilmiyorlar
  • Solo Türk imzasını atmıştır. Helal olsun.

Bu yıl ilk kez düzenlenen "Kuveyt Havacılık Fuarı" 140 firmanın katılımıyla başkent Kuveyt'teki Kuveyt Uluslararası Havalimanı’nda başladı.

Fuarın Açılış programına Türkiye'nin Kuveyt Büyükelçisi Ayşe Hilal Sayan Koytak, katıldı.

Fuarda en çok ilgi gören standlardan biri de Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın akrobasi ekibi SOLOTÜRK standı oldu. Kuveyt Havacılık Fuarı'nda SOLOTÜRK ve Suudi Arabistan Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın akrobasi ekibi gösteri uçuşu yaptı.

Fuarda Gulfstream uçaklarının en çok tercih edilen G650ER modeli ile Kuveyt Hava Kuvvetleri Komutanlığı envanterinde bulunan  Boeing C-17 Globemaster III de tanıtıldı.Kuveyt AirShow'dan görkemli başlangıç

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Arap işi ~ 4 yıl önce
Kuveyt denilen yer (ülke bile değil) petrol zengini. İstediği herşeyi yapıyor. Diğer ülkelerde avanta vardır diyerek fuarlara katılıyorlar. Oradan da biraz mama yiyiyorlar. Zavallı araplar ya bunun farkında değil ya da ne yaptıklarını bilmiyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türk ~ 4 yıl önce
Solo Türk imzasını atmıştır. Helal olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aferin ~ 4 yıl önce
Sanirsiniz ki, Kuveyt Dünya havacilik sanayiinin önde gelen ülkesi. Bu öyle garip bir durumdur ki. ancak solo Türkün, elin ucagiyla Akrobatik gösterisinden gögsü kabararak gurur duymasiyla cikar ortaya. Dünyanin 140 havacilik sanayii firmalarinin ürünlerini pazarlamak icin yaristigi, teknolojilerinin ve biliminin seviyelerini gördügü, ayni zamanda milyarlarca Dolar para kazanclarinin anlasmalarini yaptiklari bir fuarda bulunurken.. Tuvalet kagidini bile avrupadan ithal eden Kuveyt bu fuari düzenlemekle övünür. Fuarda siparis edecegi özel jetlerinin Klozet kapaklarini da altindan yaptirirlar Bizimki nin gögsü de Akrobatik ucus ile gururdan patlama noktasina gelir. Iste ilim ve bilim, kisaca akil ile yönetilen toplumlar ile, sonsuz biat icindeki sadece liderine itaat eden toplumlarin arasindaki fark budur.
havacı ~ 4 yıl önce
soloTURK GURUR KAYNAĞIMIZ.ancak bunu bile sindiremeyen bazı örümcek kafalı cahiller var yazık.
Denizci ~ 4 yıl önce
Bu bakis acisina göre degisir. ülkeler vardir senede 750 adet yolcu ucagini üretir ve satar. Bunun karsiliginda onlarca milyar Dolar para kazanir, kazandigi bu paralari Halkinin refahi icin yeni yatirimlara harcar. Ülke vardir.. Ucak üreticisi bu ülkeden yüzlerce Ucak alir. yolcu tasir. bu tasima isinden yüzlerce milyon Dolar zarar eder. Bu zarari Halkinin ödedigi vergilerden karsilar. sonra bir Berrak kafali bir Havaci cikar.. Bizim Havayolumuz Dünyanin en iyi havayollari arasindadir diye gurur duyar. Bu nereden baktigina baglidir. Halbuki o Akrobatik ucusu yapan pilotumuz ile hepimiz gurur Duyar zevkle izleriz. Sen bana o fuarda 10 tane Türk firmasi 5 milyar dolarlik satis anlasmasi imzalamis..Helal olsun diyebiliyormusun.. Olayin Show kismindasiniz.. Kuweytli parayi bastirmis..SoloTürk gitmis gösteri yapmis. katilanlar eglenmis.. sonra milyarlarca Dolarlik anlasmalar imzalamislar.. Bizimki hala imza pesinde.. Anladin..?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000