10 Eylül 2019, Salı 09:01:31

Kutlamalara Türk Yıldızları ve SoloTürk damgası

İzmir’in kurtuluşunun 97. yıldönümü kutlamalarında Türk Hava Kuvvetleri’nin gösteri takımı Solo Türk ve Türk Hava Kuvvetleri’nin akrobasi timi Türk Yıldızları’nın gösterileri nefes kesti.
  • Allah sizleri korusun Yiğitler. Milletimizin ve Vatanımızın varlığı daim olsun.
  • Muhteşemdi. Allah hapsini nazardan saklasın
  • O kadar hava atacağınıza yanan ağaçların tepesünden 2 kap su dökün! Ülke cayır cayır yanıyor siz show için uçuyorsunuz!
  • Hepsiyle gurur duyuyoruz , 6 uçaklı gösterileri keşke eskisi gibi 7 veya 8 uçağa çıkarabilseler... Belgeselde izlemiştim Türkiye de en etkili gösteri İzmir de yapılıyor körfez müsait olduğu için.

İzmir’in kurtuluşunun 97. yıldönümü kutlamalarında Türk Hava Kuvvetleri’nin gösteri takımı Solo Türk ve Türk Hava Kuvvetleri’nin akrobasi timi Türk Yıldızları’nın gösterileri nefes kesti.

Emperyalizme karşı ilk kurşunun atıldığı kent İzmir, kurtuluşunun 97'incı yılını kutlamaya devam ediyor. Gündoğdu Meydanında binlerce İzmirli, Türk Hava Kuvvetleri’nin gösteri takımı Solo Türk ve Türk Hava Kuvvetleri’nin akrobasi timi Türk Yıldızları’nın gösterilerini izlemek için alana adeta akın etti.

F-16 savaş jetiyle gösteri yapabilen sayılı akrobasi ekiplerinden olan Türk Hava Kuvvetlerine bağlı Solo Türk ekibi ilk olarak semaya çıktı. Gözle görülmeyecek noktaya kadar tırmanışını gerçekleştiren Solo Türk pilotu Yüzbaşı Serdar Doğan, yürekleri ağızlara getirirken, yaptığı aksiyon dolu hareketlerle de göğüs kabarttı.

Solo Türk’ün ardından, dünyanın süpersonik uçakla gösteri yapan sayılı akrobasi timlerinden olan Türk Yıldızları muhteşem bir performansa imza atarak büyük gurur yaşattı. Türk Yıldızları akrobasi timi, İzmir Körfezi üzerinde gösterilerine başladı. Alanı dolduranlar, cep telefonları ile yaklaşık yarım saat süren gösteriyi görüntülemeye çalıştı. Türk Yıldızları, İzmir semalarına kalp de çizdi. Ekip, yaptığı hareketlerle İzmirlilerin kalplerini bir kez daha fethetti.

Vatandaşlar gösteriler karşısında oldukça heyecanlanırken, sık sık alkışlarla gösteriye destek verdi.Kutlamalara Türk Yıldızları ve SoloTürk damgası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Osman Gür ~ 10 ay önce
Allah sizleri korusun Yiğitler. Milletimizin ve Vatanımızın varlığı daim olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muhteşem ~ 10 ay önce
Muhteşemdi. Allah hapsini nazardan saklasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kevser ~ 10 ay önce
O kadar hava atacağınıza yanan ağaçların tepesünden 2 kap su dökün! Ülke cayır cayır yanıyor siz show için uçuyorsunuz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 10 ay önce
zavallı....
GURUR DUYUYORUZ ~ 10 ay önce
Hepsiyle gurur duyuyoruz , 6 uçaklı gösterileri keşke eskisi gibi 7 veya 8 uçağa çıkarabilseler... Belgeselde izlemiştim Türkiye de en etkili gösteri İzmir de yapılıyor körfez müsait olduğu için.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000