05 Ağustos 2011, Cuma 08:17:29

KÖYLÜLERE HAVAALANI EĞİTİMİ

Zafer Havaalanı yüklenici firması IC İçtaş Holding, havaalanının yapılacağı bölgedeki köylerde vatandaşlara yönelik bilgilendirme toplantısı yapacak.
  • sen eskısehır gıbı buyuksehırden ucak cek kutahya ya bolgesel otlama lanı yap mevcut havaalanlarını ıyılestır baska bırsey gerekmez ben emırdaglı belcıka vatandassı olarak eskısehırı tercıh ederım onuda kaldırırlarsa kutahyaya gıtmem ıstanbula gıderım umarım eskısehır kapanmaz cok guzel pıst yapıldı.ulkemızın parası cok degıl
  • Yaklasik bir saat uzakliktaki Esk.Ist ucuslarini yolcu yok diye seferden kaldiran THY bolgesel havaalani adinda formulle dunyanin yatirmini yapiyor. Esk.Ist seferelerinde Kutahya Belediye si ile Kut.Esk arasinda otobus kaldirip yolcu tasimaya calisan ve yolcu olmadigindan bunu calistiramayan THY cok merak ediyorum buraya yolcuyu nasil bulacak.Evet ya dugun salonu olur yada model araba yaris pisti-umarim biz yaniliriz bunu cok ciddi gonulden soyluyorum- Esk.Ist ucuslarininda yeni bir yapilanma ve formulle baslamasini sabirsizlikla bekliyorum(z).Aylarca tartisilan ve sonunda uzatilan o piste harcanan paralar ne olacak anlamak mumkun degil.E kardesim yolcu yokta niye basladi bu pist uzatma isi hadi basladi neden Esk.Ist ucuslari bitti.
  • Turkiyenin ilk bolgesel düğün salonu, hayirli olsun...
  • Bence bu havalimanı başarısız olacak. O bölgede o kadar potansiyel olduğunu sanmıyorum
  • Uçakta karşılaştığım manzaralar yolcuların da ciddi eğitim ihtiyacı olduğunu gösteriyor. En önemlileri: 1-cep telefonun uçağa binişte kapatılıp, iniş merdivenlerine dek açılmaması, 2-uçak teker koyduktan hemen sonra adeta acil çıkış uyarısı almış gibi koridora atlayıp, kafa göz kırarak üst dolap boşaltma gayreti.
Zafer Havaalanı yüklenici firması IC İçtaş Holding, havaalanının yapılacağı bölgedeki köylerde vatandaşlara yönelik bilgilendirme toplantısı yapacak.

Kütahya, Afyonkarahisar ve Uşak illerinin faydalanacağı ve Türkiye’nin ilk bölgesel havaalanı olma özelliğini taşıyan Zafer Havaalanı yapım süreci hızla devam ediyor. IC İçtaş Holding tarafından yapılan açıklamada, havaalanı civarında bulunan köylerde bilgilendirme toplantısı yapılacağı belirtildi.
 
Açıklamada, 17–19 Ağustos tarihlerinde yapılması planlanan toplantıda proje hakkında Altıntaş ilçesine bağlı Alibeyköy, Kuyucak, Aykırıkçı, Yalnızsaraya ve Çayırbaşı köyleri sakinleri ile fikir alışverişinde bulunulacağı bildirildi.

(Pirsus)
KÖYLÜLERE HAVAALANI EĞİTİMİ

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 13 yıl önce
sen eskısehır gıbı buyuksehırden ucak cek kutahya ya bolgesel otlama lanı yap mevcut havaalanlarını ıyılestır baska bırsey gerekmez ben emırdaglı belcıka vatandassı olarak eskısehırı tercıh ederım onuda kaldırırlarsa kutahyaya gıtmem ıstanbula gıderım umarım eskısehır kapanmaz cok guzel pıst yapıldı.ulkemızın parası cok degıl

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yaklasik bir saat uzakliktaki Esk.Ist ucuslarini yolcu yok diye seferden kaldiran THY bolgesel havaalani adinda formulle dunyanin yatirmini yapiyor. Esk.Ist seferelerinde Kutahya Belediye si ile Kut.Esk arasinda otobus kaldirip yolcu tasimaya calisan ve yolcu olmadigindan bunu calistiramayan THY cok merak ediyorum buraya yolcuyu nasil bulacak.Evet ya dugun salonu olur yada model araba yaris pisti-umarim biz yaniliriz bunu cok ciddi gonulden soyluyorum- Esk.Ist ucuslarininda yeni bir yapilanma ve formulle baslamasini sabirsizlikla bekliyorum(z).Aylarca tartisilan ve sonunda uzatilan o piste harcanan paralar ne olacak anlamak mumkun degil.E kardesim yolcu yokta niye basladi bu pist uzatma isi hadi basladi neden Esk.Ist ucuslari bitti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Turkiyenin ilk bolgesel düğün salonu, hayirli olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bence bu havalimanı başarısız olacak. O bölgede o kadar potansiyel olduğunu sanmıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Uçakta karşılaştığım manzaralar yolcuların da ciddi eğitim ihtiyacı olduğunu gösteriyor. En önemlileri: 1-cep telefonun uçağa binişte kapatılıp, iniş merdivenlerine dek açılmaması, 2-uçak teker koyduktan hemen sonra adeta acil çıkış uyarısı almış gibi koridora atlayıp, kafa göz kırarak üst dolap boşaltma gayreti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000