07 Kasım 2017, Salı 13:36:18

Köln'de tüm uçuşlar durdu

Almanya'da, Mısır kökenli bir annenin oğlunun terör örgütüne katılacağı ihbarında bulunması üzerine, Köln/Bonn Havaalanında tüm uçuşlar durduruldu.
  • Beter olsun köln polisi Beter sun Alman Beter olsunlar Varmi ötesi Saf saf yazmayın hırsız bile yakalayamayan Alman polisi çaresiz beter olsunlar
  • Üstünden Kalaşnikof çıkmayacaktı herhalde. Yakalandıkları zaman geçerli bir mazeret sunabilecekleri malzemeleri yanlarına almaları IŞİD militanlarının sıkça başvurdukları bir taktik. Ben olsam bu olay tam olarak netleşene dek anne ve oğluna yurt dışına çıkış yasağı koyardım. Kafa kesmeye başladıktan sonra yakalanmaları biraz zor oluyor. Ayrıca “Terörizme destek veren Almanya beter ol!” diyen ahmağa da IŞİD’e hangi ülke başbakanının “sadece kızgın çocuklar” dediğini hatırlatmak gerek.
  • Terroristleri destekleyen almanya beter olsun insallah

Almanya'da, Mısır kökenli bir annenin oğlunun terör örgütüne katılacağı ihbarında bulunması üzerine, Köln/Bonn Havaalanında tüm uçuşlar durduruldu.

Almanya'nın Köln/Bonn Havalimanında bir annenin ihbarı üzerine polis alarma geçti. Polise ihbarda bulunan Mısır kökenli anne, oğlunun terör örgütü DEAŞ’a katılmak için Köln/Bonn Havalimanından uçağa bineceği ihbarında bulundu. Alman Federal Polis ekipleri ihbarın ardından havalimanında alarma geçirildi. AlMasria Universal Airlines'e ait UJ5491 numaralı uçakta polis arama yaptı. Terör şüphesiyle aranan yolcu, Mısır uçağına binmek üzereyken 2 numaralı terminalin bekleme salonunda polis tarafından gözaltına alındı. Mısır uçağı terör alarmı nedeniyle 50 dakika gecikmeli olarak kalkış yaptı.

Bavulundan dalgıç malzemeleri ve mayo çıktı

Polis sözcüsü, söz konusu kişinin bavulunda yapılan aramada, mayo ve dalgıç malzemeleri bulduklarını ve yolcunun sadece tatil için Mısır'a gitmek istediğini ve terör bağlantılı herhangi bir suç unsuru bulunmadığı için serbest bırakıldığını bildirdi. Polis yetkilileri ihbarı yapan annenin muhtemelen oğlu ile arasındaki bir sorun nedeniyle böyle bir işe kalkışmasından şüphe ettiklerini belirtti.

Köln'de tüm uçuşlar durdu

Facebook Yorum

Yorumlar

Fenermoda ~ 1 yıl önce
Beter olsun köln polisi Beter sun Alman Beter olsunlar Varmi ötesi Saf saf yazmayın hırsız bile yakalayamayan Alman polisi çaresiz beter olsunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fenermoda demişken ~ 1 yıl önce
Deniz feneri aklıma geldi. Almanya o hırsızları yakalamıştı bari biz bırakmıştık
Aviator ~ 1 yıl önce
Üstünden Kalaşnikof çıkmayacaktı herhalde. Yakalandıkları zaman geçerli bir mazeret sunabilecekleri malzemeleri yanlarına almaları IŞİD militanlarının sıkça başvurdukları bir taktik. Ben olsam bu olay tam olarak netleşene dek anne ve oğluna yurt dışına çıkış yasağı koyardım. Kafa kesmeye başladıktan sonra yakalanmaları biraz zor oluyor. Ayrıca “Terörizme destek veren Almanya beter ol!” diyen ahmağa da IŞİD’e hangi ülke başbakanının “sadece kızgın çocuklar” dediğini hatırlatmak gerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X ~ 1 yıl önce
Terroristleri destekleyen almanya beter olsun insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000