02 Ekim 2023, Pazartesi 17:43:22

Keyvan Havacılık Routes World'te yeni iş birlikleri kuracak

Keyvan Havacılık, Routes World 2023’te yeni iş birliklerine imza atacak.

Keyvan Havacılık, Routes World 2023’e gold sponsoru olarak katılacak. Şirket, Cumhuriyet’in 100’üncü yılına özel olarak ilk kez Türkiye’de düzenlenecek global etkinlikte yeni iş birliklerine imza atarak uluslararası pazardaki hakimiyet alanını genişletecek.

Dünya havacılığının en prestijli organizasyonu olarak kabul edilen Routes World 2023; 15-17 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek. Global havacılık sektöründen 4 bine yakın üst düzey yöneticiyi bir araya getirecek etkinliğe, geniş bir yelpazede sunduğu çözümleriyle sektörde fark yaratan Keyvan Havacılık da etkinliğin Gold Sponsoru olarak katılım sağlayacak.  

Havacılık sektörüne yeni katkılar sunmaya hazırlanıyor

Dünya çapında onaylı havacılık ve seyrüsefer veri tabanı hizmetleri sunan, EASA LOA Tip 1 Dat Sağlayıcı sertifikasına sahip tek Türk şirketi olan Keyvan Havacılık, etkinlikte iş birlikleri geliştirerek yeni fırsatlara kapı aralayacak. Çin’deki Ana Hat Sivil Uçak Projesi'nden sorumlu ana kuruluş olan COMAC Shanghai Aircraft Customer Service Co. Ltd. ile Çin’de yer alan havayolları ve uçak operatörlerine daha iyi müşteri hizmetleri, ürün ve dijital çözümler sunmak adına mutabakata varan Keyvan; etkinlikte söz konusu anlaşmanın detaylarını da paylaşacak. Geçtiğimiz yıl ekim ayında önce GE Aerospace ile olan anlaşmasını, ardından da ASELSAN ile iş birliklerini açıklayan Keyvan Havacılık, devamında bir yıl boyunca TUSAŞ, AYJET, BİTES gibi ülkemizin yerli ve milli firmaları ile de çeşitli konularda iş ortaklıkları geliştirdi. Yerli firmaların yanı sıra Polonya, Almanya, Çin gibi ülkelere de hizmet veren ve Cumhuriyet’in 100. yılında yeni iş birliklerine hazırlanan Keyvan, ülkemiz ve havacılık sektörü adına yeni katkılar sunmaya hazırlanıyor.

“Global oyuncularla bir araya gelerek yeni fırsatlar yaratacağız”

Bu yıl Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan uluslararası etkinliğin küresel pazardaki konumlarını güçlendirmek için büyük bir fırsat olduğuna dikkat çeken Keyvan Havacılık CEO'su ve Kurucusu Mehmet Keyvan, “Havacılık sektöründe sürdürülebilirlik, inovasyon ve iş birliği konularında öncü olma vizyonumuzla, Gold Sponsor olarak yer katıldığımız Routes World 2023’te global oyuncularla bir araya geleceğiz. Üç gün boyunca sürecek bu etkinlik, sektördeki son gelişmeleri takip etmek, iş birlikleri geliştirmek ve gelecekteki projelerimizi paylaşmak için değerli bir platform sunacak. Yeni iş fırsatları keşfetmek ve sektördeki diğer liderlerle bir araya gelerek deneyimlerimizi paylaşmak için de eşsiz bir ortam sağlayacak. Keyvan olarak, geleceğin havacılık sektörünü şekillendirmek ve yaratıcı çözümler üretmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.  

Keyvan Havacılık Routes World'te yeni iş birlikleri kuracak

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000