15 Mayıs 2018, Salı 09:39:28

Kayıp uçak için korkunç iddia!

Dört buçuk yıl önce düşen kayıp Malezya uçağının nerede olduğu hala bulunamadı. Uçağın nasıl kaybolduğuna ya da nerede olduğunu yönelik yeni bir araştırma, gizemin çözüldüğü iddiasıyla gündem yarattı.
  • çok üzücü
  • Paralel evrene geçmiş olabilirler ya da ışınlanma denemesi yapılmış olabilir. Çünkü bu devirde bu teknolojiyle bulunamaması çok saçma. Uzaydaki uydular ne ise yarıyor?
  • Öyle bir uçak olduğunu düşünmüyorum
  • KIRIM YOK.. OLSA PARÇALAR ÇOKTAN KENDİNİ BELLİ EDERDİ.. BATMAYAN BİR ÇOK MALZEME VAR GÖVDEDE.. PATLAMA YOK.. BENCE GERMANWİNGS GİBİ UÇAĞI OKYANUSA ÇAKMA VAR Kİ TEK PARÇA HALİNDE DİBE GİDERSE İZ VERMEZ.. BAŞKA SORUSU OLAN ?
  • Sonuç olarak hepsi malesef öldü ölümün hertürlüsü korkunçtur ha havada ha yerde
  • Uçak tek parça halinde okyanusa inmiş olabilir mi?
  • Peki ELT ne oldu bu uçakta? Acaba uçak planlı ve yavaş alçalma ile okyanusa indi de bu nedenle mi ELT sinyali alınmadı? Ya da tüm emergency ve backup enerjiler birden bire kesildi de ondan mı sinyal alınamadı? Uçağın radardan kaybolduğu noktadan itibarenki alabileceği tüm düşüş menzilleri tarandı mı ne oldu bu 77'ye...
  • Uçak karadelikten içeri çekildi ve şuan uzaylılar insanlar üZerinde deneyler yapıyor.
  • arasa hemen bulur, prim + pass biletleri kapar ve kutlama için dillere destan bir mangal yapardı.
  • Öne atıldığı gibi sadece teknik bir durum değilse belgeseli ilgi çeker.

Dört buçuk yıl önce düşen kayıp Malezya uçağının nerede olduğu hala bulunamadı. Uçağın nasıl kaybolduğuna ya da nerede olduğunu yönelik yeni bir araştırma, gizemin çözüldüğü iddiasıyla gündem yarattı.

4 yıldan daha uzun bir zaman önce Malezya Hava Yollarına ait MH370 sefer sayılı uçak, 239 yolcusu ve mürettebatı ile kayboldu. Arama kurtarma çalışmaları yıllardır bir sonuç vermiyor. Uçağın nasıl kaybolduğuna ya da nerede olduğunu yönelik yeni bir araştırma, gizemin çözüldüğü iddiasıyla gündem yarattı.

Webtekno'nun haberine göre 7 Mart 2014'te Kuala Lumpur - Pekin seferini yapmak üzere havalanan MH370 sefer sayılı bir uçak, 239 yolcusu ve mürettebatıyla pistten ayrıldı. Bir süre sonra rotasını değiştiren uçak, uzun süre telsiz konuşmalarına da yanıt vermedi. Radardaki son görüntüsünün ardından uçak bir daha ortaya çıkmayacaktı. Ortaya yüzlerce teori atıldı, araştırmalara 300 milyon dolardan fazla para harcandı, ancak sonuç elde edilemedi.

Havacılık tarihi bir kenara, günümüzün en büyük gizemlerinden birisi olan uçağın yolcularından ve mürettebatından bir haber yok. Dev boyutlarıyla bilinen Boeing 777 tipi bu uçak bir anda ne oldu da gezegenden siliniverdi?

Bir havacılık uzmanı olan üst düzey Boeing 777 pilotu ve eğitmeni Simon Hardy, Kanada’da bir devlet kurumu olan Taşımacılık Güvenliği Bürosu yöneticilerinden Larry Vance, kıdemli araştırmacı ve havacılık güvenliği uzmanı John Cox, Avustralya Ulaştırma Güvenliği Bürosu eski genel müdürü Martin Dolan ve kaybolan yolcuların ailelerini temsilen John Dawson, gizemli vakayı inceleme altına aldılar.

Ekibin ortak görüşü, Malezya Hava Yolları’na ait uçağın yakıt bittikten sonra okyanusa çakılıp parçalandığına ilişkin. Uçağın önceden planlanmış bir eylemle yok edildiğini düşünen ekip, mürettebat üyelerinden birisinin, uçuş öncesinde güzergahı okyanus üzerine kaydırmaya çalıştığından bahsetti. Bir diğer iddia ise yolcuların uçak düşmeden çok önce kabin içinde öldürüldükleri. Bu nedenle parçalanan cesetler, planlı bir eyleme kurban gittikleri için hiç bulunamadılar.

Uzmanlar, bölgedeki uçuşların ülkelerin hava sahalarından gelip geçen güzergahlara sahip olduğunu, pilotların bazı durumlarda rota değiştirmek istediklerini belirtiyorlar. Ayrıca ekibe göre söz konusu güzergahta bir uçak kaçırılmak istense, MH370’in başına gelen şey dışında alternatif bir yol yok. Uçak, mecburen ortak deniz ve hava sahasına sahip olan Hint Okyasu’na yönlendirilmek zorunda.

Diğer taraftan Texas merkezli bir şirket olan Ocean Infinity, uçağı aramak göreve başladı. Hint Okyanusu'nun 25.000 kilometre karelik bir bölümünü tarayacak şirketin çalışmaları birkaç aydır sürüyor. Araştırma şimdiye kadar bir ipucu verebilmiş değil, Haziran ayında tamamlanması bekleniyor. 

Kayıp uçak için korkunç iddia!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

xxx ~ 9 ay önce
çok üzücü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumcu ~ 9 ay önce
Paralel evrene geçmiş olabilirler ya da ışınlanma denemesi yapılmış olabilir. Çünkü bu devirde bu teknolojiyle bulunamaması çok saçma. Uzaydaki uydular ne ise yarıyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yok ~ 9 ay önce
Öyle bir uçak olduğunu düşünmüyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BİLİR KİŞİ ~ 9 ay önce
KIRIM YOK.. OLSA PARÇALAR ÇOKTAN KENDİNİ BELLİ EDERDİ.. BATMAYAN BİR ÇOK MALZEME VAR GÖVDEDE.. PATLAMA YOK.. BENCE GERMANWİNGS GİBİ UÇAĞI OKYANUSA ÇAKMA VAR Kİ TEK PARÇA HALİNDE DİBE GİDERSE İZ VERMEZ.. BAŞKA SORUSU OLAN ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi ordan ~ 9 ay önce
Koca uçak, gece vakti ve sudan dolayı derinliğin hissedilmediği bir noktaya inecek ve tek parça kalacak ????? Sen sindirella hikayeleri okumaya devam et, Başka soruya gerek yok saçmalamaya devam edersin !!!!
.. ~ 9 ay önce
Sonuç olarak hepsi malesef öldü ölümün hertürlüsü korkunçtur ha havada ha yerde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Suphe ~ 9 ay önce
Uçak tek parça halinde okyanusa inmiş olabilir mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik ~ 9 ay önce
Peki ELT ne oldu bu uçakta? Acaba uçak planlı ve yavaş alçalma ile okyanusa indi de bu nedenle mi ELT sinyali alınmadı? Ya da tüm emergency ve backup enerjiler birden bire kesildi de ondan mı sinyal alınamadı? Uçağın radardan kaybolduğu noktadan itibarenki alabileceği tüm düşüş menzilleri tarandı mı ne oldu bu 77'ye...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ufo ~ 9 ay önce
Uçak karadelikten içeri çekildi ve şuan uzaylılar insanlar üZerinde deneyler yapıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bizim ARFF ~ 9 ay önce
arasa hemen bulur, prim + pass biletleri kapar ve kutlama için dillere destan bir mangal yapardı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Belgeseli ilgi çeker ~ 9 ay önce
Öne atıldığı gibi sadece teknik bir durum değilse belgeseli ilgi çeker.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000