01 Aralık 2023, Cuma 10:59:00

Karı-Koca kavgası A380'e acil iniş yaptırdı!

Lufthansa’nın Münih-Bangkok seferini yapan Airbus A380 uçağı bir karı koca arasında çıkan tartışmanın büyümesi üzerine Yeni Delhi'ye inmek zorunda kaldı.
  • 10-15 yildan sonra halen evli ciftler devlet zoruyla minumum 5 yil ayri kalamli ve evliliklerini tekrar degerlendirmeli; mutlularsa bir 10 yil daha evli kalabilirler daha sonra kesin ayrilmalilar- mevcut haliyle iskenceye donen birliktelik tum toplumu negatif etkiliyor
  • Pire icin yorgan yakilmaz..
  • Diger yolcularin yerinde olsam teker teker hem sirket hem bu kari koca hakkinda tazminat davasi acarim
  • Kavga sebebini öğrendim. Kaptan emekli olmuş hava kuvvetlerinden. Sivil hayata adapte olmaya çalışıyormuş. Karısı kendisini iyi hissettirmek için tatile götürmeye çalışmış. Ama bizim veteran gitmek istemiyormuş. Zorla götürülmüş.
  • Bu sefer erkek manyak çıktı! Havayolu firması bunlardan yüklü bir tazminat alır İnşallah. Havayolu firması açısından sefer gecikti, yakıt indi kalktı ekstra masraf çıktı. Yolcular açısından uçuş gecikti. Şöyle sağlam bir tazminat alacaksın, bir daha battaniyeyi ateşe vermek nedir görsün. Oha! Abi ben diyorum. İnsanlar komple kafayı yedi.

Lufthansa’nın Münih-Bangkok seferini yapan Airbus A380 uçağı bir karı koca arasında çıkan tartışmanın büyümesi üzerine Yeni Delhi'ye inmek zorunda kaldı.

LH 772 sefer sayılı uçak, 28 Kasım’da yerel saatle 23.24'te Münih Uluslararası Havalimanı'ndan Bangkok'taki Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanı'na gitmek üzere havalandı.

Ancak, uçuşun ortasında meydana gelen beklenmedik karışıklık, uçağın Yeni Delhi’ye yönlenmesine yol açtı.

The Indian Express gazetesinin haberine göre, 53 yaşındaki bir adam karısına bağırırken görüldü ve kızgınlıkla çakmağını çakıp battaniyesini yakmaya başlayınca işler daha da kötü bir hal aldı.

Bunun üzerine kadın kabin ekibinden yardım istedi. Pilotlar işin çığırından çıkmasını önlemek için Yeni Delhi Indira Gandhi Uluslararası Havalimanına inmek için izin istedi.

Uçak yerel saatle 10.26'da Yeni Delhi'ye indi. Kavgacı karı koca uçaktan indikten sonra A380 yerel saatle 12.26'da Yeni Delhi'den ayrıldı ve yaklaşık 3,5 saatlik bir uçuştan sonra yerel saatle 17.29'da Bangkok'a ulaştı.

Kavgacı çiftin Yeni Delhi Havaalanında sorunlarını çözdüğü ve Münih'e geri gönderildiği bildirildi. (HaberGlobal)

Karı-Koca kavgası A380'e acil iniş yaptırdı!

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

10-15 ~ 3 ay önce
10-15 yildan sonra halen evli ciftler devlet zoruyla minumum 5 yil ayri kalamli ve evliliklerini tekrar degerlendirmeli; mutlularsa bir 10 yil daha evli kalabilirler daha sonra kesin ayrilmalilar- mevcut haliyle iskenceye donen birliktelik tum toplumu negatif etkiliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandas ~ 3 ay önce
Pire icin yorgan yakilmaz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yerinde olsam ~ 3 ay önce
Diger yolcularin yerinde olsam teker teker hem sirket hem bu kari koca hakkinda tazminat davasi acarim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
/// ~ 3 ay önce
Kavga sebebini öğrendim. Kaptan emekli olmuş hava kuvvetlerinden. Sivil hayata adapte olmaya çalışıyormuş. Karısı kendisini iyi hissettirmek için tatile götürmeye çalışmış. Ama bizim veteran gitmek istemiyormuş. Zorla götürülmüş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu sefer ~ 3 ay önce
Bu sefer erkek manyak çıktı! Havayolu firması bunlardan yüklü bir tazminat alır İnşallah. Havayolu firması açısından sefer gecikti, yakıt indi kalktı ekstra masraf çıktı. Yolcular açısından uçuş gecikti. Şöyle sağlam bir tazminat alacaksın, bir daha battaniyeyi ateşe vermek nedir görsün. Oha! Abi ben diyorum. İnsanlar komple kafayı yedi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bulut ~ 3 ay önce
Kel tavugun neyini alacaksa
SEFİL ~ 3 ay önce
Peki erkeğin manyaklaşmasına sebep kim,hiç kafa yordun mu?
Yusuf ~ 3 ay önce
O işte başka bir neden vardır, kavga bence asıl yapılacak işi kamufle etmek içindir..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000