29 Ocak 2017, Pazar 16:05:11

Kargo uçağı pistten çıktı

Kolombiya'da AerCaribe'ye ait bir kargo uçağı pistten çıktı, uçaktaki 4 mürettebat da yaralandı.
  • Ben de anlamış değilim. Askeri pilot / Sivil pilot meselesini. Askeri pilot askeri uçak ta uçarak mesleğini icra edecek ve ordan da uçuş hayatına veda edecektir. Yani herkez işini yapsın.
  • Askeri pilotlar Nan Sorun nedir bilemem ama . Askeri olmayan pilotlarin hatasi da gozden kacinilmaz Yine de Askeri pilotlar sivilden yetisenlere gore kabiliyetlidir
  • Kemer takin kardesim. 50 kere soyleyecez mi
  • Kaptan eski THY pilotumus :))))

Kolombiya'da AerCaribe'ye ait bir kargo uçağı pistten çıktı, uçaktaki 4 mürettebat da yaralandı.

Bogota'dan Leticia'ya giden AerCaribe'ye ait Boeing 737-400 tipi kargo uçağı Leticia'daki Vásquez Cobo Havalimanı'na inişinin ardından pistte duramayarak çim zemine çıktı. 15 metre sürüklendikten sonra durabilen uçağın 4 mürettebatının yaralandığı ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Uçağın bulunduğu yerden çıkarılması için ekipler çalışmalarını sürdürürken, havalimanın da uçuşlara kapatıldığı bildirildi.

Kargo uçağı pistten çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

GL ~ 2 yıl önce
Ben de anlamış değilim. Askeri pilot / Sivil pilot meselesini. Askeri pilot askeri uçak ta uçarak mesleğini icra edecek ve ordan da uçuş hayatına veda edecektir. Yani herkez işini yapsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 2 yıl önce
Asker kokenli pilotlar vatan severlerdir 4 yil askeriyeden sonra ver elini THY bk gibi para var,vatan sagolsun :))))). Benim gariplerin asgari ucretle calisipda kesilen vergi paralarila 1-2 milyon dolara savas pilotu egitimi alipda sonrda Kendi insanina hakeret eden ve hor goren ve hainlik eden askerlere haram olsun hakkimi helal etmiom, kalin kaldiginiz yerde gencleride dusununun sadece Kendi iskembenizi degil,bir kanun konulsun en az 25 yil mecburi hizmet en azindan egitim parasinin hakkini verin.
Askari pilot ~ 2 yıl önce
Askeri pilotlar Nan Sorun nedir bilemem ama . Askeri olmayan pilotlarin hatasi da gozden kacinilmaz Yine de Askeri pilotlar sivilden yetisenlere gore kabiliyetlidir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
773 ~ 2 yıl önce
Kemer takin kardesim. 50 kere soyleyecez mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 2 yıl önce
Kaptan eski THY pilotumus :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eksik soru ~ 2 yıl önce
Asker kökenli miymiş?
sakın ~ 2 yıl önce
kaptan sen olmayasın, önce uçağı taca çıkart sonra gel buraya yaz...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000