30 Eylül 2016, Cuma 16:13:15

Kargo şehri için ön talep başladı

İGA, mega proje İstanbul Yeni Havalimanı’nda yer alacak 1.4 milyon m2 büyüklüğündeki Kargo Şehri içindeki Gümrük Bölgesi’nde yer alacak üç yüz Kargo Acente ofisi için web sitesi üzerinden 29 Eylül itibari ile ön talep toplamaya başladı.
  • Gurur duyuyorum allah muvafak etsin hor bakanlar hor olsun. Rabbim miletimizi devletimizi korusun amin
  • Arsa alın yatın
  • Amerikada giricekmi bu ihaleye ?? Halen atatürk havaalanından gümrükten kıtap kalem kırtasiye diye hergün aynı gümrük kağıdının sadece tarihini değiştirerek incirlik için 5 ton posta çekip aynı şekilde incirlikten gidenleride gönderiyorlar..hemde çelebi ihracat antreposundan..görevliler ise amerikalı diyip hiçbişey yapamıyorlar..amerikan astsubaylarının sivil kıyafetle apronda yolcu uçakları altından posta alıp yüklemesini türkiye nasıl izin veriyor..

İGA, mega proje İstanbul Yeni Havalimanı’nda yer alacak 1.4 milyon m2 büyüklüğündeki Kargo Şehri içindeki Gümrük Bölgesi’nde yer alacak üç yüz Kargo Acente ofisi için web sitesi üzerinden 29 Eylül itibari ile ön talep toplamaya başladı.

İstanbul Yeni Havalimanı (İYH) işletmesini üstlenen İGA, DHMİ ile imzalanan uygulama sözleşmesi kapsamında havalimanının operasyonel ve ticari faaliyetlerini destekleyecek doğrultuda bina ve tesisler inşa edip işletmesi için web sitesi üzerinden ön talep toplamaya başladı.

Kargo Şehri, Gümrük Bölgesi ve Kargo Acenteleri Binalarında yer alarak İYH’de faaliyet göstermek isteyen şirketler, ön talep başvurularını İGA web sitesi üzerinden yapabilecek.

İGA Havalimanı İşletme İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Keskin, konuyla ilgili olarak; “İGA olarak 25 yıllığına işletmesini yürüteceğimiz projemizde ofis kiralama süreçlerine şimdiden başladık. Çalıştığımız süre içerisinde havalimanı içerisindeki alanlara olan yüksek talep, bugünden planlı ve entegre bir çalışma yapmamızı gerektiriyor. Bu kapsamda gelen yüksek talebi yönetmek amacıyla kargo acente, gümrük komisyoncuları ve forwarder ofisleri için ön talep toplamaya başladık. Topladığımız ön talepleri değerlendirdikten sonra hem kargo şirketlerimizin hem de havalimanımızın karşılıklı en yüksek faydayı sağlayacağı anlaşmalara imza atacağız.” dedi.

300 adet ofis için üç fiyat kategorisi

Kargo şehrinin merkezinde yer alarak operasyonel açıdan üst düzeyde verimlilik sağlayacak ve 3 katlı ofis blogunda 13 m2 ile 19 m2 arasında değişen üç yüz adet ofis için üç farklı fiyat kategorisi bulunuyor. Firmalar fazla kullanım alanına ihtiyaç duymaları halinde ofisleri birleştirerek kullanabilecek.

Kargo şehri için ön talep başladı

Facebook Yorum

Yorumlar

Rio ~ 4 yıl önce
Gurur duyuyorum allah muvafak etsin hor bakanlar hor olsun. Rabbim miletimizi devletimizi korusun amin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadımköy ~ 4 yıl önce
Arsa alın yatın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Andi ~ 4 yıl önce
Amerikada giricekmi bu ihaleye ?? Halen atatürk havaalanından gümrükten kıtap kalem kırtasiye diye hergün aynı gümrük kağıdının sadece tarihini değiştirerek incirlik için 5 ton posta çekip aynı şekilde incirlikten gidenleride gönderiyorlar..hemde çelebi ihracat antreposundan..görevliler ise amerikalı diyip hiçbişey yapamıyorlar..amerikan astsubaylarının sivil kıyafetle apronda yolcu uçakları altından posta alıp yüklemesini türkiye nasıl izin veriyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sana ne ~ 4 yıl önce
İşine bak sen . Herşeyede burnunu sokma
Olm ~ 4 yıl önce
Asıl fetö cü ta kendi bunun

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000