20 Mayıs 2017, Cumartesi 14:27:10

Kapadokya'da 3 gündür balon havalanmıyor!

Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya'da, sıcak hava balonu uçuşları, olumsuz hava şartları nedeniyle 3 gündür yapılamıyor.
  • Biz yagmur ve saganakta balon ucuyor bilirdik.saol varol airport haber. Sen olmasan ne yapardik?
  • 3 gundur bekliyoruZ ucalim diye
  • Öyle bir başlık atmışsınız ki sanki uçak seferleri yapılamıyor gibi. Siz de mi tıklayın diyen haber sitelerinden oldunuz. Eskiden bir çizgisi olan ciddi bir HABER portalıydınız. Yazık. Yapmayın. Zaten sadık bir kitleniz var.
  • Olsun bişe olmaz Millet izmirde suzuz Ama olsun bişe olmaz nutuk yıkar bulaşıkları ve bulaşık düşlerini Akıllı olun işi bilenlere verin artık görevi.Yeni Türkiye nin önünde kimse duramaz artık.

Nevşehir'de Peribacaları, doğal kaya oluşumları ve vadileriyle ünlü Kapadokya bölgesini kuş bakışı izlemek isteyen turistler için düzenlenen sıcak hava balon turları, zaman zaman etkisini artıran sağanak yağış ve rüzgar nedeniyle bugün de iptal edildi.

Rüzgar hızının yüksek olması ve aralıklarla etkili olan sağanak yağmur nedeniyle uçuşların iptal edildiğini bildiren firma yetkilileri, hava şartlarının normalleşmesi halinde sıcak hava balon turlarının yarın gerçekleştirilebileceğini kaydetti.

Hava muhalefeti nedeniyle dün ve önceki gün de sıcak hava balonu uçuşları iptal edilmişti.

Bölgedeki uçuşlar, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Nevşehir Koordinatörlüğünün değerlendirmesi sonucu hava şartlarının elverişli olması durumunda verilen izinle yapılabiliyor.

Kapadokya'da 3 gündür balon havalanmıyor!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Saol ~ 2 yıl önce
Biz yagmur ve saganakta balon ucuyor bilirdik.saol varol airport haber. Sen olmasan ne yapardik?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kapadokya ~ 2 yıl önce
3 gundur bekliyoruZ ucalim diye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başlık ~ 2 yıl önce
Öyle bir başlık atmışsınız ki sanki uçak seferleri yapılamıyor gibi. Siz de mi tıklayın diyen haber sitelerinden oldunuz. Eskiden bir çizgisi olan ciddi bir HABER portalıydınız. Yazık. Yapmayın. Zaten sadık bir kitleniz var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kes ~ 2 yıl önce
Admi hasta etme, gecen 2 tane tank Nevşehirin sehir merkezine girdi ve fetöcu varmis onu aldilar. Insanlar 155 polis 156 asker jandarma aradilar sonunda oğrendik neden 2 Askeri Tankin gelisi ordan Nevsehir adalet sarayina gittiler oradan geri Nevsehir Jandarma Komutanliği na gittiler.
Kırmızı muarrem ~ 2 yıl önce
Olsun bişe olmaz Millet izmirde suzuz Ama olsun bişe olmaz nutuk yıkar bulaşıkları ve bulaşık düşlerini Akıllı olun işi bilenlere verin artık görevi.Yeni Türkiye nin önünde kimse duramaz artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000