18 Ağustos 2017, Cuma 09:45:26

Kapadokya Havalimanı'na Vali incelemesi

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, geçtiğimiz aylarda bakım, onarım ve pistte yapılacak yenileme çalışmaları nedeniyle bir süre hizmete kapatılan Kapadokya Havalimanı sahasında incelemelerde bulundu.
  • hele bide o çalışan işçilere sorun paranızı o taşerondan alabiliyormussunuz bende maraş havalamanında çalıştım para alamadım rase inşaat tarafından bi ay önce bide ilçiye sorun emek veren onlar çünkü hakkımızı yediler haram zıkkım zehir olsun bu işte kim sorumluysa yapanda yaptranda
  • Her isimizde de yok rusyada nasi oluyo yok kanadada nasil oluyo yok oralar soguk.. arkadas hic gitmemissin konuşma bari.. en kotu yollar pistler o dedigin ulkelerde yahu.. olmuyo demekki o soguklarda..
  • Açılsın artıkda şu kayseri uçakları bi rahatlasın,valla PAS kullanamaz olduk arkadaş.hep dolu gidiyor memlekete uçaklar.tüm tatilciler kayseriden gidiyorlar dolduruyorlar uçağımızı bize yir kalmıyor yiter yaa bu nedir arkadaş yaa.;)))
  • Türkiye'nin en turistik yerine modern güzel bir havalimanı şart. Ortaya güzel bir şey çıkartırlar umarım.
  • siz inşaat mühendisi misiniz? bu tür inşaatlara yağmurlu havaların yoğun olabildiği ilkbahar-sonbaharda değil zeminin kuru olduğu yaz mevsiminde başlanır, Dubai değil Kapadokya.
  • Arkadaşlar nevşehirde yaşıyorum ve edindiğim net bilgidir ki : zamanında burayı yapan firma yani taşeron firma pist zeminindeki dolgu malzemesini kaliteli ve düzgün yapmadığı için pistte ciddi çekmeler meydana gelmiş ve yapılan çalışmanın aslı pist onarımı ve birkaç taxi yolu bu kadar işte her işi ucuza kapatıyım derse birileri olacağı bu birde bu işi türizm sezonu zamanı yapmak ayrı bir akli deha olsa gerek saygılar
  • Bilmediğin birşey var IQ su yüksek arkadaş. Beton pist yapılıyor sen sonbaharda beton dökmeyi, o betonun hemen kuruması gibi işlemleri düşünmüyorsun. hadi diyelim ki ekim ayında başladı ilk 10 gün havalar güzel gitti sonra yağmur kar vs başladı sen zannediyormusun o zaman şuan 4 ayda bitecek çalışma ekimde başladı diye ocakta bitecek şubatta havalimanı faaliyete başlayacak ?
  • Bunu sonbaharda yapmak yerine yazin yapmak yuksek IQ gerektirir.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, geçtiğimiz aylarda bakım, onarım ve pistte yapılacak yenileme çalışmaları nedeniyle bir süre hizmete kapatılan Kapadokya Havalimanı sahasında incelemelerde bulundu.

İncelemelerde Vali Aktaş’a, Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin, Kapadokya Havalimanı Müdürü Mehmet Muslu ve Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğünden gelen yetkililer eşlik etti.

Çalışmaların en kısa sürede bitirilmesi için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ifade eden Vali Aktaş, Kapadokya Havalimanının herhangi bir durum olmadığı takdirde Kasım ayının ilk haftasında hizmete açılabileceğini belirterek bu hizmetin bölge turizmin açısından büyük önem arz ettiğini kaydetti. 

Kapadokya Havalimanı'na Vali incelemesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

isimsiz ~ 1 yıl önce
hele bide o çalışan işçilere sorun paranızı o taşerondan alabiliyormussunuz bende maraş havalamanında çalıştım para alamadım rase inşaat tarafından bi ay önce bide ilçiye sorun emek veren onlar çünkü hakkımızı yediler haram zıkkım zehir olsun bu işte kim sorumluysa yapanda yaptranda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rusya ~ 2 yıl önce
Her isimizde de yok rusyada nasi oluyo yok kanadada nasil oluyo yok oralar soguk.. arkadas hic gitmemissin konuşma bari.. en kotu yollar pistler o dedigin ulkelerde yahu.. olmuyo demekki o soguklarda..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yiter yaa yiter ~ 2 yıl önce
Açılsın artıkda şu kayseri uçakları bi rahatlasın,valla PAS kullanamaz olduk arkadaş.hep dolu gidiyor memlekete uçaklar.tüm tatilciler kayseriden gidiyorlar dolduruyorlar uçağımızı bize yir kalmıyor yiter yaa bu nedir arkadaş yaa.;)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ww3 ~ 2 yıl önce
Türkiye'nin en turistik yerine modern güzel bir havalimanı şart. Ortaya güzel bir şey çıkartırlar umarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
IQ ~ 2 yıl önce
siz inşaat mühendisi misiniz? bu tür inşaatlara yağmurlu havaların yoğun olabildiği ilkbahar-sonbaharda değil zeminin kuru olduğu yaz mevsiminde başlanır, Dubai değil Kapadokya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boş boş ~ 2 yıl önce
3 gündür nevşehire aşırı yağmur yağıyor buna ne diyeceksin beyefendi siz kapadokyayı karadeniz zannettiniz herhalde burada en çok yağış ekim kasım arası olur sonrası zaten bildiğin çöl iklimi bilip bilmeden atıp tutmayın yok hava sıcak yok yağmur olmaması lazım Vs bunlar boş lakırdı
Ne yağmuru yaa??? ~ 2 yıl önce
Bende nevşehirdeyim.Yağmur mu yağdida birde aşırı yağmur yağiyor demişsin.Muhalefet seni...
Nevşehirli ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar nevşehirde yaşıyorum ve edindiğim net bilgidir ki : zamanında burayı yapan firma yani taşeron firma pist zeminindeki dolgu malzemesini kaliteli ve düzgün yapmadığı için pistte ciddi çekmeler meydana gelmiş ve yapılan çalışmanın aslı pist onarımı ve birkaç taxi yolu bu kadar işte her işi ucuza kapatıyım derse birileri olacağı bu birde bu işi türizm sezonu zamanı yapmak ayrı bir akli deha olsa gerek saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Civil eng ~ 2 yıl önce
Merak etmeyiniz, şuan yapan firma havuz müteahhiti değil. Tekniğine uygun iş yapar, bakınız kast Samsun antep Antalya kars maraş
Vatandaş ~ 2 yıl önce
Bilmediğin birşey var IQ su yüksek arkadaş. Beton pist yapılıyor sen sonbaharda beton dökmeyi, o betonun hemen kuruması gibi işlemleri düşünmüyorsun. hadi diyelim ki ekim ayında başladı ilk 10 gün havalar güzel gitti sonra yağmur kar vs başladı sen zannediyormusun o zaman şuan 4 ayda bitecek çalışma ekimde başladı diye ocakta bitecek şubatta havalimanı faaliyete başlayacak ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bi sus yahu ~ 2 yıl önce
Otomatik yalaka. Dünya'da Beton bir tek senin köyünde mi dökülüyor ? Kanada var, Izlanda var, Gronland var, Rusya'sı var. Buralarda sıcaklık -20 üzerine çıkmıyor ne konuşuyorsun sen ? Az görmüşün çok bilen cahili seni.
para ver ! ~ 2 yıl önce
Betonların içine antifiriz katılabiliyor rusya gibi bi yerde -50 ye kadar inşaatlar devam ediyor ama bunun da bi parası mevcut elbette! Ne kadar para ayırırsa devlet o kadar yapılır o iş :)
Selim ~ 2 yıl önce
Bunu sonbaharda yapmak yerine yazin yapmak yuksek IQ gerektirir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000