13 Şubat 2018, Salı 13:25:30

Kadri Muhiddin'e büyük onur

VIP uçak bakım ve modifikasyon firması AMAC Aerospace Grup CEO'su ve Tailwind Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Kadri Muhiddin, Özel Havacılık Hizmetleri Sektörünün En İyi CEO’su ödülüne layık görüldü.
  • Adam son derece basarili bir kisi.. Fiziki yapisi ile degerlendirmeden vazgecemedik bir türlü. bu cok büyük bir haksizlik.
  • Türkiye piyasasındaki iş admalarına bakıldığında 5 gömlek yukarda!
  • Çalışanlar olarak AMAC da çalışmak için sabırsızlanıyoruz
  • Bu başarı Havacılıkta rekabetin çok büyük olduğu Avrupa'da ve Küresel boyutta elde edildiğinden önemi daha fazla. Ülkemizdede yatırımları olan bu başarılı iş adamına bizlerinde aynı duyarlılıkla destek vermemiz gerekir diye düşünürüm.. Ülkemizi Uçak Bakım Üssü Yapmayı düşünüyorsak bu başarılı iş adamının deneyimlerinden istifade etmeliyiz..Üç soru işaretli yorumcu sizce nereye bakıyor!!!!!!!!
  • Bodrum Milas değil, Milas-Bodrum Havalimanı olacak
  • körler sağırlar birbirini ağırlar
  • Ustalarımızla bölümü olmamış yakışmamış
  • Bu işler karizma şekil iş değil.Bizde var uzakdan baksan adam dersin.Ama alakası bile yok.AMAC a sor millet mutlu karizma budur.
  • Maşallah ! Karizma tam havacı, tebrikler.

VIP uçak bakım ve modifikasyon firması AMAC Aerospace Grup CEO'su ve Tailwind Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Kadri Muhiddin, Özel Havacılık Hizmetleri Sektörünün En İyi CEO’su ödülüne layık görüldü. Business Worldwide Magazine tarafından verilen ödülde global şirketlerin üst düzey yöneticilerinin başarıları ve etik davranışları değerlendiriliyor.

İngiltere’nin en prestijli mecralarından Business Worldwide Magazine’nin düzenlediği 2017 Global Kurumsal Mükemmellik Ödülleri’nde, dünyanın en büyük özel sermayeli havacılık tesisi olan AMAC Aerospace Grup CEO'su Kadri Muhiddin, ‘Özel Havacılık Hizmetleri Sektörünün En İyi CEO’su’ ödülünü almaya hak kazandı. Uluslararası pek çok saygın kurumun ve bu kurumların üst düzey yöneticilerini değerlendiren organizasyon, liderlerin uluslararası iş ve finans toplulukları içerisindeki başarılarını, yenilikçi yaklaşımlarını ve etik davranışlarını ödüllendiriyor.

2007 yılında İsviçre Basel’de kurulan VIP uçak bakım ve modifikasyon firması AMAC Aerospace, saygın müşterilerine sunduğu hizmetlerle havacılık sektöründe dünyanın en büyük özel tesisine sahip. AMAC Aerospace’in kurulduğu günden itibaren havacılık sektöründeki başarılı yükselişinin mimarı olan Kadri Muhiddin, 2015 yılında Avrupa’nın en iyi CEO’su seçilmesinin ardından, başarılarına 2017 Global Kurumsal Mükemmellik Ödülleri’nde ‘Özel Havacılık Hizmetleri Sektörünün En İyi CEO’su’ ödülünü ekledi.

AMAC Aerospace’in büyük bir aile olduğunu vurgulayan Kadri Muhiddin, çalışan herkesin kendisini ailenin bir parçası olarak hissettiği arkadaşça ve mutlu çalışma ortamına sahip olduklarını belirtiyor. Kaliteli projelerin zamanında ve bütçe çerçevesinde tamamlanmasının AMAC Aerospace için önemini vurgulayan Muhiddin; “Müşterilerimiz güvenli ve güvenilir hava taşıtına ihtiyaç duymalarının yanı sıra, seyahatlerinde konforlu bir atmosfere ve çalışabilecekleri alanlara ihtiyaç duyuyorlar. Bu nedenle MRO büyük önem taşıyor. AMAC Aerospace’e ne kadar ilginç projeler gelirse gelsin, mühendislerimiz ve ustalarımızla kendimizi kanıtlamaya her zaman hazırız. Gerçekleştirdiğimiz projelerde iyi bir iş ortaya koyduğumuz için müşterilerimiz bizimle tekrar çalışmak istiyor.” dedi.

Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türkiye operasyonları için gelişen ekonomisiyle 2012 yılında Türkiye'yi merkez seçen AMAC Aerospace, İsviçre dışındaki ilk MRO yatırımını İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki Sancak Air'a ait 1.500 metre karelik hangarı devralarak yapmıştı. Basel’de dördüncü hangarını hizmete sokan AMAC Aerospace, Türkiye operasyonlarına da hız kazandırdı. İstanbul’daki hangarında özel jetlere hizmet veren firma, Bodrum Milas Havalimanı’nda hizmete sunduğu yeni hangarıyla da hem özel jet hem de büyük gövdeli uçaklara hizmet verme kapasitesine sahip.

Kadri Muhiddin'e büyük onur

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

sacmalamayin ~ 5 yıl önce
Adam son derece basarili bir kisi.. Fiziki yapisi ile degerlendirmeden vazgecemedik bir türlü. bu cok büyük bir haksizlik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Süper ~ 5 yıl önce
Türkiye piyasasındaki iş admalarına bakıldığında 5 gömlek yukarda!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik ~ 5 yıl önce
Çalışanlar olarak AMAC da çalışmak için sabırsızlanıyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akıllı. ~ 5 yıl önce
Bu başarı Havacılıkta rekabetin çok büyük olduğu Avrupa'da ve Küresel boyutta elde edildiğinden önemi daha fazla. Ülkemizdede yatırımları olan bu başarılı iş adamına bizlerinde aynı duyarlılıkla destek vermemiz gerekir diye düşünürüm.. Ülkemizi Uçak Bakım Üssü Yapmayı düşünüyorsak bu başarılı iş adamının deneyimlerinden istifade etmeliyiz..Üç soru işaretli yorumcu sizce nereye bakıyor!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alper Yurtseven ~ 5 yıl önce
Bodrum Milas değil, Milas-Bodrum Havalimanı olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
takma necati ~ 5 yıl önce
körler sağırlar birbirini ağırlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalnız ~ 5 yıl önce
Ustalarımızla bölümü olmamış yakışmamış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sierra sierra ~ 5 yıl önce
Bu işler karizma şekil iş değil.Bizde var uzakdan baksan adam dersin.Ama alakası bile yok.AMAC a sor millet mutlu karizma budur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 5 yıl önce
Maşallah ! Karizma tam havacı, tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aviator ~ 5 yıl önce
Sen kılık kıyafete değil icraate bak Koçum
Hangi ~ 5 yıl önce
İcraata

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000