13 Eylül 2011, Salı 07:40:14

"KAÇ UÇAĞI OLURSA OLSUN KAPATIN"

Putin, havayollarındaki güvenlik sorununun 10 gün içerisinde çözülmesini istedi
  • İNGİLİZCE BİLEN MÜRETTEBAT EKSİKLİĞİNİN DE ÇÖZÜLMESİ GEREKİYOR. AMA O ESKİ UÇAKLARA RAĞMEN DÜNYANIN SAYILI PİLOTLARINA SAHİPLER.
Rusya Başbakanı Vladimir Putin, uçak kazası sonrası ortaya çıkan havayolu sorununun en geç 10 gün içerisinde çözülmesi istedi.
 
Moskova’da gerçekleşen havacılıkta güvenlik konulu toplantıda konuşma yapan Putin, havayolu şirketinin az veya çok olduğuna dikkat etmeden kaç uçağa sahip olduğuna bakılmaksızın güvenlik taleplerini yerine getiren havayolu şirketlerinin uçuş gerçekleştirmesi gerektiğini belirtti.
 
Uçuşlarda güvenliğin her şeyden önemli olduğunun altı çizilirken, güvenlik taleplerinden anlaşılması gerekenin ise, uçağın yeni olması, havaalanının durumu ve uçuş ekibinin hazırlığı gibi konular olduğu vurgulandı. 
 
Başbakan Vladimir Putin ayrıca güvenlik kurallarına uyan tüm havayollarının uçuş gerçekleştirmesi, uymayanların ise kapatılması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Gazetem.ru
"KAÇ UÇAĞI OLURSA OLSUN KAPATIN"

Yorumlar

Misafir ~ 12 yıl önce
İNGİLİZCE BİLEN MÜRETTEBAT EKSİKLİĞİNİN DE ÇÖZÜLMESİ GEREKİYOR. AMA O ESKİ UÇAKLARA RAĞMEN DÜNYANIN SAYILI PİLOTLARINA SAHİPLER.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000