05 Aralık 2018, Çarşamba 08:05:37

Kabin Emniyet Uzman Grubu toplantısı için buluştular

Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu (ICAO)’nun Kabin Emniyet Uzman Grubu 14. Çalışma Toplantısı, ICAO’nun merkezi Montreal’de gerçekleştirildi.
  • sen minimum uc sonra kabinde emniyet gozet, adamların yemek yemeye zamanı kalmıyor, bu gozler ne ucuslar gordu be. kokpitte poponun ustudne oturmaya benzemez bu isler. kabine cikip dolasmak lazım. bu adamlar ne is yapıyor iyi gormek lazım.

Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu (ICAO)’nun Kabin Emniyet Uzman Grubu 14. Çalışma Toplantısı, 27 – 30 Kasım 2018 tarihinde ICAO’nun merkezi Montreal’de gerçekleştirildi.

ICAO Kabin Emniyet Uzman grubuna üye olan ülkemizden toplantıya, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Kabin Emniyet Denetçisi İbrahim Yurdakul, THY A.O.’yu temsilen Kabin Hizmetleri Başkanlığı Teknik Müdürü Bülent Metin ve Güneş Ekspres Havacılık A.Ş.(SunExpress)’yi temsilen Kabin Eğitim Müdürü Güngör Ay katıldı.

Toplantıda, “Kabin Ekibi Eğitiminde Dijital Öğrenmenin Geliştirilmesi ve Uygulanması Kılavuzu”,  “Kabin Ekibi Emniyet Eğitimi El Kitabı Rev.01”, “Çocuk Emniyet Sistemlerinin (CRS) Karşılıklı Kabul Edilmesi Kılavuzu (Rev.01)”, “Devlet Kabin Emniyet Denetçileri Kılavuzu” gibi konu başlıkları ele alındı.

Kabin Emniyet Uzman Grubu toplantısı için buluştular

Facebook Yorum

Yorumlar

Vecihi ~ 2 ay önce
sen minimum uc sonra kabinde emniyet gozet, adamların yemek yemeye zamanı kalmıyor, bu gozler ne ucuslar gordu be. kokpitte poponun ustudne oturmaya benzemez bu isler. kabine cikip dolasmak lazım. bu adamlar ne is yapıyor iyi gormek lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000