06 Temmuz 2022, Çarşamba 19:07:52

JetGlobe Atatürk Havalimanı'ndaki yeni hangarını hizmete açtı

Bilen Air bünyesinde bulunan hava taksi ve uçak kiralama alanında Atatürk Havalimanı'nda hizmet veren JetGlobe, yeni hangarını açtı.
  • Towflexx önemli o varsa tamamdır.
  • Hayırlı ugurlu olsun. Peki ya tarkim hangarı noldu ?
  • Hayırlı olsun, umarım tez zamanda çalışanlarında hakkını verirsnz
  • Selamlar, açılan bu hangar hangi bölgede kalıyor. Kırılan inatla kırılan pistlerin neresinde. Tşk.
  • 2 gram normal halkı ilgilendirmeyen yatırım. Zenginlerin bak iş yapıyoruz temalı icraatımsıları. Batı ile aramızdaki en büyük fark onların zenginleri gerçek anlamda bir şey üreterek zengin oluyor biz de dışardan al içeri pahalı sat zenginleri.
  • 2023 de iga nın durumu şüpheli. Adamlar geleceği görmüş

Bilen Air bünyesinde bulunan hava taksi ve uçak kiralama alanında Atatürk Havalimanı'nda hizmet veren JetGlobe, yeni hangarını açtı.

Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'nde yeni hangarını açan JetGlobe filosundaki uçakların yanı sıra başka şirketlerin uçaklarını da burada konuşlandırabilecek. Hali hazırda Atatürk Havalimanı'nda hangar kiralayarak hizmet veren şirket, Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) açtığı ihaleye girerek kendi hangarını inşa etti. Hangarın yapıldığı alanı ihale ile alan JetGlobe, yaklaşık 6 ayda hangarın yapımını tamamladı. 

"6 AYDA TAMAMLANDI 700 BİN DOLARA MAL OLDU"

Hangarın açılışında AirportHaber'e konuşan JetGlobe Genel Müdürü Hakan Celt; "Atatürk Havalimanı'nda faaliyette olan firmamız yeni hangarına kavuştu. Hayırlı olmasını diliyorum. Yaklaşık 6 ayda 700 bin dolara mal oldu. Filomuzda 5 uçağımız var. Uçaklarımızın 2 tanesi zaten yurt dışında. Kalan 3 uçağımızı rahatlıklla bulundurabileceğimiz bir hangar oldu. Atatürk Havalimanı'nın geleceği konusunda elimizde çok net bilgi olmadığı için hangarın maliyetini uygun seviyelerde tutmaya gayret ettik. Bunu da başardığımızı söyleyebilirim. İnşallah hayırlı olur" dedi.


JETBLOBE'UN YEN HANGARI

İstanbul Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Apronunda 6 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan hangar 750 m2 alana sahip. Toplam büyüklük ise 1000m2 kapalı alandan oluşuyor. 2 adet üst orta büyüklükte iş jeti (upper mid size) ve 1 adet orta büyüklükte iş jeti (mid size) aynı anda hangarda bulunabilecek.

Towflexx TF-5 çeki aracıyla 60 tona kadar uçaklara itme-çekme hizmeti verilebilecek. Basit ikmal kolaylıklarının yanı sıra, uçak dış yıkama ve iç temizlik hizmetleri de verilebilecek.

©AirportHaber
 

JetGlobe Atatürk Havalimanı'ndaki yeni hangarını hizmete açtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Humanity ~ 1 ay önce
Towflexx önemli o varsa tamamdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güzel haber ~ 1 ay önce
Hayırlı ugurlu olsun. Peki ya tarkim hangarı noldu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknisyen ~ 1 ay önce
Hayırlı olsun, umarım tez zamanda çalışanlarında hakkını verirsnz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hangi bölgede ~ 1 ay önce
Selamlar, açılan bu hangar hangi bölgede kalıyor. Kırılan inatla kırılan pistlerin neresinde. Tşk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
w ~ 1 ay önce
2 gram normal halkı ilgilendirmeyen yatırım. Zenginlerin bak iş yapıyoruz temalı icraatımsıları. Batı ile aramızdaki en büyük fark onların zenginleri gerçek anlamda bir şey üreterek zengin oluyor biz de dışardan al içeri pahalı sat zenginleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2023 ~ 1 ay önce
2023 de iga nın durumu şüpheli. Adamlar geleceği görmüş

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000