15 Ağustos 2022, Pazartesi 10:09:37

Jet2 Uçağında Film Sahnelerini Aratmayacak Olay

Lanarca'dan Manchester'a giden uçak aksiyon filmlerini aratmayan sahnelere sahne oldu. Bir kadının yanında bomba olduğunu iddia ederek kokpite saldırmaya çalışması üzerine yolculardan biri saldırgana müdahale etti.
  • ana babası daeş'li ve kabinde çıplak şekilde koşup Allahu Ekber diye bağırmışmış... senaristin ne daeş'ten ne islamiyetten haberi yok :))) çok dandik bi senaryo :))
  • Islam dinini tüm dünyada küçük düşürmek için bilinçli yapılan bir hareket,allahu ekber deyip soyunması zaten başlı başına fiyasko,elbet birgün allahin dini tüm dünyaya tecelli edecek!!!
  • Çırılçıplak soyunmuş Allahu Ekber demiş .çırılçıplak soyunup üzerimde bomba var demiş gerizekalıyı da kahraman ilan etmişler . Ula teyyoyu geçtiniz gerçekten Hint filmi gibi :)))
  • Abuk subuk insanlar
  • batinin medeniyeti..

Lanarca'dan Manchester'a giden uçak aksiyon filmlerini aratmayan sahnelere sahne oldu. Bir kadının yanında bomba olduğunu iddia ederek kokpite saldırmaya çalışması üzerine yolculardan biri saldırgana müdahale etti. Uçak Paris'e acil iniş yaparken 35 yaşındaki yolcu kahraman ilan edildi.

İngiliz Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre, bir kadın yolcu, iç çamaşırlarına kadar soyunup kokpite saldırmaya çalıştı.

30'lu yaşlarında olduğu belirtilen saldırgan, yanında patlayıcılar olduğunu öne sürdü.

UÇKATA PANİK DOLU ANLAR

Beraberindeki çocuklara ölmeye hazır olup olmadıklarını soran kadın uçakta büyük paniğe neden oldu.

Anne ve babasının DEAŞ üyesi olduğunu haykıran saldırganı Phillip O'Brien isimli eski bir güvenlik görevlisi etkisiz hale getirdi.

KAHRAMANI İLAN EDİLDİ

35 yaşındaki adam kısa sürede İngiliz basını tarafından kahraman ilan edildi.

Eşi ve 3 çocuğu da uçakta olan O'Brien ülke basınına verdiği demeçte yaşananları şu sözlerle anlattı;

'Her şey normaldi ve daha sonra kalkıştan kısa bir süre sonra bir kadın çıplak bir şekilde koridora çıktı ve Allahu Ekber diye bağırarak kokpit kapısına vurdu.'

Görevlilerin kadına müdahale etmediklerini belirten İngiliz yolcu, 'Kadın tekrar kokpite yöneldiğinde inisiyatifi elime aldım ve onu yere indirdi. Daha sonra pilot Paris'e acil iniş yaptı' dedi.

Uçağın Paris'e acil iniş yapmasının ardından Fransız polisi kadını gözaltında aldı.

Jet2 Uçağında Film Sahnelerini Aratmayacak Olay

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

çelişkiler Zinciri ~ 2 ay önce
ana babası daeş'li ve kabinde çıplak şekilde koşup Allahu Ekber diye bağırmışmış... senaristin ne daeş'ten ne islamiyetten haberi yok :))) çok dandik bi senaryo :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Din dusmanlari ~ 2 ay önce
Islam dinini tüm dünyada küçük düşürmek için bilinçli yapılan bir hareket,allahu ekber deyip soyunması zaten başlı başına fiyasko,elbet birgün allahin dini tüm dünyaya tecelli edecek!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yaw he he ~ 2 ay önce
Çırılçıplak soyunmuş Allahu Ekber demiş .çırılçıplak soyunup üzerimde bomba var demiş gerizekalıyı da kahraman ilan etmişler . Ula teyyoyu geçtiniz gerçekten Hint filmi gibi :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ingilizler ~ 2 ay önce
Abuk subuk insanlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
x ~ 2 ay önce
batinin medeniyeti..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000