09 Haziran 2018, Cumartesi 17:05:44

Jandarmadan 'ATAK' klibi

Jandarma Genel Komutanlığı 179. kuruluş yıl dönümünü kutlamaya hazırlanırken, sosyal medya hesaplarından envantere nisan ayında katılan ATAK helikopterli klip paylaşıldı.
  • ne zaman sinemalardaymış bu film? maşallah trailer gibi olmuş
  • dünya fani ölüm ani
  • İtalyan lisanslı Türkiye'de montajlanan bir helikopter için iyi reklam yaptılar. Aya'da dört şeritli yol geldi mi ''tamamdır'' bu iş.
  • Tayyip Erdoğan'ın değil , milletin jandarmasını , milletin askerini görmek istiyoruz. Bir iki çürük elma hariç , askerimiz bu milletin hizmetindedir ve bu çürükleri de içinden temizleyecektir. Askerimiz Gururumuzdur.
  • 1923 ü de bekliyoruz

Jandarma Genel Komutanlığı 179. kuruluş yıl dönümünü kutlamaya hazırlanırken, sosyal medya hesaplarından envantere Nisan ayında katılan ATAK helikopterli klip paylaşıldı.

"Havada, karada, ATAK'tayız" notuyla paylaşılan videoda, "1453 Fatih", "1299 Osman Gazi" ve "1071 Alparslan" isimleri verilen ATAK helikopterlerinin uçuş öncesi hazırlık ve hedefi tam isabetle vurduğu anlar yer aldı.

Klipte, uçuşa hazırlanan ATAK helikopterlerinin havacılık personeli tarafından selamlandığı da görülüyor.

Paylaşımda, "Sahip olduğumuz cesaret, şanlı tarihimizin mirası. ATAK'la daha da güçlüyüz. Jandarma 179 yıldır milletinin emrinde." mesajına da yer verildi.

ATAK helikopterleri, Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Kışlası'nda 19 Nisan'da düzenlenen törenle Jandarma Genel Komutanlığına teslim edilmişti.

Devlet arşivlerinde adına 1839'dan itibaren rastlanılan Jandarma Teşkilatı, 14 Haziran'da 179. kuruluş yıl dönümünü kutlayacak.

 

Jandarmadan 'ATAK' klibi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

bi adam ~ 4 yıl önce
ne zaman sinemalardaymış bu film? maşallah trailer gibi olmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
deeP Cycle ~ 4 yıl önce
dünya fani ölüm ani

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet ~ 4 yıl önce
İtalyan lisanslı Türkiye'de montajlanan bir helikopter için iyi reklam yaptılar. Aya'da dört şeritli yol geldi mi ''tamamdır'' bu iş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
devam ~ 4 yıl önce
Bir karikatür vardı. Teröristler iha dan kaçarken "ama motoru yerli değil" diyorlardı.
devam ~ 4 yıl önce
Bir karikatür vardı. Teröristler iha dan kaçarken "ama motoru yerli değil" diyorlardı.
Birisi ~ 4 yıl önce
Tayyip Erdoğan'ın değil , milletin jandarmasını , milletin askerini görmek istiyoruz. Bir iki çürük elma hariç , askerimiz bu milletin hizmetindedir ve bu çürükleri de içinden temizleyecektir. Askerimiz Gururumuzdur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sierra ~ 4 yıl önce
1923 ü de bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000