10 Ocak 2017, Salı 09:51:30

İzmir de karla mücadele ediyor

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda da karla mücadele devam ediyor.
  • ya 10 senedir havacılıktayım bi uçağın iptal olma olasılığı varsa olur kardeşim ben 10 yılda iptal olma olasılığı olupta uçan uçak görmedim!! ister hava şartları olsun ister teknik olsun farketmiyo. En o zaman uçak uçacakmış gibi yalandan check in yaptırmayın personele boş boşuna o kadar personel hazırlık yapıyor 2 saat sonra iptal haydii yolcuları bul dert anlat yok gitsin bagajını tekrar alsın bilet satışa gitsin uzun kuyruklar olsun bide araçlara yönlendir onları otele götür... Hem yolcuya hem personele eziyetten başka bişey değil!! havanın nasıl olacağı önceden belli o gün X2 belli... baştan iptal et işler vardiyalar uzamasın kimse gerilmesin!
  • CC rumuzlu kişinin mesajının ağır hakaret ve küfür çağrıştırıyor olmadı sebebi ile, tarafinizdan yayınlanmış olmasını kabul etmiyor, ilgili mesajın ve benzeri mesajların yayınlanırken dikkatli olunmasını bilgilerinize rica ediyorum.
  • Yer hizmetlerinin en kötüsü ödülünü almaya 1.sıradan aday, sadece torpille işe alan bu yüzden işten anlamayan ne kadar adam varsa bünyesine toplamış TGS'yi tebrik ediyoruz.
  • Sabahtan beri kac sefer rotarli veya iptal, olaganustu bir durum mu yok? Hadi len
  • massey ferguson olsa daha çabuk temizlerdi
  • denizi geçip bir kaşık suda boğuluyoruz her alanda.
  • ya kardeşim bu havalimanı sabahtan beri kapalı londra stansed uçuşu yolcularıyız siz hala adb açıkmış gibi haber yapıyorsunuz nasıl bir havacılık haber sitesidir bu
  • Kesin FETÖ yapmıştır
  • Milyonlarca dolar harcayıp havalimanı yapiyoruz.Adb hub olsun diye çalışıyoruz.sonuca bak ya.kardesim 5yilda bir kere Kar yagsada o Kar temizleme sisteminin en kralı kurulacak.bazen akıntıya kürek çekiyoruz diye tüm motivasyonun gidiyor ama ben bu havalimanını adam edicem
  • Sabah yolcuları aldık. Önce yarım saatte temizlenir dediler.Push back ve De-icing sırasına girdik. Kar temizleme aracı piste girdi dediler. Frenleme medium poor ve 30 mm kar vardı. Sürekli pistin açılma zamanı değişti. Daha sonra zaman veremiyoruz dediler. Yarım saat 2,5 saat olunca ve açılma zamanı verilemeyince neredeyse tüm uçuşlar iptal oldu. Hep beraber Düşünelim. ADBmeydanında bir tane temizleme aracı varmış. Kar temizleme bıçağının genişliği 4 metre diyelim. Pistin genişliği 45 metre. Uzunluk ise yaklaşık 3 km. Yani pisti temizlemek için 11 kez gidip gelmesi lazım. Bunu 3 km ile çarparsak 33 km yapar. Bu da 30 km hızla yaklaşık 1 saat yapar. Buna taksi yolları ve apronlar dahil değil. Tabi bir de karın yağmaması lazım. Sizce bu pist açılır mı ?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda da karla mücadele devam ediyor.

Kar yağışının çok etkili yaşanmadığı İzmir'de biri traktör iki kar küreme aracı ile apron kardan temizlenirken, şu ana kadar olağanüstü bir durumun yaşanmadığı öğrenildi.

İzmir de karla mücadele ediyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

havacı ~ 5 yıl önce
ya 10 senedir havacılıktayım bi uçağın iptal olma olasılığı varsa olur kardeşim ben 10 yılda iptal olma olasılığı olupta uçan uçak görmedim!! ister hava şartları olsun ister teknik olsun farketmiyo. En o zaman uçak uçacakmış gibi yalandan check in yaptırmayın personele boş boşuna o kadar personel hazırlık yapıyor 2 saat sonra iptal haydii yolcuları bul dert anlat yok gitsin bagajını tekrar alsın bilet satışa gitsin uzun kuyruklar olsun bide araçlara yönlendir onları otele götür... Hem yolcuya hem personele eziyetten başka bişey değil!! havanın nasıl olacağı önceden belli o gün X2 belli... baştan iptal et işler vardiyalar uzamasın kimse gerilmesin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A320 ~ 5 yıl önce
CC rumuzlu kişinin mesajının ağır hakaret ve küfür çağrıştırıyor olmadı sebebi ile, tarafinizdan yayınlanmış olmasını kabul etmiyor, ilgili mesajın ve benzeri mesajların yayınlanırken dikkatli olunmasını bilgilerinize rica ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cc ~ 5 yıl önce
Yorumlarımda hiç hakaret çağrıştıran bir yorum da Yok kastımda Yok. Her daim devlet büyüklerine, devletin organlarının yaptıklarına nefret söylemleri olunca öyle bir cevap verdim. Lütfen cevabımı hakaret olarak algılamayın,
torpil ~ 5 yıl önce
Yer hizmetlerinin en kötüsü ödülünü almaya 1.sıradan aday, sadece torpille işe alan bu yüzden işten anlamayan ne kadar adam varsa bünyesine toplamış TGS'yi tebrik ediyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yok ~ 5 yıl önce
Tgs kadar taş düşsün başınıza ne alaka şimdi adb ye kar yağmasıyla?
Habere bak cay demle ~ 5 yıl önce
Sabahtan beri kac sefer rotarli veya iptal, olaganustu bir durum mu yok? Hadi len

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ferguson ~ 5 yıl önce
massey ferguson olsa daha çabuk temizlerdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tiracikomik ~ 5 yıl önce
denizi geçip bir kaşık suda boğuluyoruz her alanda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fırt ~ 5 yıl önce
ya kardeşim bu havalimanı sabahtan beri kapalı londra stansed uçuşu yolcularıyız siz hala adb açıkmış gibi haber yapıyorsunuz nasıl bir havacılık haber sitesidir bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Üseyin ~ 5 yıl önce
Kesin FETÖ yapmıştır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mesut ~ 5 yıl önce
Milyonlarca dolar harcayıp havalimanı yapiyoruz.Adb hub olsun diye çalışıyoruz.sonuca bak ya.kardesim 5yilda bir kere Kar yagsada o Kar temizleme sisteminin en kralı kurulacak.bazen akıntıya kürek çekiyoruz diye tüm motivasyonun gidiyor ama ben bu havalimanını adam edicem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kpt ~ 5 yıl önce
Sabah yolcuları aldık. Önce yarım saatte temizlenir dediler.Push back ve De-icing sırasına girdik. Kar temizleme aracı piste girdi dediler. Frenleme medium poor ve 30 mm kar vardı. Sürekli pistin açılma zamanı değişti. Daha sonra zaman veremiyoruz dediler. Yarım saat 2,5 saat olunca ve açılma zamanı verilemeyince neredeyse tüm uçuşlar iptal oldu. Hep beraber Düşünelim. ADBmeydanında bir tane temizleme aracı varmış. Kar temizleme bıçağının genişliği 4 metre diyelim. Pistin genişliği 45 metre. Uzunluk ise yaklaşık 3 km. Yani pisti temizlemek için 11 kez gidip gelmesi lazım. Bunu 3 km ile çarparsak 33 km yapar. Bu da 30 km hızla yaklaşık 1 saat yapar. Buna taksi yolları ve apronlar dahil değil. Tabi bir de karın yağmaması lazım. Sizce bu pist açılır mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kptt ~ 5 yıl önce
haklısın ammaaa kime ne anlatıyon kaptan ? derdini marko paşaya anlatsan belki anlar. her taraf kokuşmuş, düşünmek denen şey öcü olmuş adeta melmekette

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000