27 Ekim 2018, Cumartesi 15:17:05

İşte yeni havalimanında açılış öncesi son görüntüler

29 Ekim Pazartesi günü açılışı yapılacak İstanbul Yeni Havalimanı'nda açılış öncesi son görüntülere AirportHaber ulaştı.
  • tam ülkemize yakışan dünya sıralamasına giren bir havaalanı.emeği geçen herkese teşekkur etmemiz gerekir.Ataturk hava limanının yerine yapıldığı için adınında yine Ataturk hava limanı olması tabiki en buyuk temennimiz.yapılan her zaman iyidir buda ülkeye dünyayya hizmet edecek bir liman bundan bir fesatça anlamlar çıkarmanın hiç manası yok.hava limanları en buyuk istihdam alanıdır ancak bunu idrak edememiş işe siyaset bulaştırmaya çalışan dar kafalı insanlar var.onlara at gözlüklerini çıkarmalarını tavsiye ederim.bu tip yatırımlara teşekkur etmemiz gerekirken hala uygunsuz laflar ediliyor yazık.
  • Bi yerimizde patlayacak gibi bu havalimanı ama hadi hayırlısı
  • Yolu çevre düzenlemesi metrosu olmayan bir havalimanı hatta bitmiş terminal binasının parke taşları bile doğru düzgün değilken,dünyanın en büyüğü yüzyılın eseri die açılcak bir yerde müşteri şikayet leri kanımca çok fazla olacak. İyi kötü nam salmış THY markası zarar görecek .Gayet güzel işleyen bir Ahl varken böyle bir havalimanı atıl duruma düşürmek çok üZücü.Keşke 3.ek bir havalimanı olarak yapılsaydı
  • ATATÜRK HAVALİMANI ❤️
  • ATATÜRK'ü SİLDİLER YA HAVALİMANI'NDAN ONUN ZAFERİNDEN.. BAKSEDİYOR RTE
  • Gercekten bu bir zafer anıtı bekliyoruzzzzz cok şükür
  • Hayırlı olsun.
  • Ye benziyor.
  • Ulastiginiz ilk görüntülerde ne nar anlayamadik. 2 tane Istanbul yazisi ve program icin hazirlanan sahne. Ne var bunda
  • 29 Ekimin devriminin karşısına beton koyarak kendini tatmin etmeye çalışan yüzde 50, padişahınız artık size para yediremeyecek, tekrar dönmeye hazır mısınız?

29 Ekim Pazartesi günü açılışı yapılacak İstanbul Yeni Havalimanı'nda açılış öncesi son görüntülere AirportHaber ulaştı.

Açılışı yapacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanı sıra bir çok devlet başkanı ve ülke temsilcisinin katılacağı İstanbul Yeni Havalimanı'nda açılış çalışmaları hummalı şekilde devam ediyor. Türkiye tarihinin en büyük projelerinden biri olan yeni havalimanında terminal içi görüntüler de yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

İşte açılış çalışmaları ve terminal içinden görüntüler:

İşte yeni havalimanında açılış öncesi son görüntüler

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

havacı ~ 4 yıl önce
tam ülkemize yakışan dünya sıralamasına giren bir havaalanı.emeği geçen herkese teşekkur etmemiz gerekir.Ataturk hava limanının yerine yapıldığı için adınında yine Ataturk hava limanı olması tabiki en buyuk temennimiz.yapılan her zaman iyidir buda ülkeye dünyayya hizmet edecek bir liman bundan bir fesatça anlamlar çıkarmanın hiç manası yok.hava limanları en buyuk istihdam alanıdır ancak bunu idrak edememiş işe siyaset bulaştırmaya çalışan dar kafalı insanlar var.onlara at gözlüklerini çıkarmalarını tavsiye ederim.bu tip yatırımlara teşekkur etmemiz gerekirken hala uygunsuz laflar ediliyor yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık ~ 4 yıl önce
Bi yerimizde patlayacak gibi bu havalimanı ama hadi hayırlısı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgs ~ 4 yıl önce
al benden de o kadar
Isl ~ 4 yıl önce
Yolu çevre düzenlemesi metrosu olmayan bir havalimanı hatta bitmiş terminal binasının parke taşları bile doğru düzgün değilken,dünyanın en büyüğü yüzyılın eseri die açılcak bir yerde müşteri şikayet leri kanımca çok fazla olacak. İyi kötü nam salmış THY markası zarar görecek .Gayet güzel işleyen bir Ahl varken böyle bir havalimanı atıl duruma düşürmek çok üZücü.Keşke 3.ek bir havalimanı olarak yapılsaydı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MKA ~ 4 yıl önce
ATATÜRK HAVALİMANI ❤️

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tk1923 ~ 4 yıl önce
ATATÜRK'ü SİLDİLER YA HAVALİMANI'NDAN ONUN ZAFERİNDEN.. BAKSEDİYOR RTE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Www ~ 4 yıl önce
Gercekten bu bir zafer anıtı bekliyoruzzzzz cok şükür

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezil olucaz ~ 4 yıl önce
Tam taşınmadan sonra rezil olucaz dünyaya
rezil mi olucaz ~ 4 yıl önce
rezil olacağız diyen arkadaş yüzde yüz eminim rezil olunsa kesinlikle mutlu olacaksın. ancak bu projeler senin kavrayabileceğin projeler değil
Tgs ~ 4 yıl önce
Kına yakarsin
Receculara ~ 4 yıl önce
Biz rezil olmayacağız. Siz rececular rezil olacaksınız
qr ~ 4 yıl önce
Hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AVM ~ 4 yıl önce
Ye benziyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 4 yıl önce
Ulastiginiz ilk görüntülerde ne nar anlayamadik. 2 tane Istanbul yazisi ve program icin hazirlanan sahne. Ne var bunda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komedi ~ 4 yıl önce
29 Ekimin devriminin karşısına beton koyarak kendini tatmin etmeye çalışan yüzde 50, padişahınız artık size para yediremeyecek, tekrar dönmeye hazır mısınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000