14 Ağustos 2022, Pazar 17:05:53

İstanbul'da RedBull Uçuş Günü Heyecanı

Havacılık tarihinin en eğlenceli etkinliği Red Bull Uçuş Günü, Caddebostan Sahili'nde yoğun katılımla gerçekleştirildi.
  • Hayret bademler rahatsız olup şikayet etmediler mi? Ama bu çağdaş ve demokratik bir gösteri. Sizi rahatsız etmesi lazımdı

Havacılık tarihinin en eğlenceli etkinliği Red Bull Uçuş Günü, Caddebostan Sahili'nde yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Pandemi sebebiyle iki yıl ara verilen Red Bull Uçuş Günü,  İBB’nin destekleriyle bugün Caddebostan Sahilinde yeniden düzenlendi. İnsan gücüne dayalı araçlar, rampadan atlayarak gökyüzünde süzüldü.

200 bini aşkın kişinin takip ettiği Red Bull Uçuş Günü'nde 30 takım yarıştı. Birbirinden fantastik uçuş araçlarıyla uçma hayalini gerçekleştiren takımlar, ilginç kostüm ve gösterileriyle Red Bull Uçuş Günü jürisini etkilemeye çalıştı. İstanbul'u uçuş moduna alan Red Bull Uçuş Günü’nde dünyanın en önemli akrobasi pilotlarından Red Bull sporcusu Dario Costa da izleyicilere unutulmaz bir gösteri sundu.

Jüri koltuğunda ünlüler yer aldı

2019’un ardından bir kez daha Caddebostan Sahili’nde gerçekleştirilen Red Bull Uçuş Günü’nün jüri koltuğunda birbirinden ünlü isimler yer aldı. 30 takımın yarıştığı organizasyonun jüri koltuğunda Müge Boz, Caner Erdeniz, Ogeday Girişken, Aslı Bekiroğlu, Mervan Tepelioğlu, Yağmur Sarıoğlu, Kerem Gök, Muhammed Yılmaz, Doğan Kabak, Kerem Alan ve Kamufle oturdu. Red Bull sporcuları Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü, Deniz Öncü, Bora Altıntaş, Berke Dikişçoğlu, Hazal Nehir, Kübra Dağlı ve Ali Türkkan ile Onaranlar Kulübü kurucularından Doğukan Güngör ve Ufuk Emin Alengin de Red Bull Uçuş Günü’ne jüri olarak katıldı.

İstanbul'da RedBull Uçuş Günü Heyecanı

Facebook Yorum

Yorumlar

Hayret ~ 2 ay önce
Hayret bademler rahatsız olup şikayet etmediler mi? Ama bu çağdaş ve demokratik bir gösteri. Sizi rahatsız etmesi lazımdı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000