13 Nisan 2019, Cumartesi 23:17:42

İstanbul Havalimanı'nda uçaklar iniş kuyruğuna girdi

İstanbul hava sahası üzerinde etkili olan elektrik yüklü bulutlar hava trafiğinde aksamalara neden oldu.
  • SAW da trafik çok az İHL gereksizdi zaten.
  • GİDECEM BURALARDAN KAYSERİYE YERLEŞİP BALIK TUTACAĞIM. GEL KEYFİM GELL
  • ahl'de kule off mu , opr. yok mu , kargo ve vip uçakları yok mu , ekipman yok mu
  • AHL Yİ KİM KAPATDI NEDEN KAPATDI KİM YAPTI NE OLDU DÜNYANIN EN İYİ ÇALIŞAN HAVALİMANI NEDEN KAPANDI AKLI SELİM DÜŞÜNÜN BİRAZ ARAŞDIRIN AHL NİN ACİLEN AÇILMASI GEREKİR ACİLEN İNANIN BU YENİ HAVALİMANI THY Yİ BATIRACAK
  • Cengiz yaşadı .Yeni havaalanı işi çıkıyor.
  • ah ah sakalımız yok ki dinleyen olsun biz zamanında çok çooook dedik bu bölgeye havalimanı yapılmasın diye başka bölgelere yapılsın diye çok dedik hatay havalimanı olayına dönmesin istedik ama birileri bizi hain dedi kıskanıyolar dedi noldu şimdi daha nisan ayında böyle dün akşam ki limandan ayrılırken ki sis yoğunluğunu söylemiyorum bile varın düşünün kışın ne yapcaksınız yeşilköyde 2 damla yağmur 1 rüzgar oldumu uçaklara havada boğaz turu yaptırıyodunuz 1 kar yağdı mı pisti kapatıyodunuz şimdi bu limanda kışın yaşayında görün o karlar yüzünden yol kapandığında yolcular otele evine gidemediğinde çalışan personeller kardan 16-24 saat eve gitmeden çalıştığında göreceğiz sizi biz o kadar söyledik dinlemediniz bundan sonra herşey müstehaktır artık size
  • Atatürk havalimanı yerine İstanbul havalimanı, önemli olan Atatürk ismimin yok olması. Uçaklar inebilmiş, havada kalmış, yolcular rezil olmuş, bunlar önemli değil. Mesele başka mesele.
  • Bu daha başlangıç...
  • Saw’da herhangi bir sorun yok iken burada bu sorunun kaynaginin ne oldugunu ancak kor sagir ve dilsizlere anlatmak gerekir.
  • Hiçbir altyapısı hazır olmayan havalimanını açtınız. IT bitmiş durumda, uçak çağırma sistemleri çalışmıyor, şut altı patladı, otopark turnikeleri bile arıza veriyor. Tek olumlu şey, yetersiz cafe restaurantlarda yiyecek var. çalışana eziyet çektiren havalimanı olarak ünlendi İga.

İstanbul hava sahası üzerinde etkili olan elektrik yüklü bulutlar hava trafiğinde aksamalara neden oldu. 

Bu akşam saatlerinde etkili olan yağış ve rüzgar İstanbul Havalimanı'nda hava trafiğini aksattı. İstanbul Havalimanı'na inmek için yaklaşan uçaklar Tekirdağ üzerinde beklemeye alındı. 

Bu sırada İstanbul Havalimanı'na paralel inişler de iptal olduğu için uçaklar iniş için kuyruğa girdi. Bazı uçakların yakıt kritiğine girerek iniş önceliği talep ettiği ve öncelik alarak iniş yaptığı öğrenildi.İstanbul Havalimanı'nda uçaklar iniş kuyruğuna girdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (81)

murat sarı ~ 5 ay önce
SAW da trafik çok az İHL gereksizdi zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK F/O ~ 5 ay önce
GİDECEM BURALARDAN KAYSERİYE YERLEŞİP BALIK TUTACAĞIM. GEL KEYFİM GELL

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çünkü'ye ~ 5 ay önce
ahl'de kule off mu , opr. yok mu , kargo ve vip uçakları yok mu , ekipman yok mu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hmmm ~ 5 ay önce
Gecis donemlerinde ekipman ve personel bulundur her ihtimale karsi.Simdiye dek oyle oldu.Muhtemelen sinirli (noktali harfleri noktasiz oku) bir sure icindir.O sinirli surenin ne oldugunu da biz bilemeyiz.Yani dun ucaklar Atatürk hava limanina yonlendirilseydi diyen arkasa cevaben yazmistim o yorumu.Iyi de nereye kadar ? Her kotu havada Atatürk'e yonlendirilecekse ne diye onca masraf yapildi ? Arkadasin onerisinin anlami operasyon Atatürk havalimanina kaydirilsin demek oluyor.Bir kere de yormadan anlasaniz olmaz mi ?
BENDEN DİNLEYİN ~ 5 ay önce
AHL Yİ KİM KAPATDI NEDEN KAPATDI KİM YAPTI NE OLDU DÜNYANIN EN İYİ ÇALIŞAN HAVALİMANI NEDEN KAPANDI AKLI SELİM DÜŞÜNÜN BİRAZ ARAŞDIRIN AHL NİN ACİLEN AÇILMASI GEREKİR ACİLEN İNANIN BU YENİ HAVALİMANI THY Yİ BATIRACAK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yenisi yapılsın ~ 5 ay önce
Cengiz yaşadı .Yeni havaalanı işi çıkıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
başkan ~ 5 ay önce
ah ah sakalımız yok ki dinleyen olsun biz zamanında çok çooook dedik bu bölgeye havalimanı yapılmasın diye başka bölgelere yapılsın diye çok dedik hatay havalimanı olayına dönmesin istedik ama birileri bizi hain dedi kıskanıyolar dedi noldu şimdi daha nisan ayında böyle dün akşam ki limandan ayrılırken ki sis yoğunluğunu söylemiyorum bile varın düşünün kışın ne yapcaksınız yeşilköyde 2 damla yağmur 1 rüzgar oldumu uçaklara havada boğaz turu yaptırıyodunuz 1 kar yağdı mı pisti kapatıyodunuz şimdi bu limanda kışın yaşayında görün o karlar yüzünden yol kapandığında yolcular otele evine gidemediğinde çalışan personeller kardan 16-24 saat eve gitmeden çalıştığında göreceğiz sizi biz o kadar söyledik dinlemediniz bundan sonra herşey müstehaktır artık size

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mhtn ~ 5 ay önce
istanbulu erzurumla falan mı karıştırdın ne yaptın sen ya, ne karı, ne yol kapanmasından bahsediyon sen. İstanbulda kar yüzünden kapanan yolu hangi devirde gördün sen. İstanbul havalimanının pistlerinin nasıl yapıldığından bile haberin yok, o pistlerin kar tutma olasılığı yok.
veli ~ 5 ay önce
havalimanının oldugu bölgede yaşam alani yok yakında olan bölgede yaşayanlara sor bakalim kişin nasil oluyomuş dağlarin ortasina havalimani yapmişlar yoluda parayla şaka gibi
Yolcu ~ 5 ay önce
Atatürk havalimanı yerine İstanbul havalimanı, önemli olan Atatürk ismimin yok olması. Uçaklar inebilmiş, havada kalmış, yolcular rezil olmuş, bunlar önemli değil. Mesele başka mesele.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
162 ~ 5 ay önce
Bu daha başlangıç...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mxp ve Tlv pas gecti ~ 5 ay önce
Saw’da herhangi bir sorun yok iken burada bu sorunun kaynaginin ne oldugunu ancak kor sagir ve dilsizlere anlatmak gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Iga ~ 5 ay önce
Hiçbir altyapısı hazır olmayan havalimanını açtınız. IT bitmiş durumda, uçak çağırma sistemleri çalışmıyor, şut altı patladı, otopark turnikeleri bile arıza veriyor. Tek olumlu şey, yetersiz cafe restaurantlarda yiyecek var. çalışana eziyet çektiren havalimanı olarak ünlendi İga.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000