28 Mart 2021, Pazar 09:54:08

İstanbul Havalimanı'nda 6 milyonluk operasyon

Mısır'dan İstanbul Havalimanı'na gelen 4 şüphelinin kaçak yollarla kanser ve koronavirüs ilacı getirdikleri tespit edildi.
  • Bide şu kindar ve dindar, pudra şekeri bağımlısı danışmanların mal varlığı incelemesi başlatılsa. Madem bu kadar hassas bir devletimiz var kaçakçılığa ve sahtekarlığa karşı gerkeni bir yapsında ebesinin nikahını görsün o polis ve savcılar.
  • Dunyanin hic bir tarafinda cikista bizim gunrukculer hickimse bizi karsilamiyor, sen git ilkonce ulke icindeki mikyar dolar yolsuzluklari duzelt

Mısır'dan İstanbul Havalimanı'na gelen 4 şüphelinin kaçak yollarla kanser ve koronavirüs ilacı getirdikleri tespit edildi. 4 şüpheli gözaltına alınırken piyasa değeri 6 milyon TL olan ilaçlara el konuldu.

Kahire’den İstanbul Havalimanı’na gelen uçaktan inen yolcular arasında davranışlarından şüphe edilen 4'ü takibe alındı. Bir süre izlenen yolcular X-ray cihazına geldi. Valizlerin kontrolleri yapıldığı sırada ekipler harekete geçti.

Açılan valizlerden 3 bin 500 paket koronavirüs ve kanser ilacı çıktı. 4 yolcu da polis merkezine götürüldü. (Cnn Türk)

İstanbul Havalimanı'nda 6 milyonluk operasyon

Facebook Yorum

Yorumlar

Kpt ~ 2 yıl önce
Bide şu kindar ve dindar, pudra şekeri bağımlısı danışmanların mal varlığı incelemesi başlatılsa. Madem bu kadar hassas bir devletimiz var kaçakçılığa ve sahtekarlığa karşı gerkeni bir yapsında ebesinin nikahını görsün o polis ve savcılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yok ~ 2 yıl önce
Dunyanin hic bir tarafinda cikista bizim gunrukculer hickimse bizi karsilamiyor, sen git ilkonce ulke icindeki mikyar dolar yolsuzluklari duzelt

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000