20 Mayıs 2019, Pazartesi 13:30:09

İstanbul Havalimanı'na uluslarası ödül

İstanbul Havalimanı, dünyada turizm sektörünün en prestijli yayınlarından Global Traveler'ın Leisure Lifestyle ödüllerinde ‘Üstün Yenilik’ kategorisinde ‘Özel Başarı Ödülü’ne layık görüldü.
  • Bu sabah yolcu olarak geldim. Hızlı adımlar ile havalimanından çıkmam 30 dakikamı aldı. Valizim de yoktu. Şunu anladım VERİM, KULLANIŞLILIKLIK, MİMARİ ,ZAMAN HESAPLAMASI , YOLCU MEMNUNİYETİ vs vs hiç bu inşaat yapılırken gözönüne alınmamış. Bakın eleştirmiyorum sonuna kadar da hükümetçiyim ama Reis baştan savma yapmışlar seni de kandırmışlar bunu bil... belki de biliyorsundur :(
  • Bir ödülde benden, pushback yapan uçağın arkasından follow me arabasıyla geçen personele gelsin... Yılın en cesur AirsideOps uzman yardımcısı :)))
  • Müşteri memnuniyetiymiş önce personeli memnun etsinler kimse hakkını helal etmiyor
  • Daha ortada ulasim yok Taksi yarim saat Fiyat ates pahası, lobicilikle ödül al, kimse inanmaz kimse alkislamaz
  • ısmarlama odul bunlar. 5 liraya tahtakalede yaptirirsin aynisini.
  • E5 SEFAKÖY METRO ? NE ZAMAN AÇILACAK ??????
  • Heee heee
  • Hayır rakam yüksek değilse biz de alalım sitenin otopark ı için.
  • Müşteri memnuniyetinin en büyük ÖDÜL olduğunu anladığımız zaman ADAM oluruz...

İstanbul Havalimanı, dünyada turizm sektörünün en prestijli yayınlarından Global Traveler'ın Leisure Lifestyle ödüllerinde ‘Üstün Yenilik’ kategorisinde ‘Özel Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Türkiye’nin dünyaya açılan yeni kapısı İstanbul Havalimanı, ABD merkezli küresel erişimi olan; sık seyahat eden, lüks tüketim yapan, premium yolculuk ve konaklama fırsatlarını deneyimleyen tüketicilere ulaşan aylık seyahat dergisi Global Traveler tarafından ödüllendirildi. 16 Mayıs 2019 tarihinde Los Angeles’ta Sofitel West Hollywood Otel’de düzenlenen ödül töreninde İstanbul Havalimanı, 'Üstün Yenilik' kategorisinde Özel Başarı Ödülü’nün sahibi oldu. Ödülü İstanbul Havalimanı adına İGA Kurumsal İletişim Direktörü Gökhan Şengül aldı.

Global Traveler Ödülleri, diğer pek çok yayından farklı olarak okuyucuları tarafından oylanırken, İstanbul Havalimanı’nın ödül aldığı kategoriyi yayıncı, editörler, kurumsal danışma kurulu ve odak grupları belirledi. Global Traveler Dergisi ödül alacak markaları 1 Ekim 2018 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında okurlarına ulaştırdığı açık uçlu sorularla ve doğrudan e-posta anketi ile belirledi.

"İstanbul Havalimanı dünyaki diğer projeleri geride bıraktı”

Global Traveler Dergisi’nin düzenlemiş olduğu geceye katılan ve ödülü kabul eden İGA Kurumsal İletişim Direktörü Gökhan Şengül, Türkiye’ye uluslararası bir ödül kazandırdıkları için büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek şunları söyledi: “İstanbul Havalimanı, özgün mimarisiyle, kule tasarımıyla ve en önemlisi ortaya koymuş olduğu sosyal sorumluluk projeleriyle pek çok kez ödüle layık görüldü. ABD’nin en çok okunan dergileri arasında yer alan Global Traveler tarafından böylesi itibarlı bir ödüle hak kazanmak gurur verici. Diğer yandan, yenilikçilik kategorisinde bir ödül almak, havalimanımızın bu alanda ortaya koyduğu farkın da tescili niteliğinde. Geçtiğimiz yıl Singapur’un Changi Havalimanı’nın layık görüldüğü bu değerli ödüle, dünyadaki pek çok projeyi geride bırakarak erişmemiz işimizi ne denli doğru yaptığımızın da bir göstergesi. Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olan İstanbul Havalimanı yolculuk deneyimi ve hizmet anlayışıyla ilerleyen dönemde daha bir çok ödüle layık görülecektir.”

Amerika Birleşik Devletleri’nin en çok okunan dergileri arasında gösterilen Global Traveler Dergisi aylık yaklaşık 300 bin okuyucuya ulaşıyor. Okuyucularını dünya genelinde premium kabin, havayolları ve konaklama hizmetleri ile buluşturan dergi, üst düzey yönetici, girişimci ve iş adamları tarafından da takip ediliyor. İstanbul Havalimanı’nın ödül aldığı kategorinin kriterleri arasında inovasyon, çevresel inisiyatifler ve topluluk tanıtımındaki liderlik etkisi yer alıyor.

İstanbul Havalimanı'na uluslarası ödül

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Bu sabah ~ 3 ay önce
Bu sabah yolcu olarak geldim. Hızlı adımlar ile havalimanından çıkmam 30 dakikamı aldı. Valizim de yoktu. Şunu anladım VERİM, KULLANIŞLILIKLIK, MİMARİ ,ZAMAN HESAPLAMASI , YOLCU MEMNUNİYETİ vs vs hiç bu inşaat yapılırken gözönüne alınmamış. Bakın eleştirmiyorum sonuna kadar da hükümetçiyim ama Reis baştan savma yapmışlar seni de kandırmışlar bunu bil... belki de biliyorsundur :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sahil ~ 3 ay önce
Bir ödülde benden, pushback yapan uçağın arkasından follow me arabasıyla geçen personele gelsin... Yılın en cesur AirsideOps uzman yardımcısı :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Wanted ~ 3 ay önce
Müşteri memnuniyetiymiş önce personeli memnun etsinler kimse hakkını helal etmiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Orhan ~ 3 ay önce
Daha ortada ulasim yok Taksi yarim saat Fiyat ates pahası, lobicilikle ödül al, kimse inanmaz kimse alkislamaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Postabasi ~ 3 ay önce
ısmarlama odul bunlar. 5 liraya tahtakalede yaptirirsin aynisini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vah vah ~ 3 ay önce
Bilememişler ya senin beğenemiyeceğini kusurlarına bakma
E5 SEFAKÖY METRO ? ~ 3 ay önce
E5 SEFAKÖY METRO ? NE ZAMAN AÇILACAK ??????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kahn ~ 3 ay önce
VAVV HANGİ!!!? Özelliği bu ödüle layık buldular. Acaba bizle alaymi ediyorlar henüz ulaşım için raylı sistemi bile yok bir sürü eksikle ALEL ACELE ACİLAN HAVA LİMANI
Yavvvv ~ 3 ay önce
Heee heee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yaw ~ 3 ay önce
Yaptık oldu kardeşim bu kadar basit. Kabullenin artık. :):):)
Olmadı hacı olmadı ~ 3 ay önce
Olmadığını kış gelince rezil rüsvay olunca anlarsınız
Kaç para verdiniz bu ödüle ~ 3 ay önce
Hayır rakam yüksek değilse biz de alalım sitenin otopark ı için.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYhan ~ 3 ay önce
Müşteri memnuniyetinin en büyük ÖDÜL olduğunu anladığımız zaman ADAM oluruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlgili ~ 3 ay önce
Sen olamazsın
AcademiliCocuk ~ 3 ay önce
Ben oluru

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000