09 Ocak 2019, Çarşamba 09:10:10

İstanbul Havalimanı'na dev markalar geliyor

Dünyanın en büyük aktarma merkezlerinden biri olacak İstanbul Havalimanı dev moda markalarını da cezbetti. 59 yabancı markanın yer alacağı alanda Fransız moda markası Christian Dior en büyük mağazalarından birini açacak
  • Türkiye'nin önde gelen moda markaları da havalimanında yerini alacak: ... Pierre Cardin, US Polo, Cacharel gibi!
  • Hepsi iflas. Arkadas sen herhangi bir havalimaninda, "Dior, Prada, Hermes" ten alisveris yapan birisini gordun mu? Simit Sarayi'na devam.
  • iki haber yanda inşaatı yapmaları gerekenlerin hisse devri haberi varken, gerçekten komik.
  • Niyet belli,dört saat önce gelinmesi isteniyor ki yolcu 4 saat pariste yaşıyor gibi harcama yapsın.Ankara zaten kısada ,bodrum arabayla 7-8 h de gidersin .İsl ye gel 1h,bekle 4h,uçuş 1h (zamanında kalkarsa ) ,alandan çık bodrum 1h oldumu toplam 7 saat ,arabanla git aynı süre üstelik araban bodrumda emrinde Tk nın meşhur transit yolcularını ,tk ya time table değiştirmeye zorlayıp 4 saat aktarmda bekletecegiz diyebilirler.Fakat yolcu kitlesi %90 alt gelirli ve damping yaparak (yabancının farkını türk yolcuya ödeten)yabancı transite ucuz olduğu için aktarmalı tk yı tercih ediyor .Bu imkanda yok olursa ne olacak.İnsAllah düşünmüşlerdir.
  • Hacıoğlu Lahmacun da istiyoruz ahahahalfdsojsfhaha
  • Toyzzshop eziklenmiş farklı gelir grubu diye ama gidin bi bakın fiyatlara louis vuitton töbe eder 40 cm etmeyen lego 750 lira büyük lego uzay gemisi alayım derseniz geçmiş olsun zaten
  • Sadece havalimanı,yol,köprü vs yapmakla hangi ülke ileri gitmiş? Hal ortada ekonomik olarak bitik durumdayız,dış borç,ithalat,döviz rekor kırıyor, sabah gibi iktidar borazancıları hala utanmadan sıkılmadan atıp tutuyorlar.

Dünyanın en büyük aktarma merkezlerinden biri olacak İstanbul Havalimanı dev moda markalarını da cezbetti. 59 yabancı markanın yer alacağı alanda Fransız moda markası Christian Dior en büyük mağazalarından birini açacak

Avrupa'nın en büyük lüks marka gruplarından LVMH'nin ana şirketlerinden Fransız moda ve kozmetik markası Christian Dior, dünyanın en büyük aktarma merkezlerinden biri haline gelecek İstanbul Havalimanı'na en büyük mağazalarından birini açmaya hazırlanıyor. Edinilen bilgilere göre, uzun zamandır görüşmelerini sürdüren ve sonunda el sıkışan marka, mayısta mağazanın kapılarını ziyaretçilere açacak. En yüksek satışlarını Japonya, Katar, Rusya ve Çin'e yapan markanın hedef kitlesi itibarıyla İstanbul Havalimanı'nı seçtiği belirtiliyor.

YERLİ VE YABANCILAR BİR ARADA

Christian Dior'un yanı sıra LVMH grubu içerisinde yer alan Louis Vuitton ile yine lüksün devlerinden Fransız Hermes ile Katarlı Mosafer de havalimanında mağaza açacak. Tabi sadece yabancı markalar değil Türkiye'nin önde gelen moda markaları da havalimanında yerini alacak. Vakko, Kemal Tanca, İpekyol, Brandy's, B&G Store, Pierre Cardin, US Polo, Cacharel'in yanı sıra kuyum tarafında Saat&Saat, Altınbaş mağazalarıyla ziyaretçileri karşılayacak. Havalimanında sadece lüks markalar olmayacak. LC Waikiki ve Toyzz Shop gibi mağazalar da farklı gelir gruplarından ziyaretçilerin beklentilerine cevap verecek.

GÖRÜŞMELER DEVAM EDIYOR

Duty Free bölgesinde 59'u yabancı olmak üzere 75 Türk ve yabancı markanın mağazası olacak. LVMH grubundan Givenchy, Marc Jacobs, Fendi'nin yanı sıra Burberry, Ermenegildo Zegna, Hugo Boss, Prada gibi dev moda markalarıyla da görüşmeler sürüyor. Havalimanında yolcuların uçuştan en az 4 saat önce gelip iyi vakit geçirebilecekleri bir alan yaratılacak. Kiralamalar tamamlandığında havalimanı mağazacılığın yeni merkezlerinden biri olacak. Dünyanın en büyük Duty Free işletmecisi Heinemann ile Unifree ortaklığı 55 bin metrekarelik alanda yerli markaların yanı sıra dünyaca ünlü markalar ve mağazalar 90 milyon ziyaretçi ile buluşacak.

32 BİN M2 YIYECEK ALANI

Havalimanına marka seçiminde seçici davranılıyor. Markaların tüketiciye vaadi, marka güçleri ve İstanbul Havalimanı'na getireceği pazarlama değerine bakılarak karar veriliyor. İstanbul Havalimanı'nda Türk ve dünya mutfaklarının en geniş ve lezzetli örneklerini tatma imkânı da olacak. Havalimanı 32 bin metrekarelik alanıyla dünyadaki birçok havalimanından daha büyük yiyecek ve içecek alanlarına sahip.

54 BİN METREKARE DUTY FREE ALANI

* Premium ve ana akım olmak üzere iki parçalı moda ve aksesuar alanları olacak ve bu alanların her biri 3 bin metrekare büyüklüğünde ve 25'er satış mağazasını bünyesinde bulunduracak.

* Saat, mücevher ve bijuteri bölümünde 3 bin metrekarelik alanda 30 mağazalık kiralanabilir alan yer alıyor.
* Çocuk giyimi için 3 satış alanından oluşan 300 metrekare büyüklüğünde bir alan alışverişseverlerin hizmetinde.
* Giden yolcu katında 39 bin 812, gelen yolcu katında 13 bin 998 metrekare duty free mağaza alanı bulunuyor.
* Ev tekstili ve aksesuvarları için 5 satış mağazası, 450 metrekarelik bir alan ile yolculara hizmet verecek. (Sabah)

İstanbul Havalimanı'na dev markalar geliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Airman ~ 4 yıl önce
Türkiye'nin önde gelen moda markaları da havalimanında yerini alacak: ... Pierre Cardin, US Polo, Cacharel gibi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yemezler ~ 4 yıl önce
Hepsi iflas. Arkadas sen herhangi bir havalimaninda, "Dior, Prada, Hermes" ten alisveris yapan birisini gordun mu? Simit Sarayi'na devam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ruhum fakir ~ 4 yıl önce
Business class uçuyosa neden yapmasın? Aynı yere giden uçağa 1000€ fazla veren adam neler yapmaz
komik ~ 4 yıl önce
iki haber yanda inşaatı yapmaları gerekenlerin hisse devri haberi varken, gerçekten komik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
4h ~ 4 yıl önce
Niyet belli,dört saat önce gelinmesi isteniyor ki yolcu 4 saat pariste yaşıyor gibi harcama yapsın.Ankara zaten kısada ,bodrum arabayla 7-8 h de gidersin .İsl ye gel 1h,bekle 4h,uçuş 1h (zamanında kalkarsa ) ,alandan çık bodrum 1h oldumu toplam 7 saat ,arabanla git aynı süre üstelik araban bodrumda emrinde Tk nın meşhur transit yolcularını ,tk ya time table değiştirmeye zorlayıp 4 saat aktarmda bekletecegiz diyebilirler.Fakat yolcu kitlesi %90 alt gelirli ve damping yaparak (yabancının farkını türk yolcuya ödeten)yabancı transite ucuz olduğu için aktarmalı tk yı tercih ediyor .Bu imkanda yok olursa ne olacak.İnsAllah düşünmüşlerdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fadime ~ 4 yıl önce
Hacıoğlu Lahmacun da istiyoruz ahahahalfdsojsfhaha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
W ~ 4 yıl önce
Toyzzshop eziklenmiş farklı gelir grubu diye ama gidin bi bakın fiyatlara louis vuitton töbe eder 40 cm etmeyen lego 750 lira büyük lego uzay gemisi alayım derseniz geçmiş olsun zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Palavra ~ 4 yıl önce
Sadece havalimanı,yol,köprü vs yapmakla hangi ülke ileri gitmiş? Hal ortada ekonomik olarak bitik durumdayız,dış borç,ithalat,döviz rekor kırıyor, sabah gibi iktidar borazancıları hala utanmadan sıkılmadan atıp tutuyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000