06 Aralık 2018, Perşembe 16:22:39

İstanbul Havalimanı'na 250 yeni işçi alındı

Arnavutköy Belediyesi-İGA işbirliğiyle İstanbul Yeni Havalimanına 250 işçi daha alındı.
  • Ahmet Haşim Baltacı başkanım bizim abimizdir. Bu yüzden kuruluşun adı ABİM DİR. Başkanım var ol çok yaşa. Başkan sayesinde Arnavutköyünüzde her eve iş aş eş girecek. Ocaklar tütecek çocuklar gülecek. Çok yaşa Arnavutköy çok yaşa Haşim Başkan.
  • Millet bahçesinde boş boş gezip milllet kiratanesinde kek yiyecegime gidip milyon dolarlık A380 B777 vs ucaklarda çalışıyorum ohh ve yandaş olmak ne güzel :)
  • Boş gezeceğine iga dan masş al .Bu iga denen kuruluş bu kafa ile işe alım yöntemi ile nasıl global oynamaya kalkışıyor .Güvenlik ,iş standartları vs hak getire olacak gözüküyor .Tav bunu kesinlikle yapmazdı
  • Her ilceye havalimani insaati. Issizlige son!
  • Çampi, çumpi, keko, çevo, genco, ergenus ne varsa doldurun içeri
  • KİMLERDEN BELLİ DEĞİL Mİ ???? :-))))
  • Sanki ihtiyarlar var gibi
  • Ustamı Başmüdür yapın İgaya dertler bitsin
  • Kanepe kumaşından elbise diktiren hanım kim acaba.

Arnavutköy Belediyesi-İGA işbirliğiyle İstanbul Yeni Havalimanına 250 işçi daha alındı.

8 yılda 24 bin vatandaşa çeşitli alanlarda hizmet veren Arnavutköy Belediyesi İstihdam Merkezi (ABİM), vatandaşlara iş imkanı sağlamaya devam ediyor. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın talimatıyla kurulan ve işçi ile işvereni bir araya getirerek istihdama katkı sağlayan ABİM, Arnavutköy’de işsizlik oranını en aza indirmeyi hedefliyor. Bu kapsamda düzenlenen toplu iş görüşmeleri ile vatandaşlar, özel sektördeki firmalarla bir araya gelerek kısa sürede çalışma imkanı buluyor. Son olarak İstanbul Havalimanı’nda çalıştırılmak için düzenlenen toplu iş görüşmesi ile 250 vatandaş iş sahibi oldu. Vatandaşlar verilen hizmetten dolayı memnun olduklarını dile getirdi.

“Güzel ve takdir edilecek bir çalışma”

İstihdam Merkezi sayesinde iş bulduğunu söyleyen Şeref Metin şunları söyledi: “Güzel ve takdir edilecek bir çalışma. Belediyemizin böyle sosyal hizmetlerde ön plana çıkması, insanlara öncülük etmesi güzel bir şey. Arnavutköy Belediyesi İstihdam Merkezi’ne başvurdum. İş başvurusu için bana mesaj geldi. Gelip başvurdum. Bu, iş arayanlar için bir kolaylık ve halk gözünde de Arnavutköy Belediyesi tarafından sunulan büyük bir hizmet. Belediye başkanımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.”

“Sokakta boş boş gezeceğimize bir yerde çalışmamız gerekir”

Arnavutköy Belediyesi tarafından gönderilen mesaj sayesinde iş başvurusundan haberdar olduğunu belirten 19 yaşındaki Yunus Emre Çağlar ise: “İşi olmayan insanlar için böyle bir şey yapmaları bence çok mantıklı. İnsanlar boş boş sokakta gezeceklerine birilerinin katkılarıyla bir yerde çalışmaları gerekir. İş sahibi olan kişi hem ailevi sorunlarını hem de psikolojik sorunlarını gidermiş olur. Bu sayede insanlar topluma kazanmış olur” diye konuştu. İstanbul Havalimanı'na 250 yeni işçi alındı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

ÇOK YAŞA ABİM ~ 7 ay önce
Ahmet Haşim Baltacı başkanım bizim abimizdir. Bu yüzden kuruluşun adı ABİM DİR. Başkanım var ol çok yaşa. Başkan sayesinde Arnavutköyünüzde her eve iş aş eş girecek. Ocaklar tütecek çocuklar gülecek. Çok yaşa Arnavutköy çok yaşa Haşim Başkan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boş gezen ~ 7 ay önce
Millet bahçesinde boş boş gezip milllet kiratanesinde kek yiyecegime gidip milyon dolarlık A380 B777 vs ucaklarda çalışıyorum ohh ve yandaş olmak ne güzel :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kurumsal ~ 7 ay önce
Boş gezeceğine iga dan masş al .Bu iga denen kuruluş bu kafa ile işe alım yöntemi ile nasıl global oynamaya kalkışıyor .Güvenlik ,iş standartları vs hak getire olacak gözüküyor .Tav bunu kesinlikle yapmazdı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yeni cozumler ~ 7 ay önce
Her ilceye havalimani insaati. Issizlige son!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doldurun barzoları ~ 7 ay önce
Çampi, çumpi, keko, çevo, genco, ergenus ne varsa doldurun içeri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İGAKEPE ~ 7 ay önce
KİMLERDEN BELLİ DEĞİL Mİ ???? :-))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsci ~ 7 ay önce
Sanki ihtiyarlar var gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Usta ~ 7 ay önce
Ustamı Başmüdür yapın İgaya dertler bitsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahahaha ~ 7 ay önce
Iga zorla açılalı daha 40 gün oldu ne zaman dertlenmişde çare aramaya başlamış. Ayrıca ustayı getirin başa iga nın bütün kurumları ile şirketi kötü etsin personelide delirtip ayaklandırsın. Ustanın ne başarısı varmış istasyon yönetiminde de igaya çare olacakmış. Sen uzatmaları oynuyorsun artık kabul et bunu... Işin bitti anla artık bunu.. Kendi kendine böyle yorumlar yapıp basit reklam işlerini bırak. Seninle sorundan huzursuzluktan başka birşey gelmez kuruma..
Sabri ~ 7 ay önce
Kanepe kumaşından elbise diktiren hanım kim acaba.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BHR ~ 7 ay önce
Zevk ve renk meselesi beyefendi.....
İlçe başk. ~ 7 ay önce
İlçe kdın kollarıdır

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000