27 Kasım 2020, Cuma 16:32:39

İstanbul Havalimanı zirveye çıktı

İstanbul Havalimanı, Avrupa Hava Seyrüsefer Güvenliği Örgütü'nün (EUROCONTROL) verilerine göre, 18-26 Kasım tarihleri arasında uçuş sayısı bakımından Avrupa'nın en çok seferinin yapıldığı havalimanı oldu.
  • Ne havalimaniymis arkadas yaa birakin yalan haberleei elbette bizde isteriz iyi olsun ama su donemde bile orayi boyle yuceltiyosunuz yaa ne diyim ben size IGA THY. ye en agir ucretleri sunuyo iga ulkeye zarardir uyguladigi ucretler yaptigi isler harcanan onca para olen okadar isci hic biri onemli deyil 3 5 ucusa ne guzel sozlerle deyimlerle acikliyosunuz tebrikler
  • “İYİ OLUR KENDİNDEN BİLİR, KÖTÜ OLUR BAŞKASINDAN BİLİR” İstanbul Havalimanı Avrupanın en çok sefer yapan havalimanı imiş. Bravo çok güzel, tebrikler... Virüs ülkelerin ve insanların hayatını allak bullak edince Mart ayında konuşulmaya başlayan, Nisan ve Mayıs aylarında ortaya çıkan haberler ile Çin’ den Trilyonlarca Dolar tazminat istenmesi gündeme geldi. İnanmaz iseniz, Çinden tazminat isteyen ülkeler diye araştırın bakın. Konunun bununla ne alakası var diye düşünüyorsanız, gidip bir zeka testi yaptırın. Almanya ülkesindeki vaka artışlardan Türkiye’ yi sorumlu tutuyor. Rusya keza vakalardaki artışın %90 nedeni Türkiye’ ye gidip gelenler ve tedbir alınmamasıdır dedi. Sezon başında Bakanlar Avrupa’ da kapı kapı dolaştırılıp ricacılık yaptı, bize seyahat engeli getirmeyin dedi. Şimdi de çıkmış Yeni Havalimanımız Avrupanın en çok çalışanı diyor, böbürleniyorsunuz. Eminiz öyledir. Bizim merak ettiğimiz, Uluslararası Mahkemelerde tıpkı Çin’ e açıldığı gibi davalar açılırsa ne yapacaksınız?
  • Pandemide kapalı o havalimanları kimi kandırıyorlar .madem öyle devletten niye işsizlik ödeneği alıyorlar
  • ama ordaki Arff devlette deyildir özeldedir bu olmaz dünyanın en büyük havalimanında en kıritik görevlerden birini yapan Arff teşkilatı özelde olmamalıdır bu konuyu devlet büyüklerimizin görmesi gerekmektedir Arff yerli ve milli olmalıdır nokta!!!
  • ...kovidleri etrafa. Bu devirde övünülecek bir bilgi mi bu?
  • Devam ?! Çıkmaz sokak ❌
  • Atesin lordlari her zaman gorevinin basinda 7/24 mesaidedir.
  • Dünyanın en büyük havalimanlarından biri yönetiliyor ama Hava Trafik Kontrolörleri özlük haklarından yoksun, üstelik dünyanın en ucuza çalışanlarından.
  • Beyaz filcilere, gezicilere kapak olsun.
  • vaka sayisida 30 binlere cikti bu sayede,yol gecen hani olduk hic bir onlem/kontrol yok.calisanlara yazik...

İstanbul Havalimanı, Avrupa Hava Seyrüsefer Güvenliği Örgütü'nün (EUROCONTROL) verilerine göre, 18-26 Kasım tarihleri arasında uçuş sayısı bakımından Avrupa'nın en çok seferinin yapıldığı havalimanı oldu.

İstanbul Havalimanı, son bir haftada uçuş sayısında Avrupa'nın en yoğun havalimanı oldu. EUROCONTROL verilerine göre 18-26 Kasım tarihleri arasında İstanbul Havalimanı'nda günlük ortalama 500'e yakın uçuş gerçekleşti.

Böylelikle İstanbul Havalimanı söz konusu tarihlerde, Amsterdam Schiphol, Frankfurt, Paris Charles de Gaulle, Madrid Barajas gibi Avrupa'nın önemli havalimanlarını geride bıraktı.

İstanbul Havalimanı'ndan 25 Kasım'da 505, 26 Kasım'da 494 sefer yapılırken, bugün ise uçuş sayısının 590 olması bekleniyor. Öte yandan bugün yapılacak 590 sefer ile birlikte 1 Haziran'dan sonraki yeni normalde en yüksek uçuş rakamına ulaşılması bekleniyor.

İstanbul Havalimanı zirveye çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Tgs kaego...... ~ 2 ay önce
Ne havalimaniymis arkadas yaa birakin yalan haberleei elbette bizde isteriz iyi olsun ama su donemde bile orayi boyle yuceltiyosunuz yaa ne diyim ben size IGA THY. ye en agir ucretleri sunuyo iga ulkeye zarardir uyguladigi ucretler yaptigi isler harcanan onca para olen okadar isci hic biri onemli deyil 3 5 ucusa ne guzel sozlerle deyimlerle acikliyosunuz tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atasözü ~ 2 ay önce
“İYİ OLUR KENDİNDEN BİLİR, KÖTÜ OLUR BAŞKASINDAN BİLİR” İstanbul Havalimanı Avrupanın en çok sefer yapan havalimanı imiş. Bravo çok güzel, tebrikler... Virüs ülkelerin ve insanların hayatını allak bullak edince Mart ayında konuşulmaya başlayan, Nisan ve Mayıs aylarında ortaya çıkan haberler ile Çin’ den Trilyonlarca Dolar tazminat istenmesi gündeme geldi. İnanmaz iseniz, Çinden tazminat isteyen ülkeler diye araştırın bakın. Konunun bununla ne alakası var diye düşünüyorsanız, gidip bir zeka testi yaptırın. Almanya ülkesindeki vaka artışlardan Türkiye’ yi sorumlu tutuyor. Rusya keza vakalardaki artışın %90 nedeni Türkiye’ ye gidip gelenler ve tedbir alınmamasıdır dedi. Sezon başında Bakanlar Avrupa’ da kapı kapı dolaştırılıp ricacılık yaptı, bize seyahat engeli getirmeyin dedi. Şimdi de çıkmış Yeni Havalimanımız Avrupanın en çok çalışanı diyor, böbürleniyorsunuz. Eminiz öyledir. Bizim merak ettiğimiz, Uluslararası Mahkemelerde tıpkı Çin’ e açıldığı gibi davalar açılırsa ne yapacaksınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bırakın bu işleri ~ 2 ay önce
Pandemide kapalı o havalimanları kimi kandırıyorlar .madem öyle devletten niye işsizlik ödeneği alıyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DHMİ ARFF ~ 2 ay önce
ama ordaki Arff devlette deyildir özeldedir bu olmaz dünyanın en büyük havalimanında en kıritik görevlerden birini yapan Arff teşkilatı özelde olmamalıdır bu konuyu devlet büyüklerimizin görmesi gerekmektedir Arff yerli ve milli olmalıdır nokta!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saçın... ~ 2 ay önce
...kovidleri etrafa. Bu devirde övünülecek bir bilgi mi bu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynen ~ 2 ay önce
Devam ?! Çıkmaz sokak ❌

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cafer ~ 2 ay önce
Atesin lordlari her zaman gorevinin basinda 7/24 mesaidedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler İst. ATC ~ 2 ay önce
Dünyanın en büyük havalimanlarından biri yönetiliyor ama Hava Trafik Kontrolörleri özlük haklarından yoksun, üstelik dünyanın en ucuza çalışanlarından.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kassız fo ~ 2 ay önce
Kim hakkını alıyor ki sen alasın
Samim ~ 2 ay önce
Bu ATC lerin hiç birisini samimi bulmuyorum. Hakkını alamayan herkes desteklenir ama ATC ler hariç. Düşmanlık değil, yaratılan antipati. O kadar kazalar yaşandı, sonunda canlar kaybedildi, işler kaybedildi, millet mesleğinden ekmeğinden oldu, delikanlı gibi birtanesi bile çıkıp “rapor edilmesine, bilgi verilmesine rağmen bildiğimizi okuduk, üstlerimize yalakalık ettik, iniş kalkış yönünü IST nin operasyonu etkilenmesin diye değiştirmedik bu olanlarda bizim de sorumluluğumuz var” demedi. Para istemeye gelince hep bir araya gelin. Menfaat denince arsızlık süper. İşe gelince, yok. Doğuya gitmem gençler gitsin, İstanbula gitmem iş çok fazla, Terminale gitmem risk çok fazla, Rabbena hep bena.
Hayda ~ 2 ay önce
Yeter kardeşim be yok paralar geliyor geri gidiyor, yok bilmem avrupalı atc ler şu kadar alıyor. Kimse şu ortamda size 20bintl maas vermez
cover ~ 2 ay önce
Beyaz filcilere, gezicilere kapak olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cover'a ~ 2 ay önce
gezici olmayanları da 18 yılda gayet güzel gördük !
cover ~ 2 ay önce
Bazıları pandemi nedeniyle oldu demiş ancak alakası yok. Virüs olmasaydı bile İstanbul Havalimanı bir numara olurdu. Konumu itibarıyla adet dünyanın merkezinde dersek yanlış olmaz. Çok akıllıca ve gerekli bir yatırımdı. Meyvelerini şimdiden veriyor.O yüzden herşeye muhalifleri çifte kapakla uğurluyoruz.
covid ~ 2 ay önce
vaka sayisida 30 binlere cikti bu sayede,yol gecen hani olduk hic bir onlem/kontrol yok.calisanlara yazik...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akilli ol ~ 2 ay önce
Önlemini kendin alaçaksin ilk önce

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000