11 Temmuz 2016, Pazartesi 16:32:45

İsrailliler'in gözdesi THY

2016 yılının ilk 5 ayında İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları, İsrail Ben Gurion Havalimanı’ndan en fazla uçulan hava limanları oldu.
  • EK,EY,QR vs tüm arap taşıyıcıların boykot edip TLV'ye ucmadıkları için olabilir mi acaba? TK dışında TLV'ye uçan müslüman pax operatoru yoktur. Kendi kendimizi sorgulamamız lazım.
  • katillere ucus yasaklansin.
  • one minute, eyyy israil...
  • İsraili devlet olarak tanıyan ilk ülke türkiye
  • Arkadaşlar, başta Thy olmak üzere tüm havayollarımız can çekişiyor, durum çok kötü... Bırakın milliyetini!!! Bu zamanda hangi havayolumuz ile kim uçarsa misafirperverlikte kusur etmemek lazım.. Şunu unutmayın ki ekonomik olarak güçlü değilseniz o beğenmediğiniz ülkelere el avuç açar bağımsızlığınız yerle bir olur... İşte o zaman utanın şimdi bizimle uçuyotlar diye değil!!
  • Bu mu sizin başarınız? Döl diye tabir edilen insanları uçurmak birisinin hoşuna gidiyor mu aceba? Üzüntü duyan insandan herşey beklenir ama.
  • bu seferler ne zaman başlayacak yeter artık istanbul eziyeti çektiğimiz benim yazlığım çeşme de tel aviv de doktorum her haftasonu sıkıldım artık atatürk aktarmalı çeşme den
  • katileri ucaklara almayin

2016 yılının ilk 5 ayında İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları, İsrail Ben Gurion Havalimanı’ndan en fazla uçulan hava limanları oldu.

İsrailliler'in Ben Gurion Havalimanı’ndan en çok THY ile yolculuk yaptığı ortaya çıktı.

Milli Havayolu THY yolu ile İstanbul'a uçan 483 bin yolcunun Ben Gurion Havalimanı’ndaki tüm uçuş hacmi içindeki oranı yüzde 8 olarak açıklandı. 2015 yılının aynı dönemine kıyasla yolcu sayısındaki artış yüzde 12.6 oranına yükseldi. Yolcuların çoğu istanbul'daki havalimanlarını tercih ediyor.

Özellikle Avrupa, Uzakdoğu ve Kuzey Amerika hedeflerine doğru transit geçiş olarak kullanan yolcular, ikinci sırada 477 bin yolcuyla New York'taki JFK ve Newark Havalimanlarını tercih ediyor. Üçüncü sırada ise, 378 bin yolcu ile Londra gelirken, dördüncü ve beşinci sırada ise Moskova ile Roma yer alıyor. (CNN Türk)

İsrailliler'in gözdesi THY

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Asıl Sebep ~ 4 yıl önce
EK,EY,QR vs tüm arap taşıyıcıların boykot edip TLV'ye ucmadıkları için olabilir mi acaba? TK dışında TLV'ye uçan müslüman pax operatoru yoktur. Kendi kendimizi sorgulamamız lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boykot israel ~ 4 yıl önce
katillere ucus yasaklansin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a. ~ 4 yıl önce
bir gun insallah o aciyi hisetcekler.
ne alakası var ~ 4 yıl önce
Sanki İsrail halkı Filistinlilerle savaşıyor! Anlamıyorum ki neden herkes politikacıların, siyasetçilerin yaptığı şeyleri o ülkenin halkı yapmış gibi davranıyorsunuz?!
İsrail ~ 4 yıl önce
Katilleri uçağa almayın diyenler İsrail Halkının ne suçu var?
C 130 ~ 4 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
Boykot israel ~ 4 yıl önce
Birak masum rolu. Hepsi ayni.
one minute. ~ 4 yıl önce
one minute, eyyy israil...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bursa 777 ~ 4 yıl önce
İsraili devlet olarak tanıyan ilk ülke türkiye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1948 ~ 4 yıl önce
iSMET PAŞA HÜKÜMETİ.
tarih ~ 4 yıl önce
doğrudur ama ilk ülke değildir; şu cevap yazan arkadaş; i.inönü reisi cumhurdur, dolayısı ile hükümet değildir, şemsettin günaltay vardır, chp iktidarıdır ama Türkiye üzerinde oynanan oyunların da sahneye konulduğu bir tarihtir... arkasından kore savaşı gelecektir, marshall yardımları ve truman doktrinleri empoze edilecektir. sonra nato süreci başlayacaktır, soğuk savaş, yeşil kuşak projeleri.. yani bel altından vurmaya çalışmışsın ama olmamış, tarih bilgini biraz tazelersen lazım olur...
NATO ~ 4 yıl önce
Israilin NATO ya uye olmasi 20 yildir Turkiye tarafindan veto edilirken 2 ay once AKP hukumeti=RTE tarafindan kaldirilmistir. Israile sallayan arkadaslar hukumete de sallamis oluyorlar. Haberiniz olsun da baskasinin yaninda da boyle sallamayin. sonra cis olur
Milliyetçi ~ 4 yıl önce
Arkadaşlar, başta Thy olmak üzere tüm havayollarımız can çekişiyor, durum çok kötü... Bırakın milliyetini!!! Bu zamanda hangi havayolumuz ile kim uçarsa misafirperverlikte kusur etmemek lazım.. Şunu unutmayın ki ekonomik olarak güçlü değilseniz o beğenmediğiniz ülkelere el avuç açar bağımsızlığınız yerle bir olur... İşte o zaman utanın şimdi bizimle uçuyotlar diye değil!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
akilli ~ 4 yıl önce
Guzel yorum.Bu ulkede kim Israile sovuyorsa en fazla onun Israille iliskisi cikiyor. O zaman Mevlana gibi ya oldugun gibi gorun yada gorundugun gibi ol demek gerek. Serefli, haydiyetli ol.Dogruyu konus.
Başarı ~ 4 yıl önce
Bu mu sizin başarınız? Döl diye tabir edilen insanları uçurmak birisinin hoşuna gidiyor mu aceba? Üzüntü duyan insandan herşey beklenir ama.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izmir - tel aviv ~ 4 yıl önce
bu seferler ne zaman başlayacak yeter artık istanbul eziyeti çektiğimiz benim yazlığım çeşme de tel aviv de doktorum her haftasonu sıkıldım artık atatürk aktarmalı çeşme den

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vay anasına ~ 4 yıl önce
Derdini s. Geç benim yerime ben çekerim aktarmayı
L. ~ 4 yıl önce
katileri ucaklara almayin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şalom ~ 4 yıl önce
filistinlilerin, ingilizlerle birlik olup osmanlı askerlerini katlettiklerini çabuk unuttunuz
Tzx ~ 4 yıl önce
Terbiyesiz
Tzx e cvp ~ 4 yıl önce
Senin yazdığın terbiyesiz asıl, şuna bak hele
L ~ 4 yıl önce
israil zaten belasini almis ulke. 70 yildir savas ve tartisma halde. isgale devam edin pis katiler. ancak filistine ambargo koyup silahla insanlari oldurursunuz. kales ve cok kseri katil halki

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000