07 Temmuz 2013, Pazar 19:36:11

İSRAİL UÇAĞI DÜŞTÜ

İsrail Hava kuvvetlerine ait F-16 uçağı, Gazze kıyılarında denize düştü, 2 pilot da sağ olarak kurtuldu...
  • olan uçağa olmuş.gerçekten tek üzüldüğüm bu
  • Uçak düşmüş iyi de sonu kötü bitmiş, alfa kilo!!!!
  • Yeni bir teknolojik sistem deniyorlardır geçende bu konu üzerine f4 düsürmüşlerdi ve yine pilotları ölmemişti...
  • değerli airport haber takipçileri çok ilginç bir olayla karşı karşıyayız. yine ramazan ayında kan dökecek israil. bu uçağı kesinlikle kendisinin düşürdüğü kanaatindeyim. 1-2 gün sonra israil tarafından kullanılan bir filistinli grup üstlenir üstlenmese bile israil uçağa ateş açıldı der kankası amerika ve ingiltere onaylar ve israil yine o ağır saldırılara başlar. biz seyrederiz zaten başka şansımız yok ama ramazan ayına böyle birşeyi denk getirmek sürekli açık açık müslümanlığı tehdit etmektir. aba altından sopa göstermektir. gariban filistini ramazanda vuruyorum delikanlınız varmı demektir. yok tabi bizde. biz zaten boyumuzun ölçüsünü aldık israilden. israil için 2 adam bile ne kadar değerli onlar kaçıyo uçak düşerken onlar içinde olsa inanıcam. onları bile kaybetmeden eski uçaklarından birini düşürmüşler. yazık olacak yine çocuklar bebekler ölecek. Alllah şu mübarek ayda filistindeki müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun.
  • Bunların uçakları bile boşa düşmez; düşüşünden bile kar ederler. Tatsız bir Amerikan şakası derki Why did Hitler kill himself? (Hitler kendini neden öldürdü?) The Jews sent him a gas bill (Yahudiler ona gaz faturası gönderdiler de ondan) Aman neyse: Allah bizi bunlara muhtaç etmesin! İbn-i Sinâ ya: - Dünyada devâsı olmayan bir dert var mıdır? diye sorduklarında: - Derdin devâsızı, iyinin kötüye muhtaç olmasıdır, cevabını vermiş.
  • zulm ile cartcurt olanın ahiri zartzurt olur!.. amin
  • kullanmayi bilmiyosaniz bizim aslanlar gibi havayollarina kacan vatanseverlerimiz var yeterli parayi verirseniz size gelebilirler =)))
  • Bari geberip ölselerdi!!
  • Geberin kopekler
  • Zulm İle Âbâd Olanın, Âhiri Berbâd Olur!...

İsrail Hava Kuvvetlerine ait bir F-16 savaş uçağının,  Gazze kıyılarında denize düştüğü, uçakta bulunan 2 pilotun atlayarak kurtulduğu bildirildi.

AA muhabirine açıklamada bulunan İsrail Savunma Kuvvetleri sözcülük ofisinden bir yetkili, Gazze kıyılarında uçuş yapan bir F-16 uçağının düştüğünü belirtti.

Uçaktaki 2 pilotun zamanında atlayıp, İsrail ordusu tarafından sağ  olarak kurtarıldığını aktaran yetkili, uçağın neden düştüğünün henüz  bilinmediğini ifade etti.

İsrail Hava Kuvvetleri'ne ait uçaklar, Gazze kıyılarında sürekli uçuş yapıyor.

İSRAİL UÇAĞI DÜŞTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

:(( ~ 9 yıl önce
olan uçağa olmuş.gerçekten tek üzüldüğüm bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Uçak düşmüş iyi de sonu kötü bitmiş, alfa kilo!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC-ABK ~ 9 yıl önce
Yeni bir teknolojik sistem deniyorlardır geçende bu konu üzerine f4 düsürmüşlerdi ve yine pilotları ölmemişti...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ramazan ayı ~ 9 yıl önce
değerli airport haber takipçileri çok ilginç bir olayla karşı karşıyayız. yine ramazan ayında kan dökecek israil. bu uçağı kesinlikle kendisinin düşürdüğü kanaatindeyim. 1-2 gün sonra israil tarafından kullanılan bir filistinli grup üstlenir üstlenmese bile israil uçağa ateş açıldı der kankası amerika ve ingiltere onaylar ve israil yine o ağır saldırılara başlar. biz seyrederiz zaten başka şansımız yok ama ramazan ayına böyle birşeyi denk getirmek sürekli açık açık müslümanlığı tehdit etmektir. aba altından sopa göstermektir. gariban filistini ramazanda vuruyorum delikanlınız varmı demektir. yok tabi bizde. biz zaten boyumuzun ölçüsünü aldık israilden. israil için 2 adam bile ne kadar değerli onlar kaçıyo uçak düşerken onlar içinde olsa inanıcam. onları bile kaybetmeden eski uçaklarından birini düşürmüşler. yazık olacak yine çocuklar bebekler ölecek. Alllah şu mübarek ayda filistindeki müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cpt.Almond Moustache ~ 9 yıl önce
Bunların uçakları bile boşa düşmez; düşüşünden bile kar ederler. Tatsız bir Amerikan şakası derki Why did Hitler kill himself? (Hitler kendini neden öldürdü?) The Jews sent him a gas bill (Yahudiler ona gaz faturası gönderdiler de ondan) Aman neyse: Allah bizi bunlara muhtaç etmesin! İbn-i Sinâ ya: - Dünyada devâsı olmayan bir dert var mıdır? diye sorduklarında: - Derdin devâsızı, iyinin kötüye muhtaç olmasıdır, cevabını vermiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
re vatandaş ~ 9 yıl önce
zulm ile cartcurt olanın ahiri zartzurt olur!.. amin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öneri ~ 9 yıl önce
kullanmayi bilmiyosaniz bizim aslanlar gibi havayollarina kacan vatanseverlerimiz var yeterli parayi verirseniz size gelebilirler =)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tühh ~ 9 yıl önce
Bari geberip ölselerdi!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
allahin sopasi yok ~ 9 yıl önce
Geberin kopekler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaş ~ 9 yıl önce
Zulm İle Âbâd Olanın, Âhiri Berbâd Olur!...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000