05 Ocak 2018, Cuma 11:43:55

ISG'de üst yönetiminde çifte görev değişimi

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı terminal işletmecisi olan İSG’de çifte görev değişimi yaşandı.
  • Sn.Yücel ECER Bey'e yeni görevinde başarılar dileirim.Bulunduğu yere bilgi, çalışkanlık ve üretkenlik katan değerli bir yöneticidir.Allah yardımcısı olsun dilerim.Allah yardımcısı olsun.
  • Başta Ersel Bey'e ISG de yeni yapılanma sürecinde eski bir yol arkadaşı olarak başarılar diliyor ve bu işten yüzünün akıyla çıkacağından emin olduğumu belirtmek istiyorum.Yine uzun yılardan beri tanıdığım arkadaşım Yücel Bey'in de üstlendiği bu görevin üstesinden layıkıyla geleceğine kalpten inanıyor ve güzel günlerin ISG yi beklediğini eklemek istiyorum.Başarılar hy
  • Turkiye'nin dışarıya acılan kapılarından biri olan Antalya Hava Limanı 'in da uzun yıllar hizmet veren ve basarili projelere adını yazdıran sevgili kardeşim Yücel Ecer 'i tecrübeleriyle, aynı başarıları burada da göstereceği ne olan inancımla tebrik ediyorum. Havacılık camiasına ve Sabiha Gökçen Hava Limanı 'na hayırlı olsun.
  • Yücel bey, işletme tecrübesiyle ISG'de güç katacaktır.ISG için kazançtır.Başarılarının devamını dilerim.
  • Antalya havalimanının Türkiye'nin havacılık okulunun olduğunun ispatıdır. Nasıl başarılı öğrencileri Üniversiteler kapış kapış topluyorsa Antalya havalimanınında mezunlarını topluyorlar. Bu sefer dürüst kişiliği,çalışkanlığı,aidiyet duygusu yüksek kendini işine adamış 98'den bu güne kadar Antalya havalimanın başarılarına büyük katkı sağlayan Yücel bey artık Sabiha Gökçende, Ersel beyi tekrar kutlamak gerek cımbızla çekmiş. Başarılar Yücel Bey azminize ve başarılarınızla eski personeliniz olarak gurur duyuyorum S.A
  • Sıra sende gurco aslansın seen yaparsın seen
  • Ersel Bey öncelikle yeni yöneticileriniz hayırlı olsun.Sabiha gökçen havalimanı çalışanlarınıza çok sürprizler ile çıkıyorsunuz.Düne kadar bir çok müdür ve müdürler vardı kimi kendi istifa etti kimi kovuldu sabiha gökçen de neler oluyor.Yeni bir yapılanma mı var bugün duyduk ki yeni bir personel hiç yok yere işten çıkarılmış kapitalizim hiç bitmeyecek galiba bu altta çalışan personelleriniz derdini kime anlatacak bu yanınızda yer alan sizleri farklı yönlendiren ik direktörü operasyon genel müdür yardımcısı çok ah almadan adaletli davranmanızı tavsiye ederim.Bence çoğu personele mobing uygulanıyor tabiki de burda sizi suçlu bulmuyorum o eski genel müdürün kazığı oldu.Kurdu burda havuzu güçsüzleri suya atıp müdürleri ile boğdu sonra da kendi adamlarını bol maaş ile şef müdür yaptı.Çok yazılacak yazılar var ama sıkıldım artık.
  • Ersel Bey bir önceki yazıma devam etmek istiyorum.Ali KIDIK Bey'in geçmiş zaman diliminde kalemine aldığı yazıları yorumları bir araştırın ve inceleyiniz lütfen.Gerçekten çok iddalı ve bir o kadar basına kadar yer alan bazı müdür veya yöneticileriniz için de haklarında pek güzel yorumlar görmedim.Bu vesile ile sizi de ayrıca tebrik etmek istiyorum elmayı ısırıp yavaş yavaş yiyorsunuz.Yani çalışan müdür veya çalışanlarınızı tanımaya çalışıp,koşmayan,efor sarfetmeyenleri kadro dışı bırakıyorsunuz.Durun ama şuna dikkat etmelisiniz savunmada 3 oyuncu var biri tek 2 oyuncu sadece birbirlerine top atıyor yani diğer takım arkadaşının motivasyonunu düşürüyorlar sonrası vahim kadro dışı veya satış.Firmanızda da böyle müdür ve katipleri vardır.Önemli olan bunları tespit ederseniz o üçüncü oyuncunuz daha çok takımınıza fayda sağlar.Bir başka konu ise usulsüzlük yapanlar bunlar neden hala yerlerinde okurların kafasında çok soru işareti? bırakıyor benden söylemesi acabalara ödün vermeyiniz.Saygılar
  • Ersel Bey,Sabiha Gökçen Havalimanı diğer adıyla ISG Yönetimi adına hayırlı uğurlu olsun. Evt göreve başlamanızla beraber çalışanları yerinde tanıyıp analiz ederek eksik olan birim yöneticilerini yani orta saha ve forvet hattınızı deneyimli ve tecrübeli kişiler ile yani eski çalışma arkadaşlarınız teknik direktör diliyle eski öğrencileriniz ile yeni bir takım kurma girişiminizde bulunmanız biz okuyucu ve basının gözünde böyle değerlendirilir. Ersel Bey,tabiki bir ceo olarak sizden de Malezyalı yönetim beklenti içerisinde yeni bir sinerji yapmanız hakkınız lakin,en başta değiştirmeniz gereken birim yöneticisi IK Direktörlüğü ile Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı bunu nerden biliyorsun diye sorabilirsiniz en doğalından çünkü bende bu sektörde çalıştım.Lakin Airport Haber olsun diğer basından ISG'yi çok yakından takip ediyorum.Özellikle Sayın Ali KIDIK Bey'in yazılarını ISG ile ilgili öğle kritik konuları kalemine döküyorki kendilerini burdan ayrıca tebrik etmek istiyorum.
  • Sevgili dostum Yücel, baiarılarının devamını diliyorum. Pozitif kişiliğin. insanlığın. neşen, yaratıcılığın çok şey katacak. Şirketine de sana da hayırlı olsun.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı terminal işletmecisi olan İSG’de Mali işler Genel Müdür Yardımcılığı görevine Fikret Cömert, Ticari İşler Direktörlüğü görevine ise Yücel Ecer getirildi.

Bugüne kadar elde ettiği yolcu artış oranlarıyla sadece Türkiye’de değil yurtdışında da birçok başarı elde eden ve yolcu sayısı büyüklüğü açısından Türkiye’nin 2. büyük havalimanı olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın terminal işletmecisi İSG’de üst yönetim kademesinde görev değişiklikleri oldu.

Buna göre Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı (CFO) görevine Fikret Cömert getirildi. Cömert, farklı sektörlerdeki Türkiye’nin önde gelen firmalarında üst düzey pozisyonlarda 20 yılı aşkın bir süredir çalıştıktan sonra son olarak İSG’de Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı (CFO) olarak görev aldı. İSG ailesine Ticari İşler Direktörü olarak katılan Yücel Ecer ise, havacılık sektöründe yine 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip. Ecer, son olarak Antalya Havalimanı terminal işletmecisi ICF’de üst düzey yönetici olarak çalışıyordu.

Bilindiği gibi İSG’de Eylül ayı başında CEO koltuğunda değişiklik olmuş ve havacılık sektörünün deneyimli ismi Ersel Göral, İSG CEO’su olarak göreve başlamıştı.

ISG'de üst yönetiminde çifte görev değişimi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

M.BURAK GÜÇLÜ ~ 5 yıl önce
Sn.Yücel ECER Bey'e yeni görevinde başarılar dileirim.Bulunduğu yere bilgi, çalışkanlık ve üretkenlik katan değerli bir yöneticidir.Allah yardımcısı olsun dilerim.Allah yardımcısı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tebrikler ~ 5 yıl önce
Başta Ersel Bey'e ISG de yeni yapılanma sürecinde eski bir yol arkadaşı olarak başarılar diliyor ve bu işten yüzünün akıyla çıkacağından emin olduğumu belirtmek istiyorum.Yine uzun yılardan beri tanıdığım arkadaşım Yücel Bey'in de üstlendiği bu görevin üstesinden layıkıyla geleceğine kalpten inanıyor ve güzel günlerin ISG yi beklediğini eklemek istiyorum.Başarılar hy

Yanıtla

Kalan karakter 1000
irfan Üçer ~ 5 yıl önce
Turkiye'nin dışarıya acılan kapılarından biri olan Antalya Hava Limanı 'in da uzun yıllar hizmet veren ve basarili projelere adını yazdıran sevgili kardeşim Yücel Ecer 'i tecrübeleriyle, aynı başarıları burada da göstereceği ne olan inancımla tebrik ediyorum. Havacılık camiasına ve Sabiha Gökçen Hava Limanı 'na hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
T.İ ~ 5 yıl önce
Yücel bey, işletme tecrübesiyle ISG'de güç katacaktır.ISG için kazançtır.Başarılarının devamını dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yücel Bey ~ 5 yıl önce
Antalya havalimanının Türkiye'nin havacılık okulunun olduğunun ispatıdır. Nasıl başarılı öğrencileri Üniversiteler kapış kapış topluyorsa Antalya havalimanınında mezunlarını topluyorlar. Bu sefer dürüst kişiliği,çalışkanlığı,aidiyet duygusu yüksek kendini işine adamış 98'den bu güne kadar Antalya havalimanın başarılarına büyük katkı sağlayan Yücel bey artık Sabiha Gökçende, Ersel beyi tekrar kutlamak gerek cımbızla çekmiş. Başarılar Yücel Bey azminize ve başarılarınızla eski personeliniz olarak gurur duyuyorum S.A

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurco ~ 5 yıl önce
Sıra sende gurco aslansın seen yaparsın seen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dün ve Bugün ~ 5 yıl önce
Ersel Bey öncelikle yeni yöneticileriniz hayırlı olsun.Sabiha gökçen havalimanı çalışanlarınıza çok sürprizler ile çıkıyorsunuz.Düne kadar bir çok müdür ve müdürler vardı kimi kendi istifa etti kimi kovuldu sabiha gökçen de neler oluyor.Yeni bir yapılanma mı var bugün duyduk ki yeni bir personel hiç yok yere işten çıkarılmış kapitalizim hiç bitmeyecek galiba bu altta çalışan personelleriniz derdini kime anlatacak bu yanınızda yer alan sizleri farklı yönlendiren ik direktörü operasyon genel müdür yardımcısı çok ah almadan adaletli davranmanızı tavsiye ederim.Bence çoğu personele mobing uygulanıyor tabiki de burda sizi suçlu bulmuyorum o eski genel müdürün kazığı oldu.Kurdu burda havuzu güçsüzleri suya atıp müdürleri ile boğdu sonra da kendi adamlarını bol maaş ile şef müdür yaptı.Çok yazılacak yazılar var ama sıkıldım artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BJK 1905 ~ 5 yıl önce
Ersel Bey bir önceki yazıma devam etmek istiyorum.Ali KIDIK Bey'in geçmiş zaman diliminde kalemine aldığı yazıları yorumları bir araştırın ve inceleyiniz lütfen.Gerçekten çok iddalı ve bir o kadar basına kadar yer alan bazı müdür veya yöneticileriniz için de haklarında pek güzel yorumlar görmedim.Bu vesile ile sizi de ayrıca tebrik etmek istiyorum elmayı ısırıp yavaş yavaş yiyorsunuz.Yani çalışan müdür veya çalışanlarınızı tanımaya çalışıp,koşmayan,efor sarfetmeyenleri kadro dışı bırakıyorsunuz.Durun ama şuna dikkat etmelisiniz savunmada 3 oyuncu var biri tek 2 oyuncu sadece birbirlerine top atıyor yani diğer takım arkadaşının motivasyonunu düşürüyorlar sonrası vahim kadro dışı veya satış.Firmanızda da böyle müdür ve katipleri vardır.Önemli olan bunları tespit ederseniz o üçüncü oyuncunuz daha çok takımınıza fayda sağlar.Bir başka konu ise usulsüzlük yapanlar bunlar neden hala yerlerinde okurların kafasında çok soru işareti? bırakıyor benden söylemesi acabalara ödün vermeyiniz.Saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bjk sevdalısı ~ 5 yıl önce
3 oyuncu , 2 si birbirine top atıyor, usulsuzluk yapanlar kimler nedir bunlar çok anlamadık detay alsak..
BJK 1905 ~ 5 yıl önce
Ersel Bey,Sabiha Gökçen Havalimanı diğer adıyla ISG Yönetimi adına hayırlı uğurlu olsun. Evt göreve başlamanızla beraber çalışanları yerinde tanıyıp analiz ederek eksik olan birim yöneticilerini yani orta saha ve forvet hattınızı deneyimli ve tecrübeli kişiler ile yani eski çalışma arkadaşlarınız teknik direktör diliyle eski öğrencileriniz ile yeni bir takım kurma girişiminizde bulunmanız biz okuyucu ve basının gözünde böyle değerlendirilir. Ersel Bey,tabiki bir ceo olarak sizden de Malezyalı yönetim beklenti içerisinde yeni bir sinerji yapmanız hakkınız lakin,en başta değiştirmeniz gereken birim yöneticisi IK Direktörlüğü ile Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı bunu nerden biliyorsun diye sorabilirsiniz en doğalından çünkü bende bu sektörde çalıştım.Lakin Airport Haber olsun diğer basından ISG'yi çok yakından takip ediyorum.Özellikle Sayın Ali KIDIK Bey'in yazılarını ISG ile ilgili öğle kritik konuları kalemine döküyorki kendilerini burdan ayrıca tebrik etmek istiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MG ~ 5 yıl önce
Sevgili dostum Yücel, baiarılarının devamını diliyorum. Pozitif kişiliğin. insanlığın. neşen, yaratıcılığın çok şey katacak. Şirketine de sana da hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000